witajcie moje drogie poliglotki:evil_lol:
wpadlam tylko na chwile, ale widze, ze nie dajecie galerii zginac:lol:
jedno jest pewne - jezykow warto sie uczyc:evil_lol:
przynajmniej mozna sie na dogo powyglupiac:evil_lol:
[B]Honey[/B], łaał, czapki z glow.. Sama, bez kogos, kto pogania i trzyma krotko?:evil_lol: w zyciu bym sie nie zmobilizowala:evil_lol:
[B]Marta_Ares[/B] - francuz -> never ever;)
[B]:: FiGa ::[/B], o, wlasnie, wlasnie:lol: [B]nathaniel[/B], hop hop:cool3::evil_lol:
[B]Ola&Kora[/B] - zrozumialam wszystko:multi::evil_lol: niestety ich habe keine neue photos.. nach montag und dienstag das ist unmoglich (juz dawno nic nie pisalam po niemiecku, wybaczcie:lol:) co do jazd zagranicznych - skad ja to znam..?:eviltong::evil_lol:
[B]eria[/B] - jw:shake: dostalas juz smyczke? bom ciekawa, czy warto;)
[B]Cimi[/B] - bo sie uczyc trzeba:evil_lol::evil_lol: p.s. masz galerie?
[B]Tina.Sara[/B], ale zawsze:multi::cool3:
[B]milena182[/B], wiem co czujesz, ja francuskiego ni w zab;)
[B]Cerber[/B], nie przejmuj sie.. ja tez mam:placz: nadrobie chyba dopiero w czwartek:placz:
[B]Koma[/B], ciarki przez moja sucz kochana..?:evil_lol: Ty tez jestes antideutsch? uwzielista sie:evil_lol: