[quote name='eria']Wiq wygrzebałaś fotki psa cioci ????:lol:[/quote]
wygrzebałam, mam na płycie, ale mój komputer ich nie widzi:angryy: jak się dorwę do innego, to wkleję
[quote name=':: FiGa ::']Ojj jak ja bym chciała żeby tata mój miał konisia :diabloti: Moge sobie jedynie pomarzyć :shake:
Zazdroszczę :evil_lol:[/quote]
haa:evil_lol: wszyscy mi to mówią, a ja nie doceniam..;)
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Figa jak tata nie ma, to może kiedyś Tobie się poszczęści ;)
Hey hey Wiq![/quote]
heja:)
pies właśnie wróciły z 3 h spaceru:D dostały w koodłate doopska, a jak:evil_lol: