Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. miałam marmolić, że zagadane, ale ilość fotek podziałała na mnie niczym mordoklejka:evil_lol:
  2. a co, chlopak zaczal dbac o linie;) pewnie niezbt szczesliwy:eviltong:
  3. wiq

    czarno-ruda galeria

    no to wklejam spokojnie;) paskudne to miala, teraz jej wyrywam:evil_lol:
  4. cudna kartka!:lol:
  5. sam pozytyw - piekne fotki i zapiłeczkowane psy:p:p:eviltong:
  6. wiq

    czarno-ruda galeria

    no dam te fotki,najwyżej się pochlastacie:evil_lol: [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/5380/dscf9472qr3.jpg[/IMG] [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/1531/dscf9433jc7.jpg[/IMG] [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/4135/dscf9435yf4.jpg[/IMG] [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/9265/dscf9451af0.jpg[/IMG] [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/1226/dscf9452pe3.jpg[/IMG]
  7. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='_ChiQuiTa_']Ło matko jakmogło ominac mnie coś takiego !! i jeszcze ta zieleń... wprawia mnie w depresję...[/quote] na szczescie nadrobiłaś :eviltong: toż ta zieleń ma w Was budzić nadzieję!:evil_lol: [quote name='_ChiQuiTa_']Wiq przepiękny avatar :loveu: :loveu:[/quote] thx:p [quote name='eria']ale zielonooooo <patrzytęsknymwzrokiem> a poza tym : :loveu:[/quote] nim się obejrzymy znów tak będzie:eviltong: póki co mamy piękną szaroburą jesien;) [quote name='Agushka']Jejku Wiq ja mam za oknem szaro burą szosę Warszawa-Siedlce,[...][/quote] oj dziewczynki, mam tych zdjęć jeszcze kilka, ale nie wiem, czy dawać, skoro Was dołują:eviltong:
  8. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='_ChiQuiTa_']Agushka ja tak samo zrobilam jak tu weszłam i jeszcze sie głupio zastanawiałam czy to są zdjecia robione gdzies niedawno.... eh te blondynki :D:D[/quote] bląd, błąd:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='APSA']Jest mój ulubiony dziki zwierz :lol: Ale z niej futrzak wyszedł na tym zdjęciu :)[/quote] ;) bo to ogólnie futrzak jest;) teraz jakoś wyłsiała, ale ma zaje2biste futerko po kąpieli:loveu: [quote name='milena182'][B]zdjecie bystrzaka sliczne nie wiem czy wiesz ale w moim psie albo przyjacielu psie jest kaledaz ze zdjeciem rudego flata [/B][/quote] w PP jest, słyszałam, ale dzięki za info gwoli ścisłości - ta maść nazywa się wątrobiana:p [quote name='BBeta']Miło popatrzeć na takie zdjęcia, bo za oknami zimno, szaro i pada deszcz :placz:[/quote] kolejna płacze:evil_lol:;)
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    hej dziewczyny:) znów tradycyjnie wpadłam na chwilę:/ ale za to z fotkami:p piesy mają dziś przes***e - z okazji sprzątania siedzą w kojcu:evil_lol:
  10. wiq

    czarno-ruda galeria

    dzieki:) dzis zajrzalam do Was i nie moge sie doczekac nowych fotek, aparatu i psa:lol:
  11. wiq

    czarno-ruda galeria

    [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/5499/dscf9431xh9.jpg[/IMG] [IMG]http://img330.imageshack.us/img330/3366/dscf9408rg2.jpg[/IMG] [IMG]http://img467.imageshack.us/img467/2424/dscf9413hj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/1900/dscf9429nm7.jpg[/IMG] żaba pogoniła imiennika i proszę:eviltong:
  12. wiq

