Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. no nie licząc mnie to tylko 3 osoby, mało :placz: :evil_lol:
  2. wiq

    czarno-ruda galeria

    o, to świetnie, umówiłybyśmy się na popołudnie może, Lary pozna Las, my poznamy Łódź, będzie git ;) Bystra jest trochę upośledzona, ale będzie w kagańcu :evil_lol: mamy IPO.. brr:evil_lol:
  3. z fretkami nad wodę - koniec świata :evil_lol:
  4. wiq

    czarno-ruda galeria

    od 14-22 sierpnia ;) chętnie tego 14 umówiłabym się na jakiś spacer, bo przyjeżdzam koło południa i nie mam co ze sobą zrobić (totalnie nie znam Łodzi;)), a szkolenie mam od 15-ego dopiero ;)
  5. wiq

    czarno-ruda galeria

    ja jestem taki dziad, co ma odrzut względem kupnego żarcia - zawsze się zastanawiam, ile wcześniej przeszło :evil_lol: a gdzie Ty w tej Łodzi mieszkasz? my z Bystrą teraz będziemy okupowac przez tydzień las łagiewnicki :mdrmed:
  6. noo.. to Ty masz ten zwierzyniec całkiem pokaźny :mdrmed:
  7. wiq

    czarno-ruda galeria

    ja to od lat powtarzam i bez skutku :diabloti:
  8. labRadorka :diabloti:
  9. Rudka to taka śliczna suńka, podobna do mojej Bystrej ;)
  10. wiq

    czarno-ruda galeria

    no właśnie pech taki, że już coraz mniej - wszyscy na urlopach i pieski tylko ze mną siedzą :diabloti:
  11. wiq

    czarno-ruda galeria

    zatłukę kiedyś tego mońskiego kundla:mad: postanowiła dziś zwiać, na sam koniec spaceru, po nabiciu x kilometrów:angryy: ledwo się wlekła za mną już, a nagle fru! i psa nie ma:angryy: 2 h szukania, jeżdzenia, wołania :chainsaw: w końcu sąsiad ją namierzył i przyprowadził :mdleje: ubić, ubić, ubić, przetopić na smalec :evilbat:
  12. oo.. nes jeszcze zyje! a despera dalej na wecie? jak jej koniki?
  13. wędkarz musiał być wniebowzięty tym serdecznym przywitaniem :evil_lol:
  14. ych.. chyba nic z tego :cool1:
  15. echo........... :evil_lol:
  16. no, halo, czemu tam mało ciotek się zachwyca zdjęciami Satki? wszystkie na urlopach? ;)
  17. Fiona, sio na spacer, w deszczowy dzień :evil_lol:
  18. na to wygląda, 3 kroki ale to już coś! :evil_lol: :multi:
  19. a kto zbiera kasę? poprosiłabym na PW o nr konta
  20. ten border - miodzio! dawaj jeszcze :cool3:
  21. no ładnie, już w schronisku go rozpuszczają :evil_lol:
  22. mój zanikający angielski póki co nie wyłapał błędów :evil_lol:
  23. no właśnie, hiltony się o dziwo trzymają ;) moje suki co prawda niespecjalnie ciągną ani nie szarpią, ale ważą po te 20-30 kg i obroże przetrwały, poszły na bazarkach i służą dalej chyba :evil_lol:
  24. dlatego "kocham" małe pieski :diabloti: Sati nie wygląda na zadowoloną z towarzystwa tego diabelskiego grzyba :evil_lol:
  25. Niko spaceruje na pierwszą :cool3:
×
×
  • Create New...