-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
wiq replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
mam nadzieję, że z okazji świąt tacie przejdzie i Czabi do Ciebie wróci -
co to za g** sie do Kreona przyplątało?..:shake: prezent świąteczny.. a fotki:loveu::loveu: zakręcałaś psy jakoś specjalnie na piłkę, czy one tak same z siebie?
-
tak się sqada, że nie:evil_lol:
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
wskakuj na 1., prosto pod czyjąś choinkę;) -
[quote name='Ola&Kora']Hehehe a co? Popełniłaś takie straszne grzeszki...? :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] nie, to wbrew moim przekonaniom;) [quote name='_ChiQuiTa_']dzieńdoberek jak tam przygotowania do wigili?? PS. musisz sie wyspowiadac z tego ze masz mnie na sumieniu :diabloti:[/quote] chyba nie będę musiała, bo tam zwyczajnie nie dotrę:evil_lol:
-
druga przeróbka z myszem jest genialna!:lol:
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Jak tam świąteczne porządki Wiq? :) Radzisz sobie? :cool3:[/quote] no musze sie do tego zabrać:evil_lol: w tym roku nie uczestniczę w przygotowaniach:evil_lol: [quote name=':: FiGa ::'][B]wiq,[/B] może skończysz się już lenić i dasz jakieś foty :mad:[/quote] to se ne da:shake::evil_lol: byłam w lasq, ale fotek nie robiłam.. [quote name='Ola&Kora']Cześć Wiki :p Jak tam nastrój przed świętami? ;)[/quote] hej:) póki co w miarę..;) tylko każą mi iść do spowiedzi i tu pojawi się kłopot:evil_lol:
-
[quote name=':: FiGa ::']Nie zdradzę Ci :evil_lol: To moja tejemnica :eviltong:[/quote] misterious girl;) [quote name='diabelkowa']jaaaki avatar sliczny!!! aa od wczoraj kumpelka ma flacika z warszawy :))))[/quote] dzieki:p super, pogratuluj koleżance! w takim razie znam ich z innego forum;)
-
srebrzysty Mikuś:loveu: 3mam kciuki za zdrowie!
-
wiesz, jeśli chcesz psiaka w gejowskie fatałaszki poubierać.. hmm... teoretycznie Twoja sprawa.. ale nie wiem, jak on to zniesie..:evil_lol:
-
Ola, chyba biały stanik przywdziałas pod kiecke:evil_lol: prezenty fajne, ale chciałabym zobaczyć korę w nowym nabytku;) moje pod choinkę dostały karmę:evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
wiq replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
bieganina jak bieganina, ja się niezbyt udzielam:evil_lol: @ jestem, wiem:evil_lol: coś skomplikowaną masz sytuację, ja bym się pogubiła;) -
[COLOR=White]wtf! - what a ****!:oops::evil_lol: wyraz najwyższego zdziwienia:evil_lol:[/COLOR]
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
wiq replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
cóż napisać.. śpieszmy się kochać i ludzi, i psy... za szybko odchodzą :-( -
zwlekłam się, bo muszę iść do miasta.. ble... co jeszcze o mnie wiesz?:cool3::evil_lol:
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
heheh;) h o o p ! -
[quote name=':: FiGa ::']Dobranoc [B]Wiktorciu[/B] :calus:[/quote] ha, moja babcia tak do mnie mówi:lol: [quote name=':: FiGa ::']I ja przyłączam się do życzonek i życzę Wam wszystkiego jak naj naj najlepszego :calus:[/quote] dziękuję i wzajemnie:p:p [quote name='_ChiQuiTa_']Wiq pochlaskałam sie za fotki ze strony 141 no i teraz masz mnie na sumieniu mam sznyty na całe rece ;p;p;p;p[/quote] cholera, kolejna na sumieniu:evil_lol: [quote name='mamabazyla'][CENTER][SIZE=4][COLOR=SeaGreen]Z okazji Świąt i na Nowy Rok wszystkiego naj dla Ciebie i Twojej czarno-rudej sfory !!!![/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [/quote] dziękujemy!:p:p wzajemnie, moje drogie rudziaki;)
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
no to sie chłopaki dogadali!:multi: im dłużej na niego patrzę, tym bardziej mi się podoba:loveu: -
piękne fotki:loveu:
-
też tęsknię:placz: i nienawidzę remontów:evil_lol:
-
kolejny wątek, do którego się dopiero dokopałam:oops: Tinka i Figa - siostrzyczki:eviltong:
-
ło, do takiego kaukaza na podwórko bym nie weszła!:evil_lol: [SIZE=1][COLOR=White]ps. studia.. może wet, może stomatolog, może leśnik..:evil_lol:[/COLOR][/SIZE]
-
tylko jamniory potrafią strzelać takie miny:loveu: a może przymierzysz Bazylowi ćwiekowane szory?:evil_lol: