[B]Cerber[/B], dzieki, ales mi poslodzila..:oops: :p
[B]Ola&Kora[/B], nic, tylko przefarbowac:eviltong: :evil_lol:
[B]bellatriks[/B], [B]Tina.Sara[/B], fenk ju weri macz:p :evil_lol:
dzieki[B] BBeta[/B], ciagle za nia tesknie..
na poprawe nastroju
Ada
[IMG]http://img139.imageshack.us/img139/7638/img2076rs8.jpg[/IMG]
Mona
[IMG]http://img151.imageshack.us/img151/5047/img2063ur8.jpg[/IMG]
[IMG]http://img295.imageshack.us/img295/8437/img2069ls7.jpg[/IMG]
no i wiadomo kto;)
[IMG]http://img166.imageshack.us/img166/3299/img2072al9.jpg[/IMG]
spojrzenie a'la Lilith;)
[IMG]http://img350.imageshack.us/img350/5952/img2074ch2.jpg[/IMG]
jakie fajnie pies masz:loveu:
dzis widzialam canicrosujacego husky - pies w swoim zywiole:D
twoj mamutek tez biega?
aha, no i odslacz do galerii w podpisie jest konieczny:eviltong: