Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. zagłosowane ;) ech, od wczoraj mam doła przez te wszytskei psy, jest ich tyle, ciągle przybywa nowych, domów brakuje... :placz:
  2. nie pękaj, walczcie dalej! :P
  3. co tam u Ammy? widziałam jej wątek na flacim, żadnych dobrych wieści? :(
  4. super, że Wasze marzenia się spełniają! :) daje to pewną inspirację i nadzieję :evil_lol:
  5. wiq

    czarno-ruda galeria

    to łydki sis :P moje są jeszcze bledsze (i o wiele mniej zgrabne) :diabloti: hah, opowiem Wam o Monice, psie, który uczy pokory (odc. 108974:evilbat:) Spaceruję sobie, beztrosko obgadując z koleżanką właścicieli psów, których psy zaczepiają inne, zwłaszcza te nieprzyjaźnie nastawione, a państwo nie są w stanie ich odwołać.. w tym momencie pojawia się na horyzoncie nieprzyjaźnie nastawiony labek oraz kundelek. wołamy psy, astka przychodzi, Ada przychodzi, a Moniczka? :diabloti: Rura do konkurencji, stoi zjeżona, jak tylko do niej dobiegłam zaczęła warczeć na labka :loveu: Mój piesek, który normalnie wszystkie psy świata ma za nic, nie zadaje się z nimi, nie obwąchuje, nie bawi... :> Moje wołania w d.. miała, jak zwykle z resztą :diabloti: W cudzym oku źdźbło... :grin:
  6. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Kashdog'][URL]http://img441.imageshack.us/img441/641/s020909077.jpg[/URL] Ten pies jest świetny :loveu: [URL]http://img84.imageshack.us/img84/5996/s020909071.jpg[/URL] Flat jest piękny :loveu::diabloti:[/quote] dzięki :) [quote name='Pestka'][URL]http://img200.imageshack.us/img200/7338/s040909001.jpg[/URL] Ależ to słodko wygląda :loveu:[/quote] ano, babcie się lubią :loveu: [quote name='evl'][URL="http://img441.imageshack.us/i/s020909057.jpg/"]Imageshack - s020909057[/URL] :loveu: [URL]http://img441.imageshack.us/img441/9653/s020909044.jpg[/URL] łulf :diabloti: [URL="http://img75.imageshack.us/i/s020909006.jpg/"]Imageshack - s020909006[/URL] które to dziewczę sobie robi spa z wrzosów? :razz: edit: zapomniałabym! :turn-l: [URL]http://img30.imageshack.us/img30/9003/sogrodkoweipo017.jpg[/URL] :lying:[/quote] Monika się we wrzosach tarza ;) ta.. nie ma to jak szarpanie się z panią:eviltong: [quote name='anetta'][URL]http://img188.imageshack.us/img188/3429/s020909021.jpg[/URL] Obroża pod kolorek :evil_lol: Bardzo ładnie wygląda. Jak wygląda IPOwski ślad?[/quote] mój ulubiony kolor obrożowy:cool3: IPOwski ślad to dolny wiatr i sprawdzanie każdego odcisku buta ;) [quote name='Marta_Ares']co tym kundlom zrobilas ze takie padnięte?:eviltong:[/quote] normalny spacer:diabloti: ale są już coraz starsze i coraz mniej chętne do szaleństw:placz:
  7. [URL=http://img90.imageshack.us/i/s040909032.jpg/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/3419/s040909032.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img210.imageshack.us/i/s040909034.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/7167/s040909034.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img199.imageshack.us/i/s040909037.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/3861/s040909037.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img266.imageshack.us/i/s040909038.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/1084/s040909038.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img193.imageshack.us/i/s040909039.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/8098/s040909039.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://img245.imageshack.us/i/s040909016.jpg/][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/1862/s040909016.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img213.imageshack.us/i/s040909017.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/2406/s040909017.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img245.imageshack.us/i/s040909024.jpg/][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/6286/s040909024.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img210.imageshack.us/i/s040909026.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/1188/s040909026.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img515.imageshack.us/i/s040909030.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/4781/s040909030.jpg[/IMG][/URL]
  9. przypominam o Rotce ;) zrobię jej wieczorem jakieś ogłoszenia..
  10. ładne są te merlaki, nie ma co ;) (ale wolę red merle :evil_lol:)
  11. brawo, brawo! ale pamiętajsz, że zalegasz ze zdjęciami jeszcze z ME :evil_lol:
  12. Niezastąpiona Naa zrobi wspólny tekst dla Fiony i Kastora i ruszamy z akcją adopcyjną ;)
  13. Asior, dziękujemy! :)
  14. z tych opisów coraz bardziej mi przypomina moją rudą małpę :loveu: :evil_lol: tylko moja jeszcze dzieci nie lubi (jak pani :diabloti:)
  15. Alina, cały zaznacz i skopiuj, nie wskakuje?
  16. chyba jesteście przewrażliwione, mój ojciec z moją siostrą zabierali w teren 2 konie osiodłane, kilka luzaków i 3 psy :evil_lol: wszyscy dobrze się bawili :evil_lol: pies psem, ale charakter konia.. to jest ważne :P ups, nieźle offujemy u Marysi..
  17. [B]Lottie[/B], tak się wetnę jako praktyk psio-końskich wycieczek :evil_lol: jak długie mają być te eskapady i po jakim terenie? w sensie żwir, piach, asflat, bo że las, to kojarzę ;) ogólnie odradzam wszystkie myśliwskie, bo bez szkolenia, linki, OE, będą ganiać za zwierzyną... ;) co do gończych, zagryzienie to tak średnio, raczej nagonienie myśliwym zwierzów albo ich osaczenie i oszczekanie ;)
  18. wklejajcie banner do podpisu i reklamujcie sucz :evil_lol:
  19. [URL=http://img210.imageshack.us/i/s040909026.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/1188/s040909026.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img40.imageshack.us/i/s040909027.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4922/s040909027.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img257.imageshack.us/i/s040909029.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/1011/s040909029.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img515.imageshack.us/i/s040909030.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/4781/s040909030.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img245.imageshack.us/i/s040909031.jpg/][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5467/s040909031.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=http://img213.imageshack.us/i/s040909017.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/2406/s040909017.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img90.imageshack.us/i/s040909018.jpg/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/3546/s040909018.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img40.imageshack.us/i/s040909021.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4208/s040909021.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img245.imageshack.us/i/s040909024.jpg/][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/6286/s040909024.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img84.imageshack.us/i/s040909025.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/3322/s040909025.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=http://img213.imageshack.us/i/s040909012.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/1716/s040909012.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img245.imageshack.us/i/s040909013.jpg/][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/466/s040909013.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img193.imageshack.us/i/s040909014.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/100/s040909014.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img90.imageshack.us/i/s040909015.jpg/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6131/s040909015.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img245.imageshack.us/i/s040909016.jpg/][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/1862/s040909016.jpg[/IMG][/URL]
  22. [url]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/zumi/IMG_0422.jpg[/url] jakże to znajomo wygląda :evil_lol:
  23. zrobiłam nowy banner, może ściągnie kogoś ;) dzięki Naa za przybycie :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/czy-z-winy-czlowieka-spedzi-zycie-za-kratami-pilnie-potrzebny-domek-na-zawsze-125276/"][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/1904/rotka2.jpg[/IMG][/URL]
  24. też mi się tak wydaje :(
×
×
  • Create New...