Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]Honey[/B], zrozumialam do łindoł:lol: [B]Usia[/B], 'po migowemu' umiem tylko "k***a":evil_lol: a tak serio- strasznie mi sie podobaja migajacy:)
  2. podskakuj Ty nasz inteligencie:evil_lol:
  3. mimo moich upodoban tez nie kopiowalabym psa.. a na pewno uszy zostawilabym w spokoju;) w kwestii ogona moglabym pojsc na kompromis (lubie mysliwskie) imponujaca kolekcja:D czy mnie oczy nie myla - do zbioru nalezy tez Fotka?;)
  4. a ja lubie taka pogode:eviltong: szaro, pusto, mokro...:eviltong:
  5. wiq

    czarno-ruda galeria

    witajcie moje drogie poliglotki:evil_lol: wpadlam tylko na chwile, ale widze, ze nie dajecie galerii zginac:lol: jedno jest pewne - jezykow warto sie uczyc:evil_lol: przynajmniej mozna sie na dogo powyglupiac:evil_lol: [B]Honey[/B], łaał, czapki z glow.. Sama, bez kogos, kto pogania i trzyma krotko?:evil_lol: w zyciu bym sie nie zmobilizowala:evil_lol: [B]Marta_Ares[/B] - francuz -> never ever;) [B]:: FiGa ::[/B], o, wlasnie, wlasnie:lol: [B]nathaniel[/B], hop hop:cool3::evil_lol: [B]Ola&Kora[/B] - zrozumialam wszystko:multi::evil_lol: niestety ich habe keine neue photos.. nach montag und dienstag das ist unmoglich (juz dawno nic nie pisalam po niemiecku, wybaczcie:lol:) co do jazd zagranicznych - skad ja to znam..?:eviltong::evil_lol: [B]eria[/B] - jw:shake: dostalas juz smyczke? bom ciekawa, czy warto;) [B]Cimi[/B] - bo sie uczyc trzeba:evil_lol::evil_lol: p.s. masz galerie? [B]Tina.Sara[/B], ale zawsze:multi::cool3: [B]milena182[/B], wiem co czujesz, ja francuskiego ni w zab;) [B]Cerber[/B], nie przejmuj sie.. ja tez mam:placz: nadrobie chyba dopiero w czwartek:placz: [B]Koma[/B], ciarki przez moja sucz kochana..?:evil_lol: Ty tez jestes antideutsch? uwzielista sie:evil_lol:
  6. wiq

    czarno-ruda galeria

    super:multi:
  7. jaka fajna znikajaca fotka:evil_lol: Ays ma taka sama obrozke jak Ada:loveu:
  8. slicznie im w sniegu:loveu: jedno mnie tylko zastanawia: po co Dianie kolczatka..?
  9. ale dostalam po oczach..:evil_lol::evil_lol:
  10. babcia klozetowa:evil_lol::evil_lol:
  11. u nas caly snieg stopnial i po spacerze znow bede miala potwory z bagien:evil_lol::evil_lol:
  12. matko, Azus naprawde nie lubi zimy:evil_lol::evil_lol: Negro lapiacy sniezynki:loveu:
  13. wiq

    czarno-ruda galeria

    dzieki dziewczyny za odwiedziny i mile komentarze:) nie wiem, co nas porwalo do takiego sposobu komunikacji:evil_lol::evil_lol: globalizacja chyba:evil_lol::evil_lol: niemiecki nie jest zly, francuski jest okropny (nie umiem sie go nauczyc:roll::evil_lol:), a angielski rulllez:cool3: [B]usia[/B], bo ja lustro mam.. czasem uda mi sie z niego cos wyciagnac:lol:
  14. a kiedy komix z przerobionch fotek..?:cool3:
  15. rozwalisz se kompa:evil_lol: a ja dzis kupilam zaje2bistego, ekm, pokebola - z flaga UE:evil_lol::evil_lol:
  16. wiq

    czarno-ruda galeria

    akcent jak akcent, ale pisownia niemal futurystyczna:evil_lol:
  17. popieram Ole..;)
  18. jaki pitbul:evil_lol::evil_lol: ufcia miala identczny kroj, tylko brazowe a proszenia tez nie umiem nauczyc:shake: flat maja za ciezkie doopska, a bystrar wyskakuje:evil_lol:
  19. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]bellatriks[/B], :roflt::roflt: [B]Cerber[/B], dont egzedżerejt:evil_lol: [B]Marta_Ares[/B], dzieki:) [B]Ola[/B], mein Gott!:evil_lol:
  20. wiem... tylko po co je bezsensownie mnozyc, jak schroniska pelne..
  21. czarne podniebienie ma.. na pewno ostry:evil_lol::evil_lol: Ola, rozwalaja mnie te historyjki:lol:
  22. te oczy sa strrrraszne...:evil_lol:
  23. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]Ola[/B], na Ade wstarczy, bo lysa ostatnio:evil_lol: [B]bellatriks[/B], grejt, ajl rimember:evil_lol:
×
×
  • Create New...