Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. on + malinka? kto to robi takie mieszanki..? strasznie mnie wkurza takie cos.. nie zmienia to faktu, ze urodziwy z niego pan;)
  2. pojechali juz?:evil_lol:
  3. i co tam u mamuta?:evil_lol:
  4. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]Cerber[/B], dzieki, ales mi poslodzila..:oops: :p [B]Ola&Kora[/B], nic, tylko przefarbowac:eviltong: :evil_lol: [B]bellatriks[/B], [B]Tina.Sara[/B], fenk ju weri macz:p :evil_lol:
  5. wiq

    czarno-ruda galeria

    maszeruj do kuchni obsluzyc Lilitke:evil_lol: (warto zasluzc na jej uznanie:evil_lol:) natomiast wiq idzie przewietrzyc flaty w sniezyce:evil_lol:
  6. ekipe masz niesamowita:D i olbrzm i caniaki sa rewelacyjne:loveu:
  7. wiq

    czarno-ruda galeria

    inspired by Krowka:evil_lol: ucaluj ja ode mnie:loveu:
  8. wiq

    czarno-ruda galeria

    dzieki:):p flaty tak samo latwo:evil_lol: na zywo nikt nie powinien miec problemu (ale maja:evil_lol:)
  9. rozwalila mnie ostatnia fotka:evil_lol: i ten slupek:loveu:
  10. wiq

    czarno-ruda galeria

    dzieki[B] BBeta[/B], ciagle za nia tesknie.. na poprawe nastroju Ada [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/7638/img2076rs8.jpg[/IMG] Mona [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/5047/img2063ur8.jpg[/IMG] [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/8437/img2069ls7.jpg[/IMG] no i wiadomo kto;) [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/3299/img2072al9.jpg[/IMG] spojrzenie a'la Lilith;) [IMG]http://img350.imageshack.us/img350/5952/img2074ch2.jpg[/IMG]
  11. szkoda:-( wyobrazam sobie Kreosia:loveu: a ja wogole fotek na sniegu nie umiem robic:shake:
  12. nie pamietam, to byl jakis wywiad z wetem.. musze przyznac, ze ja tak robie. nie zawsze zmieniam make, ale odzaje karm tak
  13. wiq

    czarno-ruda galeria

    sprawna interwencja;) niesamowite jest, jaka ona podobna do reszty (musze sie pochwalic, ze je rozrozniam:eviltong: )
  14. nie mam dzis wen na fotki:shake: ale wstawie troche wczorajszych;)
  15. moze ktoras z Was chcialaby moich psow fotkami sie pobawic?:cool3:
  16. wiq

    czarno-ruda galeria

    nie narzekam na ich urode:eviltong: skad wtrzasnelas Delte? wiem, ze niespokrewniona jest z Saba i Spikiem
  17. opchnij, opchnij i szbko kupuj nowy, bo mi doskwiera brak pieknosci;)
  18. my tez niecierpliwie czekamy;)
  19. mimo wszystko za ostro.. ale to Twoja galeria..
  20. mialo sie ocieplic..:eviltong:
  21. moim zdaniem - tylko pogratulowac panu pomyslu:eviltong:
  22. jakie fajnie pies masz:loveu: dzis widzialam canicrosujacego husky - pies w swoim zywiole:D twoj mamutek tez biega? aha, no i odslacz do galerii w podpisie jest konieczny:eviltong:
  23. hehe;) swietne tla z nathaniel robicie!
  24. nie no, okrutna jestes:evil_lol: a u mnie zasuwa snieg i zbieram sil na kolejny (3ci dzis;) ) spacer:eviltong:
  25. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]Tina.Sara[/B], dziekuje :calus: [B]KaRa_TC[/B], witaj u nas:multi: slowa szczegolnie mile z ust (klawiatury;) ) milosniczki czekolad;) dzieki:p
×
×
  • Create New...