-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
wiq replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
głaski dla solenizanta:multi::loveu::multi: -
Hugolinki, dziękujemy za życzenia:) Pozostaje rzeknąć: Wesołych Świąt;)
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
wiq replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='*luthien*']Hej:) i święta:razz: Ale tylko 10 dni:-( jakbym miała 10 dni wolnego, to bym dostała do głowy ze szczęścia:evil_lol::evil_lol: śliczna karteczka:p -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
wiq replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
hmm... głupia sytuacja z tym łańcuchem... a może klatka w domu? regularne wyprowadzanie, nauka czystości jak u szczeniaka?.. -
no tak, Ola oswaja zabaweczkę, a fotek ni ma...:roll::evil_lol:
-
łaaa, a ja spierdzielam zawsze z tych iwentów szkolnych:D ale się Aresik ofutrzył
-
[IMG]http://images3.fotosik.pl/301/e1f89906a253a7ef.jpg[/IMG] wtf?!:evil_lol: Ania, Ania, fotki coraz piękniejsze:loveu:
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
wiq replied to bigos's topic in Foto Blogi
bigoski - dziękuję za życzenia:loveu: tylko coś fotek mało:evil_lol: -
pęknie zaraz Bonitka:lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
yeah:evil_lol: nowy psiak wygląda jak mix ona i dobka, bardzo pasuje do stadka:multi: zgadzają się chłopcy? -
mała rozbójniczka:evil_lol:
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
może powie, kto go tak urządził:mad: -
witajcie!:) dziękuję bardzo za życzenia! z mojej strony, także [CENTER][SIZE=4][COLOR=DarkOliveGreen]żYCZę WSZSTKIM ODWIEDZAJąCM C-R (I DOGOMANIAGOM GOOGLE;)) WESOłYCH, RODZINNO-PSICH śWIąT I DłUGICH SPACERóW W TE WOLNE DNI[/COLOR][/SIZE] :x-mas::tree1::x-mas: [/CENTER]
-
[quote name='Marta_Ares']HEJKA Ale sliczne fotki, a na nich super pogoda nie to co teraz:-( BOSKIE:loveu: [/quote] [quote name='olekg18']Ale bowski kot i tez penelopka jak moja cicia :D[/quote] [quote name=':: FiGa ::']Cześć ;) Jakie piekne te zdjęcia rudej i kici :multi:[/quote] [quote name='pinczerka_i_Gizmo'] Jaka poważna w tych promieniach słońca ;) :loveu: A kicia wprost cudowna! :loveu:[/quote] [quote name='Ola&Kora']Szczena mi opadła z wrażenia!!!! :loveu: :loveu: :loveu: Boskie!!! :loveu: :loveu: :loveu: [/quote] [quote name='Agushka']Hej Wiqś :) Śliczne zdjęcia, miło popatrzyć na słoneczko i rudą w tej zieleni... :loveu::loveu:[/quote] DZIę-KU-Ję! :bigcool::Rose::bigcool: [quote name='misiaczek']Witam 4 dziewczynki ;).Ale mam stronek do nadrobienia :cool3:.Teraz tak pobierznie przejrzałam i dużo letnich foteczek widzę...zielono,słonecznie...ach :lol:.Aby do wiosny ;). A kiedy będą fotki cz-r pod choinką? :)[/quote] Witamy:lol: Tobie też dziękuję:p :Rose: choinkowe fotki będą wkrótce;) jeszcze tylko dzisiejszy dzień i wolnee....:multi:
-
dzieki za odzew:p Ada zamyślona - ma romantyczną naturę..:lol: Słoneczko świeci, to to sierpień;) mazurskie lenistwo o poranku, czyli 'in the sun i feel as one';) [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/8282/dscf9502pp1.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/8609/dscf9501xa4.jpg[/IMG] [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/3158/dscf9500vn0.jpg[/IMG] [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/6839/dscf9493km0.jpg[/IMG] [IMG]http://img315.imageshack.us/img315/531/dscf9492kn5.jpg[/IMG] i koteczka, nazwana przeze mnie, zbiegiem okoliczności, Penelopą;) [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/4325/dscf9679xd5.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/1820/dscf9680gg3.jpg[/IMG] koniec zwierzęcej części wypadu na Mazury, zostały tylko kfiatki i pejzaże;)
-
Ola, Ty chcesz brac psa na studiach, a ja sie zastanawiam, co z moimi zrobie.. Chyba wezme ze soba:evil_lol: 3:evil_lol: Hmm... też mam smaka na coś słodkiego..:placz:
-
ale cuda sobie sprawiliście:loveu: i kotecek, i tollerek sa cudne:loveu: a korniszonek będzie wystawiany?:cool3:
-
ha, bando wagarowiczów!:evil_lol: ale porcja ogromna:crazyeye:
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
już się poprawiam;) -
[FONT=System] [IMG]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/obgryzanie%20wielkiego%20kija/img_6648.jpg[/IMG] [/FONT][FONT=System] pitbull:evil_lol: [IMG]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/obgryzanie%20wielkiego%20kija/img_6548.jpg[/IMG] [/FONT] brawo, brawo!:p bardzo mię urzekła:)
-
[quote name='*luthien*'][B][I]no, no fajne tereny macie na spacerki;)[/I][/B] [/quote] gdzie bym sie nie ruszyla w okolicy tereny sa rewelacyjne, tylko ostatnio czasu mało:placz: [quote name='Ola&Kora'] Wyrywać takie piękne kudełki?! :mad: :mad: :mad:[/quote] ohydny wojłok!:evil_lol: [quote name='BBeta']Nie śmiej się z cudzego nieszczęścia... :eviltong:[/quote] czasem nie mogę się powstrzymać:evil_lol: [quote name='mamabazyla']Tak oglądam i ogladam i powoli chyba zaczynam kumać różnice pomiedzy tymi Twoimi dwiema czarnymi damami :cool3: Ale wiesz co zrobię !!!! Sprawie sobie, albo nie... pożyczę jakiegoś drugiego węgra i zobaczymy czy dasz rade :eviltong:[/quote] a widzisz:cool3: przyjmuję wyzwanie!:razz:
-
nakłaniasz mnie do tego, zeby pauzować na dogo:evil_lol: znów cała seria fotek:loveu: zaimponowałaś mi tą robótką:-o:cool3:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
wiq replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
heja:) i jak leci? już prawie weekend:eviltong: -
[quote name='Agushka'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/297/755e70468a116969.jpg[/IMG][/URL] [/quote] duma majestatu:loveu::loveu: i bannerek tez super:)
-
bardzo mi sie spodobała fotka pomiedzy brzozami:p gdyby tylko nie to drzewko w centrum..:evil_lol: