dziekuje Wam wszstkim:calus:
tak, flaty moga byc czarne i czekoladowe. rodza sie takze zolte, ale nie sa uznane przez zadna organizacje kynogiczna.
urodzila sie 3 marca 1999 roku, w polskiej hodowli "cien wilka" pod zielona gora.
dostal ja moj brat, ale szybko stwierdzil, ze pies to jednak za duzy obowiazek..
i tak ja zaczelam sprawowac nad nia opieke:p
brat zakochal sie w goldenach, ale na opolskiej wstawie spotkal flaty..
pamietam, jak byylam wsciekla i klelam do sluchawki, gdy sie o niej dowiedzialam;)
a zyla niestety krotko - 3 lata - zabil ja samochod:-( nigdy sobie tego nie wybacze...:-(