Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Alynkaaa'][COLOR=Red][B] a byl/a duzy/a tak do kolan<moze troszke wiecej> + lepek do ud gdzies tak:) ale normalnie jak Bystra...:) xero Bystra:) kurcze fajny piesek....bede teraz na niego polowac:) moze potzrebuje domQ....:):diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] no to m/w ja moje rude.. ty.. nie mów.. bo mi sie zachce wyrównywać czarno-rudy bilans..:lol:
  2. wiq

    czarno-ruda galeria

    tajemniczo [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/5303/281206004rc5.jpg[/IMG] oto [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/9950/281206003iz1.jpg[/IMG] zwierz [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/9414/281206002dv8.jpg[/IMG] duzzze oko vel golden eye:evil_lol: [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/4683/281206001cd8.jpg[/IMG] i czarne się zaplątało [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/7016/281206008it1.jpg[/IMG]
  3. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='BBeta']:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: A tak swoją drogą fajny masz avatar :cool3: :)[/quote] 2 x dzięki:lol: [quote name='Alynkaaa'][COLOR=Red][B]hey:) [...][/B][/COLOR][/quote] no patrz! cyknij jej/mu fotę koniecznie! jak duży był? nastawienie do psów naprawdę jak bystra:D:diabloti:
  4. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Czeeeeeeeść Wiquś! :)[/quote] ee... czarno-rude dzis na bezrobociu.. jutro też..:placz: dostaną w dupska dopiero w sobotę.. [quote name='Dobcia']Witajcie:lol: Bystra będzie się szkolić:multi: Tylko nie przeforsój mojej ulubienicy;)[/quote] szkolona to one jest, tylko wyszlo, ze bardzo licho:shake: i bierzemy sie do roboty..:diabloti: dziś za kolację:evil_lol: [quote name='madzia18sosnowiec'] jacieeeeeeeeee!! wiqus wiecej proszeeeeee :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] dzieki:lol: wiecej bedzie, słowo, ale w sobotę
  5. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name=':: FiGa ::']Cześć Wiktoria ;) Moim zdaniem strzelenie w ryj to nie najlepszy pomysł :shake: A kto sprawił że one takie wychowane są :cool3: Chodziłas z nimi na jakies szkolenia?[/quote] czasem pomaga:evil_lol: ale nie należy nadużywać;) raczej je szkole samodzielnie, choć bylam z nimi np. na obozach klikerowych czy kursach przyg. do konkursów flaty sa wyszkolone w miare db, ale bystra..:shake: wstyd, musze sie za nia wziac.. [quote name='Alynkaaa'][COLOR=Red][B]dziendobryyy:D [/B][/COLOR][/quote] bry:p
  6. pozazdroscic szpacyrku:) ehm.. imho prezio wyglada w sam raz..;)
  7. wiq

    Precel&Bazyl

    cudne fotki:loveu: chłopakom razen do pyska:cool3: [SIZE=1][COLOR=Silver]pytałam się już, czym focisz?..:oops:[/COLOR][/SIZE]
  8. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='furciaczek']hehe ja tez przy malej (a raczej duzej) czarnej siedze:evil_lol: jakos niepotrafie zaczynac dnia bez kawy.[/quote] ja tak samo:lol: szybko mnie to wciągneło;) i niecierpie slodkiej kawy, fuj [quote name='olekg18']wiq- wychowana czytaj"strzelona w ryj kilkarazy za polizanie twarzy :D[/quote] flata nie trzeba strzelać, jest na tyle inteligentny, że wystarczy 'nie';) przynajmniej w Ady przypadku;)
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    a db:) kaffkuje i zbieram siły do dalszego działania..;)
  10. wiq

    czarno-ruda galeria

    Ada jest db wychowana;) i nie liże po TWARZY
  11. wiq

    czarno-ruda galeria

    dziekuję bardzo za miłe słowa, pochwał przekażę nieśwaidomym niczego modelkom;)
  12. uu.. bogate świeta byly:cool3:
  13. a czemu nie ma plenerowych?:cool3:
  14. jestem pełna podziwu, jak się chłopcy świetnie dogadali:loveu: zazdroszczę..
  15. 2ga fotka...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: aa.. jeszcze sie doczepie - nic nie powinno stac, tylko woda..;) o.k., już koncze ten temat:evil_lol:
  16. dobrze, że Ci fochy przeszły;) Cerber śliczny jak zawsze i widzę, że sporo prezentów dostał:cool3:
  17. śliczne! i widać postęp:)
  18. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='eria']fakt że on tylko trochę sznaucer, ale jest cuuuundy :loveu: :loveu: :loveu: te uchole ma jednorazowe :loveu: :loveu:[/quote] zgadzam sie i z 1., i z 2.;) tylko mnie jego wlos wkurza, bo zniszczony [quote name='_ChiQuiTa_']O matko ile fotek :loveu: az nie wiem na którą patrzeć bo wszytskie są przepiękne... Wiq ale Ty to masz piękne te okolice..... zabierz mnie do siebie... proooooooszeeeee.....:placz: :placz: [/quote] dzieki;) okolice piekne, ale kolo Ciebie pewnie też coś takiego jest;) ten skrawek terenu odkrylam dopiero 2 mies. temu, a mieszkam tu 18 lat:D;) [quote name='eria'] a tego to tylko miziać - nic więcej- tylko miziać :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] otóż to:evil_lol: ale zaczna chlopak pokazwać różki:evil_lol: i bdb, nie będą mu w kaszę dmuchać;)
  19. 3mam kciuki! to pewnie nic poważnego;)
  20. wiq

    czarno-ruda galeria

    prezent dla erii;) [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/5953/sdscf6081td5.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/9336/sdscf6061gb4.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6858/dscf6077jq4.jpg[/IMG]
  21. myślałam, że figa ma nową obrożę:lol: p.s. czabi, czabi:evil_lol:
×
×
  • Create New...