Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='gusia1972']mi też Lirkę przypomniał (to samiec??:))[/quote] j/w ;) [quote name='wiq']aha, ta suczka to KATJA Cevaro ;)[/quote] ale Lirka to przy niej cienki Bolek:evil_lol::evil_lol: [quote name='anetta']Zarąbiste foty. Widać po psach że to kochają :loveu:[/quote] oj owszem, jeśli IPO robione było bez straszenia psa zwierzaki po prostu wciągają swoich właścicieli na lince na plac:evil_lol: bardzo dużą uwagę przywiązywano do motywowania psa (tu przydało mi się semi z frisbee, bo szkoła b. podobna:evil_lol:), do nagradzania, najczęściej na placu słychać było, jak instruktorzy, a później cała grupa, wydziera się do przewodnika, żeby już nagrodził psa i nie przeciągał ćwiczenia:evil_lol:
  2. wiq

    czarno-ruda galeria

    aha, ta suczka to KATJA Cevaro ;)
  3. wiq

    czarno-ruda galeria

    po semi inne, bo we frisbee się jednak nie odnajduję, a IPO w swojej złożoności bardziej mi pasuje - i ślady, i posłuszeństwo, i obrona ;) Bystra być może pojawi się na jakiś zdjęciach z posłuszeństwa, bo na rękawie nie pracowała, a na śladach chyba jej nikt zdjęć nie robił ;)
  4. wiq

    czarno-ruda galeria

    [URL=http://img16.imageshack.us/i/sobozipo244.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/5835/sobozipo244.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img39.imageshack.us/i/sobozipo248.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1034/sobozipo248.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img31.imageshack.us/i/sobozipo272.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/4215/sobozipo272.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img36.imageshack.us/i/sobozipo281.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/9995/sobozipo281.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img197.imageshack.us/i/sobozipo315.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/8961/sobozipo315.jpg[/IMG][/URL]
  5. wiq

    czarno-ruda galeria

    [URL=http://img35.imageshack.us/i/sobozipo136.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/1520/sobozipo136.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img195.imageshack.us/i/sobozipo195.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/7802/sobozipo195.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img197.imageshack.us/i/sobozipo212.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/3979/sobozipo212.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img35.imageshack.us/i/sobozipo223.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6907/sobozipo223.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img195.imageshack.us/i/sobozipo230.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/9612/sobozipo230.jpg[/IMG][/URL]
  6. wiq

    czarno-ruda galeria

    niestety, co dobre szybko się kończy.. bardzo mi się podobało, z resztą skoro ortodoksyjny fan psów myśliwskich został zarażony IPO i owczarkarstwem, to obóz ten nie mógł być niewypałem :lol: na pocieszenie kilka fotek - z drugiego dnia szkolenia, dlatego nie mam wszytskich uczestników uwiecznionych :( [URL=http://img35.imageshack.us/i/sobozipo020.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/7703/sobozipo020.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img36.imageshack.us/i/sobozipo021.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/1493/sobozipo021.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img197.imageshack.us/i/sobozipo080.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/5535/sobozipo080.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img39.imageshack.us/i/sobozipo112.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/6104/sobozipo112.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img31.imageshack.us/i/sobozipo123.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/7847/sobozipo123.jpg[/IMG][/URL]
  7. Niko......................
  8. to fajnie, szkoda marnować ich ochotę do pracy ;) a coś pod kątem tropienia/aportowania? na pewno miałaby niezły ubaw ;)
  9. szkolicie się coś? :)
  10. ha, rozpakowałam dziś nasze gekko i florala - miodzio :P
  11. Satka ma grono wiernych fanów, którzy ją wspierają :) pod koniec życia ma więcej szczęścia niż od urodzenia do wakacji zeszłego roku :diabloti:
  12. pies to charakter, ot co, a nie pluszak :evil_lol: dobrze czytać, ze Miśkowi-Aresowi dobrze się wiedzie :)
  13. wiq

    czarno-ruda galeria

    wróciłysmy - po krótce - było super :) polecam Dorotę i Sławka wszystkim zainteresowanym IPO i pokrewnymi ;) Bystra została ochrzczona fetyszystką, pochwalona za pracę, więcej napiszę, jak dojdę do siebie ;) i chyba przywiozłam komplet chorób zakaźnych - IPOwstwo i owczarkarstwo :evil_lol:
  14. po prostu jeszcze nie trafił się TEN domek ;)
  15. wiq

    czarno-ruda galeria

    hmmm... skoro tak prosicie, to chyba wezmę pstrykacz :P Paulina, Olek wymiękł :shake:
  16. wiq

    czarno-ruda galeria

    nie biere aparatu :P myślałam o tym, ale chyba mi go szkoda narażać na kradzież :evil_lol:
  17. wiq

    czarno-ruda galeria

    nooo... ostatnie przygotowania do wyjazdu i lekka reisefieber :evil_lol: będziecie za nami tęskić? :evil_lol:
  18. może to cisza przed burzą ;) taką dobrą :P
  19. wiq

    czarno-ruda galeria

    Fauka, masz PW, ciekawam, co mi powiesz :evil_lol:
  20. ech, a ja miałam już nic nie kupować, a teraz czekam na zamówienie z futrzakowa :placz:
  21. gonia, kablu, a co, studia? jakie? :cool3: ma ze sobą psa?:D
  22. dzięki :grins:
  23. [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P8114930.jpg[/url] - tak akurat śniadaniową porą :evilbat:
  24. a zetka i figa mają gdzieś galerię na dogo, co? kiedyś się natknęłam chyba
  25. wiq

    czarno-ruda galeria

    o.k., będę musiała dotaszczyć się z dworca do naszego hotelu, wcześniej go zlokalizować :evil_lol: i jesteśmy gotowi ;) dam znać ;)
×
×
  • Create New...