Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. wiq

    czarno-ruda galeria

    zalegle fotki plenerowych niestety nie ma - ciagle jestem chora i postanowiłam się w końcu wyleczyć;) nie wiem, czemu ona ma taka mine, nie dostała, słowo:evil_lol: może nie chce firmować eukanuby, nie smakowała jej za młodu:evil_lol: [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/1116/img3346wg1.jpg[/IMG] ada, w oboży i adesówce mony.. whatever:evil_lol: [IMG]http://img270.imageshack.us/img270/5161/img3328vh1.jpg[/IMG] [IMG]http://img333.imageshack.us/img333/5931/img3330lb5.jpg[/IMG] [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/3142/img3334ur9.jpg[/IMG] mona [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/1724/img3331qs0.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/3145/img3333vt1.jpg[/IMG] bystra, specjalnie dla Ciotki Sylwii;) [IMG]http://img270.imageshack.us/img270/1790/img3338mo9.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8624/img3340rp6.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/7356/img3342st3.jpg[/IMG] [IMG]http://img450.imageshack.us/img450/6579/img3343ul4.jpg[/IMG] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/431/img3344ja4.jpg[/IMG]
  2. to ten piesio, ktoego fotki wczesniej dawałaś? hurra!:multi: będziecie prawie jak czarno-ruda:cool3::evil_lol::evil_lol:
  3. hej! moze o tych wyżłach napisz na jakieś wyżłowe strony kosze wymiataja:evil_lol::evil_lol:
  4. przecudne fotki:loveu::loveu::loveu: i widoki sliczne, mnie jeszcze nigdy sie nie udalo ladnie ufocic krajobrazu:oops: co do likieru - pilam, mniam:eviltong:
  5. wiq

    Precel&Bazyl

    zyjmy nadzieja:evil_lol: wegry dlugo dojrzewaja? flaty dlugo. jedna moja suka zaczela plywac dopiero po skonczeniu 2ch lat. mona wybitny plywak nie jest, ale dzieki wspolnym kapielom (ze mna i ada;) ) w miare chetnie wlazi i aportuje z wody
  6. kojot:evil_lol:
  7. ale slodziakowa seria:loveu::loveu::loveu: synek tez jest przystojny:cool3:
  8. piekna swinka wydaje mi sie jednak troche za mloda.. ale tak to juz jest... zdecydowanie polecam 2ga swinke, samiczke. swinki sa lagodne i zgodne, nie powinno byc konfliktu
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    witajcie:multi: foty beda jak tylko sie zwleke na spacer;) poki co mam z tym problem:evil_lol:
  10. cześć Działkowiczki:lol:
  11. przefotki:loveu::loveu::loveu: co to Viga - miałam nieco odmienne skojarzenie:evil_lol::evil_lol:
  12. za duzo tych piesów w schronach:placz::placz:
  13. wiq

    Precel&Bazyl

    ale masz pitta:evil_lol: co do plywania - probowalas sama z nim wchodzic do wody? latem oczywiscie;) ja bystra tak zawiesilam na gryzaku to sobie rozwalilam skore pod nosem - pies puscil walek i sobie nim przyrznelam:lol:
  14. piekny, piekny:loveu::loveu: p.s. moje tez maja niemowlacze kocyki..:evil_lol:
  15. uzytki swietne, ale serduszko...:loveu::loveu::loveu:
  16. ja tam malo spostrzegawcza jestem...:evil_lol:
  17. witojciez:) jakaz to u Was pogoda? u nas slonko, moze sie wybiore na spacer w koncu:evil_lol:
  18. marzenia marzeniami, a rzeczywistosc rzeczywistoscia...:roll: (wiq dzis w ch*****m nastroju:evil_lol:)
  19. witam:) już weekend, a Was niet?
  20. kreon prawidlowo zachowuje sie na widok aparatu..:D:evil_lol:
  21. :loveu::loveu::loveu::loveu:
  22. nadrobilam, Ares pikny jak zawsze:loveu:
×
×
  • Create New...