Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. to pogadajmy razem :evil_lol:
  2. wiq

    czarno-ruda galeria

    [URL=http://img142.imageshack.us/i/s020909027.jpg/][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/7808/s020909027.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img44.imageshack.us/i/s020909029.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/8894/s020909029.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img181.imageshack.us/i/s020909030.jpg/][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/3681/s020909030.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img44.imageshack.us/i/s020909031.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/4750/s020909031.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img134.imageshack.us/i/s020909032.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/3195/s020909032.jpg[/IMG][/URL]
  3. wiq

    czarno-ruda galeria

    [URL=http://img188.imageshack.us/i/s020909021.jpg/][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/3429/s020909021.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img4.imageshack.us/i/s020909023.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/5323/s020909023.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img44.imageshack.us/i/s020909024.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/469/s020909024.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img136.imageshack.us/i/s020909025.jpg/][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/9900/s020909025.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img134.imageshack.us/i/s020909026.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/2286/s020909026.jpg[/IMG][/URL]
  4. gekko i floral ;) [URL=http://img4.imageshack.us/i/s020909002.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/5346/s020909002.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img142.imageshack.us/i/s020909004.jpg/][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/5933/s020909004.jpg[/IMG][/URL]
  5. super filmiki, aż się chce porzucać (szkoda, że już nie mam czym :diabloti:) czekam jeszcze na mojego motywatora, wiesz, o której suczce mówię? :P :cool3:
  6. po takich zdjęciach musi się coś ruszyć :P
  7. trzymałabym się zaleceń lekarza.. tymczasem idę uruchomić bazarek..
  8. wiq

