-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
podniecajaca...:evil_lol: Ola, tak nagadaliscie u Kory, ze sie przebic nie umiem...:shake::evil_lol: nic to, lece spac, bo juz padam..
-
zdjecie przyszlej mamusi podpada chyba pod znecanie sie nad zwierzetami..:evil_lol::evil_lol::evil_lol: serio: nie wiem, czy kiedykolwiek zdecyduje sie na miot, bo to strasznie odpowiedzialne jest..
-
znam wiekszosc dostepnych poradnikow dot. szkolenia psow mysliwskich i on ma najlagodniejsze metody. ktore rady tak Cie zszokowaly? mnie sie tylko nie podobalo dlugie warowanie przy kotlinie po pogonieniu zajaca;)
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
wiq replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
to on ucieka? dziwie sie,bo Bystra ani na krok szkolicie sie cos? linka, przywolanie? -
Bystra sie na nia wrecz rzucila:crazyeye: a nie przepada za sucha:eviltong: Mona podobnie.. najbardziej podchodzila im kaczka, pozniej ryba, na koncu jagnie, ale i tak rewelacyjnie:cool3:
-
nie za ''zimne'' te bannerki..?(ale ladne:loveu:) u mnie piekna jesien deszczowa:evil_lol: oo..impreze macie..?:cool3::evil_lol:
-
ale klimaty:shake: chociaz czasem sie wcale nie dziwie, ze ludzie miewaja takie zapedy...
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
o tak, skarpetki koniecznie:evil_lol: p.s. tzta tez brak:shake: -
a sie mowi:cool3: o qter, zakompleksiem sie, ze ja po slonsku licho umia:shake: musza sie ino wartko douczic, bo na ciulika wyjda:lol:
-
takiego sprzetu do plukania wet niestety nie ma co do czyszczenia: wlewalam do ucha otosol, pies go wytrzepywal i potem wycieralam wacikiem dzieki za odp!
-
nie ma to jak swoboda:evil_lol: ten weekend odpada - bede w Poznaniu, ale mam nadzieje sie tam zjawie:cool3: dam znac:p
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
przeskakujesz siatke, wiec przeskocz inne watki i na 1! -
witaj [B]Sonix:multi: [/B]mam nadzieje, ze zagoscisz na dluzej w naszej galerii:p co do rozrozniania - pare stron wczesniej przypomnilalam ''przepis'':) po pewnym czasie to nie jest trudne - radza sobie z tym wszyscy moi psi znajomi, ktorzy je widuja w realu:p kiedys tez tak napisalam o Loganie i diabelkowa przyznala racje;) p.s. jeeej.. jak sie zasiedzialam... musze wylaczyc kompa, bo wciaga cholernie:placz::evil_lol:
-
dzieki za odp! co do zdjecia - przypomnina mi fotke wystawiajacych anglika i irlanda w "Wyzlach" E.Dembinioka (nawiasem mowiac - bardzo lubie ta ksiazke i autora:D)
-
dzieki dziewczyny! czym predzej zainwestuje w obydwa specyfiki, bo to jest nie do zniesienia.. tez myslalam, o powtorzeniu wymazu.. biedna lezy pod moimi nogami, trzepie lebkiem i smierdzi..;)
-
to znam;) znam jeszcze takie fajne: "i pedziol her got do swintygo pejtra.." czyli stworzenie swiata po slasku;)
-
:multi:dostalam:multi: przepychota - zastalam napoczeta przez pieski koperte - na pierwszy ogien poszla kaczka:evil_lol: smakowitosc wybitna:crazyeye: przylaczam sie do glosow: prosimy do Polski:lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
popieram! fotki coraz piekniejsze:loveu: -
zrobie specjalnie dla Ciebie:eviltong::lol:
-
no co z tymi psiakami sie dzieje:placz: monie sie przyplatalo zapalenie uszu..
-
[B]eria[/B], dawaj! ja jestem ur. w Bytomiu, ale w gorolskiej rodzinie.. i sie dopiero ucze:shake::evil_lol: [B]Honey[/B], ahaaa.. U nas jest zaklad dla dzieci gluchych..;) kiedys jeszcze umialam "ty ch**u" :evil_lol: i pare przyzwoitych zwrotow, ale zapomnialam:shake::evil_lol:
-
co to sie z czekoladka dzieje..:shake: 3mam kciuki!
-
Witam! mam problem z moja suczka Mona (flatka). ma bardzo nadwrazliwe uszy - nie czyszcze -> wosk, czyszcze-> tylko pogarszam.. co chwila ma zapalenia tych uszu... wlezie do wody czy ja przewieje - tez to zle wplywa... poza tym nie ma zadnych problemow ze zdrowiem. jakis czas temu miala robiony wymaz - w uszach urzedowaly jej bakterie kalowe.. byla leczona zastrzykami i kroplami i wydawaloby sie skutecznie, jednak czesto ma z nimi problemy.. macie jakies sugestie? bede bardzo wdzieczna czy jakos powinnam zwiekszac jej odpornosc? i jeszcze jedno pytanie: jak moge jej ulzyc, gdy nie mam dostepu do weta? (dzis juz np. mojego weta nie zastalam:shake:)
-
jednak dzialacie:multi: kiedy mozna wpasc?
-
no nie, i Wy przeciwko mnie...?:evil_lol: a ja to naprawde lubie.. i psy moga szalec do upadlego, zadna mamuska mnie nie napada, ze pies nie moze zjezdzac ze zjezdzalni.. kiedy one to uwielbiaja:evil_lol: