Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. witaj zaczekoladkowana dogomaniaczko:evil_lol::cool3: powiedz mi, jak okielznalas takie stado?
  2. nie wiesz, co czynisz:D:evil_lol:
  3. wiq

    czarno-ruda galeria

    oj, piekna...
  4. o matko, dziewczny, wyluzujcie...
  5. milena, rozumiem.. agata, nie tak nerwowo! poza tm to niejako prywatna galeria i wlascicielka moze sobie niektorych tematow nie zyczyc.. dlatego sa rozne bloki tematyczne..
  6. ja tez nie mam dobrch wspomnien - kieds mi wilczasta suka chcialal nos odgryzc... dobrze, ze miala kaganiec:evil_lol: a teraz, o ironio, najbadziej takie lubie;) ale o.k., juz nie bedziemy;)
  7. flatom powodz podobalaby sie:evil_lol:
  8. wiq

    czarno-ruda galeria

    dzieki dziewczny:p planuje, planuje.. ale to w sferze daaaalekich planow.. poki co jestem zapsiona totalnie i mam nadzieje, ze to stadko jak najdluzej pozyje..
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    w takim razie czekam na fotki:) tmczasem spadam na boisko porzucac bystrej;)
  10. [B]eria[/B], biedaczko, Ty dzis juz llepiej nie wchodz z domu..;)
  11. szczesciary...
  12. u mnie pochmurno.. ide zaraz porzucac frisbee, to moze mi sie nastroj poprawi:roll: a jakies foteczki? moga bc domowe;)
  13. nieznane mi sa Wasze problemy;) a pointera chcialabym czarnego albo kasztanowego (widzialam takie plaszczowe):loveu: albo owerniaka...:cool3:
  14. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol:pomagamy w ogrodzie [IMG]http://i11.photobucket.com/albums/a181/Psiara/P1010037.jpg[/IMG][/quote] a kwiatki tez przesadzaja? wiem, ze szykuja dziur na oczka wodne;)
  15. wiq

    czarno-ruda galeria

    dziekuje Wam wszstkim:calus: tak, flaty moga byc czarne i czekoladowe. rodza sie takze zolte, ale nie sa uznane przez zadna organizacje kynogiczna. urodzila sie 3 marca 1999 roku, w polskiej hodowli "cien wilka" pod zielona gora. dostal ja moj brat, ale szybko stwierdzil, ze pies to jednak za duzy obowiazek.. i tak ja zaczelam sprawowac nad nia opieke:p brat zakochal sie w goldenach, ale na opolskiej wstawie spotkal flaty.. pamietam, jak byylam wsciekla i klelam do sluchawki, gdy sie o niej dowiedzialam;) a zyla niestety krotko - 3 lata - zabil ja samochod:-( nigdy sobie tego nie wybacze...:-(
  16. ja lubie, najbardziej uzytki (jak w kazdej rasie;) )
  17. wiq

    czarno-ruda galeria

    to bla naprawde wspaniala suczka, ktora mimo naszych bledow wychowawczych i ogromnych brakow wiedzy zachowala swoj cudn charakter i wprowadzila mnie w pieski swiat.. Ufciu, nigdy Cie nie zapomne.. [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/95/ufaci3dm9.jpg[/IMG] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/3492/ufada1xd2.jpg[/IMG]
  18. wiq

    czarno-ruda galeria

    dzis mija 5 lat od kied pozegnalam sie z moja pierwsza flatka, Ufa... [IMG]http://www.flatcoats.republika.pl/za_tec1.jpg[/IMG]
  19. niemozliwe:crazyeye::crazyeye::evil_lol:
  20. wiq

    czarno-ruda galeria

    ale jak potem po lesie lazic w takim sniegu...? zimno,mokro...:evil_lol:
  21. sliczna sunia:):loveu: a podloga juz zmieniona?:evil_lol:
  22. halo, wstawac:lol: co do autek - ja bym chciala jakiekolwiek:evil_lol:
  23. szkoda, ze mlodej nie bedzie, chcialabym zobaczyc, jak fruwa na ringowce:evil_lol: drugi mlodziak reaguje na wstawy tak samo, jak ja:evil_lol::evil_lol: juz rok albo 2 na zadnej nie bylam..:evil_lol: jezeli sedzia to facet, chuda dostani boba:lol: wiesz, ciekawie sie zapowiada ten wystep;) ale bedzie dobrze:cool3:;) ja swoich nie biore, bo za wysokie progi:eviltong:
  24. wstawac spiochy, psy chca sikac:eviltong::eviltong:
×
×
  • Create New...