    czarno-ruda galeria

    [URL=http://img4.imageshack.us/i/s020909010.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/6294/s020909010.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img142.imageshack.us/i/s020909011.jpg/][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/9053/s020909011.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img136.imageshack.us/i/s020909014.jpg/][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/697/s020909014.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img4.imageshack.us/i/s020909015.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/1255/s020909015.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img142.imageshack.us/i/s020909017.jpg/][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/8141/s020909017.jpg[/IMG][/URL]
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    [URL=http://img4.imageshack.us/i/s020909002.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/5346/s020909002.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img142.imageshack.us/i/s020909004.jpg/][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/5933/s020909004.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img75.imageshack.us/i/s020909006.jpg/][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/6784/s020909006.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img4.imageshack.us/i/s020909008.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/2020/s020909008.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img30.imageshack.us/i/s020909009.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/9743/s020909009.jpg[/IMG][/URL]
  10. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Pestka']O tak, najlepsze jest to że jest słonce ale juz nie taki upał - rzesko jak powiedzialaś ;)[/quote] udało mi się w końcu utrwalić nieco tej atmosfery;) [quote name='Kashdog']Hej po raz pierwszy :cool3: [URL="http://img215.imageshack.us/i/sratatatuj025.jpg/"]Imageshack - maxnafotelu1qz9.jpg[/URL] [URL]http://img20.imageshack.us/img20/2218/sratatatuj029.jpg[/URL] [URL]http://img55.imageshack.us/img55/1141/sratatatuj032.jpg[/URL] Cudne szczurasy :loveu::loveu: [URL]http://img514.imageshack.us/img514/756/s310809054.jpg[/URL] A ten pies ma świetne umaszczenie :p Zapraszamy również do nas :)[/quote] witam nowego gościa :)
  11. podlinkowany banner [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/slask-szczeniak-o-klasycznej-urodzie-szuka-dobrego-ds-dt-145669/"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6701/rokot.jpg[/IMG][/URL]
  12. zapraszam też na wątek Roko [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/slask-szczeniak-o-klasycznej-urodzie-szuka-dobrego-ds-dt-145669/[/url]
  13. [URL=http://img140.imageshack.us/i/s310809055.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/5336/s310809055.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img132.imageshack.us/i/s310809058.jpg/][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/2424/s310809058.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=http://img231.imageshack.us/i/s310809039.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7367/s310809039.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img140.imageshack.us/i/s310809046.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2747/s310809046.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img513.imageshack.us/i/s310809047.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/9499/s310809047.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img232.imageshack.us/i/s310809049.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4269/s310809049.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img524.imageshack.us/i/s310809053.jpg/][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8649/s310809053.jpg[/IMG][/URL]
  15. [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4341/s310809042.jpg[/IMG]
  16. Roko - to ok. 5 miesieczny psiak oddany przez właścicieli. Życiowe zawirowania, przy których pies stał się balastem... Jest bardzo życzliwy, radosny, energiczny (ale nie przesadnie), kontaktowy, przecudnej urody.. Będzie doskonałym psem do towarzystwa, zgadza się z innymi psiakami, nie wykazuje agresji. Znajduje się na DT u wiosny, prosi o deklaracje i ogłoszenia! Miesięczny koszt pobytu psiaka u wiosny to [B]300 zł![/B] Rozliczenie: [B]październik wpłaty: wydatki: - 50 zł - transport na DT [/B] [COLOR=Red][B]aktualizacja 02.10.09 Lu_Gosiak: "Roko ma szanse na Dt u Wiosny:cool3: przejdzie szybkie szkolenie, oduczenie skakania i do domku......potrzebne deklaracje narazie: Rodzice Maciusia - 10zł "[/B][/COLOR] [B]aktualizacja 05.10.09. dalsze deklaracje: p. Aneta z Gdyni - 20 zł Leyla - 50 zl[/B] [B]AgusiaP - 30zł Lu_Gosiak - 10zł[/B] [COLOR=Red][B]brakuje jeszcze 180 zł[/B][/COLOR] [B]Roko już u wiosny![/B] [SIZE=4]21.10.09 dziś Roko jedzie do nowego domu:multi: [B]rozliczenie: [/B][/SIZE][quote name='Lu_Gosiak']domek z ogrodem we Wrocławiu, niedawno odeszla suczka, która byla u nowych wlascicieli Roko wzieta ze schroniska, Rokus bedzie miec duzy ogród, duzy domek, długie spacerki i 15-letniego towarzysza Miska teraz rozliczenie: wpłaciłam Wiosnie z mojego bazarku - [B]110zł[/B] Ninka wpłaciła [B]67zł[/B] - 50zł od Layli, 17zł od siebie z mojego bazarku na Roko jest [B]70zł[/B] - 20zł od Divi, 20zł od betki, 30zł od Wiosny Agusia P-[B]30zł[/B] [B]wydatki[/B] 16 dni hotelu - [B]160zł[/B] transport do Wiosny - [B]50zł[/B] transport do Wrcławia ok [B]120zł-130zł[/B] [SIZE=3][COLOR=Red][B]brakuje ok 50zł jutro na transport[/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] ogłoszenia: [B]gumtree cafeanimal ale.gratka[/B] tekst do ogłoszeń (dzięki Naa :Rose:) [FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green]Często myślimy o psie. Tak na już, szybko, teraz. Aby był posłuszny, grzeczny, idealny, jak Reksio w kreskówce. Najlepiej, żeby też nie szczekał, nie zostawiał sierści. I sam się wytresował.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [U][FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/U] [U][FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green]Ale tak nie jest.