Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. [quote name='WeronikaM']wiq- ale kolekcja :razz: fajna ta obróżka z kostkami na czerwonym tle :loveu:[/quote] bazarkowa ;) [quote name='gops'][B]wiq[/B] swietna kolekcja :loveu:[/quote] właśnie, wmawiam sobie, że to kolekcja, inni zbierają znaczki, ja obroże..:evil_lol: i że to normalne:diabloti:
  2. ewentualnie przecież jest pełno producentów na allegro, robią nawet parciane kagańce na wzór tych paskowych skórzanych, można zagadać ;)
  3. wiq

    czarno-ruda galeria

    ech, w lesie zaczyna się znów ten okres, kiedy nie można z niego wyjść :loveu: wrzosy kwitną, pachnie żywicą, jest słonecznie, ale rześko.. tylko grzybów nie ma :evil_lol:
  4. wiq

    Benek i Hachi.

    fajna ta sucza Twoja :)
  5. pozdrawiamy Kalę frizbową :)
  6. czapki z głów! :) dawać teraz zdjecia i filmy! :evilbat:
  7. flaty to po prostu mają w genach :evil_lol: a z ciekawości spytam, co to za bull w avatarze? ;)
  8. ale zazdroszczę wypadu... chyba 4 rok sobie obiecuję wyjazd nad morze i d... a jak tam jamnior?:)
  9. szpecisz biednego chomika :(
  10. aż strach Ci dać na te psy..:P
  11. ja wolę potrząść psami na dzień dobry i mogę spokojnie spacerować - z trójką :evil_lol: co do środków transportu - jednak używam kagańca, zwłaszcza jeżdżąc pociągami z podchmielonym towarzystwem :loveu: :evilbat: ech, żadnych nowości o oziku?
  12. wiq

    czarno-ruda galeria

    to wybieg dla świnki, same tam nie siedzą, ale swoje M2 mają niezłe, półki, hamaczki, domek, rury PCV.. :cool3:
  13. no dawaj Zumi na pierwszą, może Cię dom wypatrzy :cool3:
  14. super zdjecia, aż sie chce jechac nad morze...
  15. mam nadzieję, że nie przywlekłaś jakiejś bidy z urlopu :evil_lol:
  16. wysyłam na Fionę 49 zł z bazarku ;) zebrało się tyle i zdecydowałyśmy, że całość pójdzie na Fionę pozdrawiam :)
  17. strasznie ma słodki wyraz pyska ;)
  18. vege, na PW, na PW, bo nas modzi pogonią :evil_lol: idę mierzyć ;)
  19. Dobek się trzyma świetnie :)
  20. i co, ktoś coś wie? czy musimy czekać? :placz:
  21. wiq

    Benek i Hachi.

    odezwę się w końcu u Was, tak tylko podglądałam sobie ;)
  22. [quote name='Dariette.']Ale ładna kolekcja ;). A wszystkie jakie zadbane! Gekko, ach...[/quote] no właśnie chyba za często je piorę :evil_lol: właśnie, gekko, nie mogłam się oprzeć i kupiłam ostatnio:roll::oops: [quote name='Pestka']wiq, pokażny zbiór nie powiem :cool3:[/quote] ta, a to tylko obroże, bez szelek:evil_lol: też mam z 5 par:oops:
×
×
  • Create New...