    czarno-ruda galeria

    mam więcej przygotowanych, ale żabol nie chce chodzić..:mad:
  13. wiq

    czarno-ruda galeria

    hej:) dzięki za odwiedziny;) wpadłam na chwilę zapodać Wam kolejne fotki [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/790/dscf9406vd2.jpg[/IMG] [IMG]http://img378.imageshack.us/img378/724/dscf9407tl4.jpg[/IMG]
  14. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='pinczerka_i_Gizmo'] Nie no, ona poprostu jest cudowna, a w połączeniu z wodą, trawą i słońcem... :loveu:[/quote] woda, trawa i słońce to nawet bez Bystrej super połączenie:evil_lol: [quote name='bellatriks']oł-maj-gat, hel noł! aj hew to lern hał to rekognajz wem... bat we hel hał? Ola łud ju majnd helpink mi?:cool3:[/quote] instrakszyn - pejdż namber fajf gud lak:evil_lol:
  15. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Agushka']Wiqś jak latem zapachniało :) aż miło....[/quote] sierpień..:eviltong: [quote name='BBeta']Właśnie tak mi się wydawało, że jeszcze gdzieś nie dotarłam :) Dzieńdobry ;)[/quote] witaj! heh, zamiast się uczyć to wpadam do c-r..:lol: a Wasze galerie leżą odłogiem:roll: przeze mnie nietknięte.. [quote name='eria'] ona przypomina jakiegoś takiego szakala czy cuś :loveu:[/quote] co tylko chcesz:eviltong: [quote name='bellatriks']wiq aj law jor awa!:cool3: oh, end baj we łej, em aj we only persyn hu kent rekognajz Ada end Mona?:evil_lol:[/quote] aj ges..:evil_lol: [quote name='Ola&Kora']Bitte schon (nad o jest umlaut, żeby ktoś sobie nie pomyślał że to ma inne znaczenie :eviltong: ) Moje piękności :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/quote] i tak nie rozróżniam znaczeń..:lol: :loveu::eviltong:
  16. wiq

    czarno-ruda galeria

    danke:P mazurska kotka, nazwana przeze mnie Nuria;) [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/1403/dscf9690qt4.jpg[/IMG] Ada [IMG]http://img450.imageshack.us/img450/8822/dscf9402uy9.jpg[/IMG] Mona [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/9791/dscf9404yo7.jpg[/IMG] [IMG]http://img346.imageshack.us/img346/3517/dscf9405jh4.jpg[/IMG] i na opolszczyźnie;) [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/958/dscf9342lf3.jpg[/IMG] Ada [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/6684/dscf9345xh7.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/5649/dscf9341nd4.jpg[/IMG]
  17. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='eria']a Wiq ma cudny, nowy avatarek, tylko rudej nos ciachneła :mad:[/quote] bo pod nosem wisiał jęzor, psuł koncepcję wilczego spojrzenia:evil_lol: [quote name='Agushka']czyli po prostu leśna uroda :) ona taka ruda wiewiórka a wiewiórki lubią szyszki a szyszki rosną w lesie itd ....[/quote] Aga, :lol::lol::lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Mamabazyla - ale są obróżki z identyfikatorami, teraz będzie łatwiej :evil_lol:[/quote] o ile mi się psy nie pomylą przy zakładaniu:evil_lol: [quote name='sylrwia']Pewnie ją podduszałaś tym śliniakiem:mad: A może jej bardziej w głębokim niebieskim by pasowało?? A spojrzenie ma niemowite:lol:[/quote] wydało się:oops::oops: co do bandamek - miałam gdzieś czerwoną z MP.. a spojrzenie do avataru:evil_lol: [quote name='Agushka']Według mnie najlepiej jej w ciemnej zieleni :)[/quote] leśna uroda...:evil_lol: [quote name='Dobcia']:loveu::loveu::loveu: niezgadłabym czyj to...:evil_lol:[/quote] Mona ma na środku nosa taką czarną kropeczkę:loveu:
  18. wiq

    czarno-ruda galeria

    serio.. pytałam się o to weta, ale nie stwiedził jakiś problemów..
  19. siusiumajtki:evil_lol: moje mają podobnie jak Piniek.. tylko one umieszczają tą substancję oganiczną zazwyczaj w jamie gębowej..
  20. wiq

    czarno-ruda galeria

    takie światło;) rudej nos jest paskudny, jak szyszka:shake:
  21. wiq

    czarno-ruda galeria

    :eviltong: tej pani nochal [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/8595/simg2541yb6.jpg[/IMG]
  22. wiq

    czarno-ruda galeria

    :loveu: [IMG]http://img446.imageshack.us/img446/4272/s181206014li5.jpg[/IMG]
  23. widze, że kolede lubisz tak jak i ja:evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...