Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. żadne spać, drugi czy trzeci weekend czekam na gładkowłosą Bystrą! :diabloti:
  2. na MŚ zmierza! :P
  3. bazarek się wkrótce skończy, więc będzie i na kreon ;) przystojnego ma kolegę :mdrmed:
  4. zrobiłam jej alegratkę i gumtree.. nic?:-(
  5. Hiena, maszeruj do domu!
  6. i jakiś odzew z allegro?
  7. pustki u Ciebie :( on ma jakieś ogłoszenia?
  8. [QUOTE]Nie mam czasu na focenie, mało w ogóle na wszystko... doba powinna mieć 48h conajmniej :roll: Może bym się w końcu wysypiać zaczęła :placz:[/QUOTE] o to to, my z bazylową piszemy petycję o wydłużenie doby :grin:
  9. a do jamora może? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-u-jamora-propozycja-138231/[/url]
  10. widzę, że to wsyztsko nabiera rozmachu! :multi:
  11. widać, podlinkuj se :diabloti:
  12. 6 lat ma na bank, bo tyle spędził w schronisku.. Batman z mojego podpisu pojechał do domu, może i Niko się wybierze?.. :evil_lol:
  13. super wiadomości! :multi: mam nadzieję, że domek sprawdzony? :evil_lol: ja mu wystawiłam też ale gratkę ;) cokolwiek, czy allegro, czy allegratka, miło, że działają, bo już przez ten zastój w adopcjach przestałam wierzyć w ich skuteczność :evil_lol:
  14. wiq

    czarno-ruda galeria

    jak w końcu odżyję finansowo, to i dyskami się zabawimy, zjawię się kiedy z nią u Ciebie na treningu :P taa.. ja tak mam zawsze jak wracam z wroc, pierwszy spacer to walka o życie :evil_lol: już widzę, jak leciutko... :roflt:
  15. Kaja dokonała tego, co Bystrej się nie udało :evil_lol: słodko w tych kolczatach wyglądają :loveu::evil_lol:
  16. wiq

    czarno-ruda galeria

    bystra dysków od lipca nie widziała :D ostatnio skupiamy się raczej nad sportowym posłuszeństwem ;)
  17. wiq

    czarno-ruda galeria

    jutro też ucieknę, póki co nie mogę się zmusić do dojścia na dworzec :evil_lol: nie przywożę, bo jeszcze mi ją otrują w tym wrocławiu - serio mówię, koło mnie rozkładają te trutki :shake: z wystawami już skończyłam raz na zawsze, co najwyżej następnemu psu robię hodowlankę i tyle ;) nawet iść oglądać mi się nie chce, wolę oglądać psy w polu, lesie i na ćwiczakach ;)
  18. wiq

    czarno-ruda galeria

    laby coś w sobie mają najwyraźniej :evil_lol: a ja jutro wracam do wrocławia... :placz: nie ma słów, które opisałyby mój podły nastrój tym spowodowany :placz::placz:
  19. nie wiadomo i niestety nie mamy jak sprawdzić, ale on jest bardzo młody, kilkumiesięczny, więc to chyba kwestia wypracowania ;) uwielbia psy i zabawę z nimi, na początku wydaje się dominantem, ale później daje się zdominować ;) może podobnie będzie z kotem? pofukają i dadzą sobie spokój ;)
  20. coś o tym wiem... ;) co do przeszłości - zgarnięty z ulicy.. wydaje się, że mieszkał na podwórku. ofiara wakacji, mody?..
  21. [B]katik, [/B]może dasz mu DT? :evil_lol:
  22. zagłosowane ;) ech, od wczoraj mam doła przez te wszytskei psy, jest ich tyle, ciągle przybywa nowych, domów brakuje... :placz:
  23. szpan we wsi, koszulka klubowa :mdrmed: bardzo mi się podobają malunki na Waszych dyskach :evil_lol:
  24. wiq

    czarno-ruda galeria

    Mona tak zrobiła drugi raz, wcześniej zrobiła taki numer z suką dobka, też agresywną, też na smyczy :loveu: mądre mamy pieski:D
×
×
  • Create New...