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/U] [FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green]Urocza, maleńka, puszysta kuleczka rośnie szybciej niż jesteśmy zdolni to zauważyć. Zaczyna manifestować coraz wyraźniej swój charakter, potrzeby, dostosowuje się do warunków, jakie zostały mu stworzone. Egzystuje u naszego boku. A czas biegnie – praca, dom, zakupy, kino, telewizor. Nagle okazuje się, że bardzo niewiele zostało go dla psa..[/COLOR][/SIZE][/FONT] [CENTER][FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green]Czy nie wstyd jest patrzeć na taką nieodpowiedzialność?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green]Czy nie rani ignorowanie czyjejś obecności?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green]Czyż nie okrutne jest przedmiotowe traktowanie psa?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER] [FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green]Przecież zwierzęta mają uczucia, reagują emocjonalnie. Kochają.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green][SIZE=6][B]Roko[/B][/SIZE] wiele cierpiał, to pewne.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green]Zaledwie [SIZE=5][B]5 miesięcy[/B][/SIZE] życia, wszystko przed nim, tak wiele już stracił. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green]Oddany przez właścicieli jako niepotrzebny balast. Bo przeszkadzał.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green]Co więcej, dom, który posiadał, nie był normalnym domem. [B]Właściciele alkoholicy[/B], których Roko coraz bardziej irytował. Utrudniał organizowanie pijackich spotkań, więc [B]przywiązywano go do kaloryfera[/B].[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [CENTER][FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green]Dlaczego? Jakim prawem?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green]Przecież Roko to [B]wesoły[/B], [B]energiczny[/B] szczeniak. [B]Z radością wita człowieka[/B], c[B]hętnie angażuje się do zabawy[/B]. P[B]ięknie bawi się z innymi psami[/B], nikt nie zauważył u niego śladów agresji.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [CENTER][FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green]Oddany, bo łaknął uwagi człowieka.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green]Oddany, bo wzięty przez niewłaściwych ludzi.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green]Oddany, bo utrudniał libacje.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green]Oddany, bo kochał.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER] [FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green]Mimo tego, [B]nie stracił wiary w człowieka[/B], [B]nadal merda ogonem na jego widok[/B]. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green]Będzie doskonałym psem do towarzystwa, wiernym towarzyszem zabaw, podróży czy wędrówek.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green]Chętnie nauczy się Twoich komend, położy się w nogach, a w zimowy wieczór wsłuchasz się w miarowy oddech swojego prawdziwego przyjaciela.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=Green] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][B][FONT=Tahoma][COLOR=Green]Jeśli jesteś zainteresowany adopcją Roko, weź pod uwagę konieczność wizyty przedadopcyjnej oraz podpisania umowy adopcyjnej.[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][FONT=Tahoma][COLOR=Green]Skontaktuj się z osobą odpowiedzialną za tego przepięknego psa:[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE] [COLOR=DarkGreen][B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [FONT=Arial][FONT=MS Shell Dlg 2]793147805[/FONT][/FONT][/B][/COLOR] [URL="http://img89.imageshack.us/i/s310809043.jpg/"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/7049/s310809043.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img67.imageshack.us/i/s310809044.jpg/"][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/6514/s310809044.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img267.imageshack.us/i/s310809038.jpg/"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/6450/s310809038.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img90.imageshack.us/i/s310809045.jpg/"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/5770/s310809045.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img151.imageshack.us/i/s310809051.jpg/"][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/4457/s310809051.jpg[/IMG][/URL]
  17. anett, dzięki wielkie :loveu: :Rose: zaraz zrobię wątek Roko :cool3:
  18. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/slask-kilkumiesieczna-terrierowata-hiena-szczeniak-szuka-domu-145570/"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/7015/ralf.jpg[/IMG][/URL]
  19. W przechowalni dla psów w Lublińcu znajduje się taki oto kawaler: [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/756/s310809054.jpg[/IMG] Ma ok. 9 miesięcy, jest bardzo radosny i energiczny, żywioł uwięziony w psim ciele ;) Nie wykazuje agresji do ludzi i do psów, bardzo chętnie wychodzi na spacery, grzecznie zostaje w kojcu. Idąc odbija się z 4 łap jak piłka:evil_lol: [URL="http://img19.imageshack.us/i/s310809056.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/16/s310809056.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img242.imageshack.us/i/s310809059.jpg/"][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/6226/s310809059.jpg[/IMG][/URL] Tu z towarzyszem niedoli ;) [URL="http://img35.imageshack.us/i/s310809052.jpg/"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6497/s310809052.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img151.imageshack.us/i/s310809051.jpg/"][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/4457/s310809051.jpg[/IMG][/URL] Pilnie szuka DS lub DT, póki nie nasiąkł jeszcze schroniskową atmosferą... Kontakt [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [COLOR=#000000][FONT=Arial][FONT=MS Shell Dlg 2]793147805[/FONT][/FONT][/COLOR]
  20. Gosiak mnie ściągnęła, mogę zadeklarować 10 zł/mies na hotel..
  21. Niko jest niezawodnym szczekaczem, trzeba mu to przyznać :evil_lol:
  22. no i co w tej sprawie? wierzę, że podejmiecie słuszną decyzję ;)
×
×
  • Create New...