Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. rozniesiesz ich, w końcu jesteś ze Śląska! dolnego, ale zawsze :evil_lol:
  2. dobrze, że ktoś się zgłosił do bazarku, bo ja mam ich powyżej uszu :evil_lol:
  3. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='evl']Ja tam nie rozróżniam, dla mnie obydwie rasy to małe chrapiące śmieszne stworki :evil_lol:[/quote] ciiicho...:evil_lol: dla mnie ogólnie też, poza Milką Paulinyyyy:eviltong: [quote name='diabelkowa']jakies slabe te zdjecia;P[/quote] specjalnie dla Ciebie wybierane, więc się nie wysilałam:diabloti: a Ty dalej planujesz malinę? chyba nie wiesz, co Cię czeka:diabloti:
  4. wiq

    czarno-ruda galeria

    bostony i bulwy ;)
  5. wiq

    czarno-ruda galeria

    :evil_lol: [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/3769/sogrodkoweipo013.jpg[/IMG] [IMG]http://img382.imageshack.us/img382/3415/sogrodkoweipo029.jpg[/IMG] [IMG]http://img363.imageshack.us/img363/8615/sogrodkoweipo035.jpg[/IMG]
  6. ogłoszenia i reklamowanie tematu to jest chyba najwięcej, co da się zrobić zza kompa i co ważne - bez tego ani rusz:)
  7. przypominam o Lando!
  8. nie taki kryzys straszny :P ja tam tu dalej lubię zaglądać ;)
  9. super okolice. i woda w miarę czysta widzę, nie taka gnojówka jak u nas :placz: zazdraszczam ;)
  10. dobreee :evil_lol:
  11. Zumi, śmigaj na pierwszą po kasę :evil_lol:
  12. dodam do podpisu nietoperza, ech... :(
  13. halo, co tam u partyzantów? utopiła już tego wrednego dziadka? :evil_lol:
  14. Niko, obgadywałyśmy Cię ostatnio z Motylem, miałeś czkawkę? :evil_lol:
  15. kurde, te wilczaste już tak mają, że lubią dożywotnie tymczasy :evil_lol:
  16. o w morde, trzymamy! poważna sprawa! :evil_lol:
  17. wiq

    czarno-ruda galeria

    widziałam, bulwiarze dostawali nad tym apopleksji :evil_lol:
  18. za to przecież lubimy nasze psy - nikt inny tak się nie cieszy na nasz widok :evil_lol:
  19. Niko, odczepisz się od nas wreszcie? :evil_lol:
  20. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Pestka'][URL]http://img195.imageshack.us/img195/7802/sobozipo195.jpg[/URL] [URL]http://img197.imageshack.us/img197/3979/sobozipo212.jpg[/URL] To ten sam pies? ;) Cudne ujęcia ONkowych :loveu:[/quote] pierwszy to pies, drugi to suka:evil_lol: [quote name='Od-Nowa']no i nie podkradłaś takiego Lirkowatego malucha?? twarda jesteś!!:p[/quote] ciężko było, na szczęście hodowcy nie sprzedają byle komu:evil_lol::evil_lol:
  21. to dobrze, że Fiona oznakowana ;) a jak postępy ze spacerkami? ktoś interesuje się jej adopcją?
  22. wiq

    czarno-ruda galeria

    :grin: katja jest szczuplutka :evil_lol: to jest ponoć:evil_lol: też wrażliwa suczka, jak nasze, a zasuwa, łaaaał aaa.. i przywieźli nam sześć małych onków do poćwiczenia wybierania z miotu najlepszego do sportu psa, o matko, jak ciężko było je odstawić do transportera... :shake: :evil_lol: takie wilczaste diabełki :loveu:
×
×
  • Create New...