[quote name='diabelkowa']noo widze wiq ze sie wlasnie zalapujesz na kolejnego psiuura :]]][/quote]
moge się z Tobą podzielić:lol:
[quote name='_ChiQuiTa_']Dobry :):)
Bosz.. Wiq ty to umiesz fotki cykać :)
ale piekne te Twoje stwory :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]
dziękuję:D otóż to - to modelki takie piękne;)
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']
Tajemniczy nochal... ale jakie cudo się pojawa gdy 'zapalą światła' :loveu:
[/quote]
nieprawdaż?:D:evil_lol:
[quote name='APSA']:lol: ale NOS! :lol:[/quote]
szyszunia:evil_lol:
[quote name='Cerber']Witam, ale super zrobiłaś Bystrej zdjecie oczu,[...][/quote]
dzieki:) wycięłam;) też chciałam w podpisie, ale po 1. azor ciągle szuka domu, po 2., mam 2 nieruszone bannerki od erii;)