-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
[quote name='gusia1972']mi też Lirkę przypomniał (to samiec??:))[/quote] j/w ;) [quote name='wiq']aha, ta suczka to KATJA Cevaro ;)[/quote] ale Lirka to przy niej cienki Bolek:evil_lol::evil_lol: [quote name='anetta']Zarąbiste foty. Widać po psach że to kochają :loveu:[/quote] oj owszem, jeśli IPO robione było bez straszenia psa zwierzaki po prostu wciągają swoich właścicieli na lince na plac:evil_lol: bardzo dużą uwagę przywiązywano do motywowania psa (tu przydało mi się semi z frisbee, bo szkoła b. podobna:evil_lol:), do nagradzania, najczęściej na placu słychać było, jak instruktorzy, a później cała grupa, wydziera się do przewodnika, żeby już nagrodził psa i nie przeciągał ćwiczenia:evil_lol:
-
aha, ta suczka to KATJA Cevaro ;)
-
po semi inne, bo we frisbee się jednak nie odnajduję, a IPO w swojej złożoności bardziej mi pasuje - i ślady, i posłuszeństwo, i obrona ;) Bystra być może pojawi się na jakiś zdjęciach z posłuszeństwa, bo na rękawie nie pracowała, a na śladach chyba jej nikt zdjęć nie robił ;)
-
[URL=http://img16.imageshack.us/i/sobozipo244.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/5835/sobozipo244.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img39.imageshack.us/i/sobozipo248.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1034/sobozipo248.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img31.imageshack.us/i/sobozipo272.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/4215/sobozipo272.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img36.imageshack.us/i/sobozipo281.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/9995/sobozipo281.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img197.imageshack.us/i/sobozipo315.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/8961/sobozipo315.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img35.imageshack.us/i/sobozipo136.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/1520/sobozipo136.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img195.imageshack.us/i/sobozipo195.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/7802/sobozipo195.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img197.imageshack.us/i/sobozipo212.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/3979/sobozipo212.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img35.imageshack.us/i/sobozipo223.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6907/sobozipo223.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img195.imageshack.us/i/sobozipo230.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/9612/sobozipo230.jpg[/IMG][/URL]
-
niestety, co dobre szybko się kończy.. bardzo mi się podobało, z resztą skoro ortodoksyjny fan psów myśliwskich został zarażony IPO i owczarkarstwem, to obóz ten nie mógł być niewypałem :lol: na pocieszenie kilka fotek - z drugiego dnia szkolenia, dlatego nie mam wszytskich uczestników uwiecznionych :( [URL=http://img35.imageshack.us/i/sobozipo020.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/7703/sobozipo020.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img36.imageshack.us/i/sobozipo021.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/1493/sobozipo021.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img197.imageshack.us/i/sobozipo080.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/5535/sobozipo080.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img39.imageshack.us/i/sobozipo112.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/6104/sobozipo112.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img31.imageshack.us/i/sobozipo123.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/7847/sobozipo123.jpg[/IMG][/URL]
-
Niko......................
-
to fajnie, szkoda marnować ich ochotę do pracy ;) a coś pod kątem tropienia/aportowania? na pewno miałaby niezły ubaw ;)
-
ha, rozpakowałam dziś nasze gekko i florala - miodzio :P
-
Satka ma grono wiernych fanów, którzy ją wspierają :) pod koniec życia ma więcej szczęścia niż od urodzenia do wakacji zeszłego roku :diabloti:
-
wróciłysmy - po krótce - było super :) polecam Dorotę i Sławka wszystkim zainteresowanym IPO i pokrewnymi ;) Bystra została ochrzczona fetyszystką, pochwalona za pracę, więcej napiszę, jak dojdę do siebie ;) i chyba przywiozłam komplet chorób zakaźnych - IPOwstwo i owczarkarstwo :evil_lol:
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
wiq replied to kika22's topic in Już w nowym domu
po prostu jeszcze nie trafił się TEN domek ;) -
hmmm... skoro tak prosicie, to chyba wezmę pstrykacz :P Paulina, Olek wymiękł :shake:
-
nie biere aparatu :P myślałam o tym, ale chyba mi go szkoda narażać na kradzież :evil_lol:
-
nooo... ostatnie przygotowania do wyjazdu i lekka reisefieber :evil_lol: będziecie za nami tęskić? :evil_lol:
-
może to cisza przed burzą ;) taką dobrą :P
-
Fauka, masz PW, ciekawam, co mi powiesz :evil_lol:
-
ech, a ja miałam już nic nie kupować, a teraz czekam na zamówienie z futrzakowa :placz:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
wiq replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
gonia, kablu, a co, studia? jakie? :cool3: ma ze sobą psa?:D -
dzięki :grins:
-
[url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P8114930.jpg[/url] - tak akurat śniadaniową porą :evilbat:
-
a zetka i figa mają gdzieś galerię na dogo, co? kiedyś się natknęłam chyba
-
o.k., będę musiała dotaszczyć się z dworca do naszego hotelu, wcześniej go zlokalizować :evil_lol: i jesteśmy gotowi ;) dam znać ;)