Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. rewelacyjna ma kondycje jak na 15latka!
  2. a będę perfidna, i se walne jeszcze 1000 posta:evil_lol::multi::multi::eviltong:
  3. piwo z rana jak śmietana:evil_lol: :beerchug::beerchug::laola::laola::laola::beerchug::beerchug::knajpa::drink1::knajpa::drinking::drinking::drinking:
  4. ciekawe, od czego ta podatnosc zalezy.. owszem, wyzeł ma krótką sierść, ale jest przecież ruchliwy.. nic to, musisz znieść te uśmieszki, aż Hugol nie wyzdrowieje;) moze dawaj mu aktimel:eviltong: p.s. moje się jeszcze kąpią;)
  5. heja:) gosci nie ma, to fotki beda?..:cool3:
  6. wiq

    czarno-ruda galeria

    tekst ze szreka;)
  7. wiq

    czarno-ruda galeria

    Gosia, bo sie zawstydam majestatu...:oops::evil_lol:
  8. tygrysiczka:) co do suczki dziadków - moge tylko 3mac kciuki...
  9. hugolasty, wracaj do zdrowia.. coś końcówka roku marna, sporo psów choruje:( a fotki:loveu:
  10. wiq

    czarno-ruda galeria

    rewelacyjny jest:) i rośnie jak na drożdżach;) niestety, nie moj;)
  11. ja też jestem;) wiecej fotek!:evil_lol:
  12. rewelacja..:loveu: co do skoku - zaraz spróbuję z moimi:cool3: będzie się działo:lol:
  13. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='diabelkowa']noo widze wiq ze sie wlasnie zalapujesz na kolejnego psiuura :]]][/quote] moge się z Tobą podzielić:lol: [quote name='_ChiQuiTa_']Dobry :):) Bosz.. Wiq ty to umiesz fotki cykać :) ale piekne te Twoje stwory :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] dziękuję:D otóż to - to modelki takie piękne;) [quote name='pinczerka_i_Gizmo'] Tajemniczy nochal... ale jakie cudo się pojawa gdy 'zapalą światła' :loveu: [/quote] nieprawdaż?:D:evil_lol: [quote name='APSA']:lol: ale NOS! :lol:[/quote] szyszunia:evil_lol: [quote name='Cerber']Witam, ale super zrobiłaś Bystrej zdjecie oczu,[...][/quote] dzieki:) wycięłam;) też chciałam w podpisie, ale po 1. azor ciągle szuka domu, po 2., mam 2 nieruszone bannerki od erii;)
  14. pisze u Ciebie 2000 post, to musi przynieść Ci szczęście;)
  15. ale myśliwskie tematy;) Jadzia, Wy rzadko je widzicie, bo zwierze Was unikają..:evil_lol:
  16. u nas też śnieg, ale jakoś mnie to nie cieszy:roll:
  17. 3mam kciuki za Krecika:cool3:
  18. :placz:Aga...:placz:
  19. u nas też śnieg i zimno.. a kreoś z poczochraną bródką..:loveu:
  20. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name=':: FiGa ::']Piekne :multi: wiq jak ty to robisz :loveu:[/quote] "niejeden się tu głowi, jak to się robi..":evil_lol::lol::evil_lol:
  21. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Alynkaaa'][COLOR=Red][B]hehe a wiesz ze pierwsza rzecz o jakiej pozmylalam jak mi to rude cus ucielko z oczu to to ze pieknie by sie wkomponowala w twoj czrno rudy swiat:):) znalazlam twoje brakujace ogniwo:eviltong::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/quote] nie kuś, nie kuś..:evil_lol: [quote name='misiaczek']romantyczny zwierz ;) :lol: co za spojrzenie :loveu:[/quote] patrzyła na brata.. czyżby go polubiła po 3ch latach?...:lol: niemożliwe, niech mnie nie załamuje..:evil_lol:
  22. może już jest gotowy na fotki?;)
×
×
  • Create New...