[quote name='Dariette.']Ale ładna kolekcja ;).
A wszystkie jakie zadbane!
Gekko, ach...[/quote]
no właśnie chyba za często je piorę :evil_lol:
właśnie, gekko, nie mogłam się oprzeć i kupiłam ostatnio:roll::oops:
[quote name='Pestka']wiq, pokażny zbiór nie powiem :cool3:[/quote]
ta, a to tylko obroże, bez szelek:evil_lol: też mam z 5 par:oops: