[B]bellatriks[/B], ajm akszuli lorkin on it:evil_lol:
[B]Ola[/B]!! Ty mi tutaj nie tutaj!
Ziolka Ci sie skonczly...?:evil_lol:
I Ty [B]Tina.Sara[/B] przeciwko mnie?!... Sawera lepiej sobie pilnuj, bo go Ola uprowadzi:evil_lol:
[B]olekg18[/B], jak milo, ze mnie bronisz:p:eviltong: z opisu buda fajoska. moje maja proste (bez wiatrolapu), jeszcze nic nie przybijalam w wejsciu.
kojec jest w ksztalcie litery L - biegnie wzdluz garazu. podloga to wylewka betonowa, na to deski. i siatka chyba z 2 m, bo wyskakiwaly;) chcialam zrobic dach,ale nie wyszlo:roll: