Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. mam nadzieję, że z okazji świąt tacie przejdzie i Czabi do Ciebie wróci
  2. co to za g** sie do Kreona przyplątało?..:shake: prezent świąteczny.. a fotki:loveu::loveu: zakręcałaś psy jakoś specjalnie na piłkę, czy one tak same z siebie?
  3. wiq

    czarno-ruda galeria

    tak się sqada, że nie:evil_lol:
  4. wskakuj na 1., prosto pod czyjąś choinkę;)
  5. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Ola&Kora']Hehehe a co? Popełniłaś takie straszne grzeszki...? :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] nie, to wbrew moim przekonaniom;) [quote name='_ChiQuiTa_']dzieńdoberek jak tam przygotowania do wigili?? PS. musisz sie wyspowiadac z tego ze masz mnie na sumieniu :diabloti:[/quote] chyba nie będę musiała, bo tam zwyczajnie nie dotrę:evil_lol:
  6. druga przeróbka z myszem jest genialna!:lol:
  7. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Jak tam świąteczne porządki Wiq? :) Radzisz sobie? :cool3:[/quote] no musze sie do tego zabrać:evil_lol: w tym roku nie uczestniczę w przygotowaniach:evil_lol: [quote name=':: FiGa ::'][B]wiq,[/B] może skończysz się już lenić i dasz jakieś foty :mad:[/quote] to se ne da:shake::evil_lol: byłam w lasq, ale fotek nie robiłam.. [quote name='Ola&Kora']Cześć Wiki :p Jak tam nastrój przed świętami? ;)[/quote] hej:) póki co w miarę..;) tylko każą mi iść do spowiedzi i tu pojawi się kłopot:evil_lol:
  8. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name=':: FiGa ::']Nie zdradzę Ci :evil_lol: To moja tejemnica :eviltong:[/quote] misterious girl;) [quote name='diabelkowa']jaaaki avatar sliczny!!! aa od wczoraj kumpelka ma flacika z warszawy :))))[/quote] dzieki:p super, pogratuluj koleżance! w takim razie znam ich z innego forum;)
  9. srebrzysty Mikuś:loveu: 3mam kciuki za zdrowie!
  10. wiq

    Precel&Bazyl

    wiesz, jeśli chcesz psiaka w gejowskie fatałaszki poubierać.. hmm... teoretycznie Twoja sprawa.. ale nie wiem, jak on to zniesie..:evil_lol:
  11. Ola, chyba biały stanik przywdziałas pod kiecke:evil_lol: prezenty fajne, ale chciałabym zobaczyć korę w nowym nabytku;) moje pod choinkę dostały karmę:evil_lol:
  12. bieganina jak bieganina, ja się niezbyt udzielam:evil_lol: @ jestem, wiem:evil_lol: coś skomplikowaną masz sytuację, ja bym się pogubiła;)
  13. [COLOR=White]wtf! - what a ****!:oops::evil_lol: wyraz najwyższego zdziwienia:evil_lol:[/COLOR]
  14. cóż napisać.. śpieszmy się kochać i ludzi, i psy... za szybko odchodzą :-(
  15. wiq

    czarno-ruda galeria

    zwlekłam się, bo muszę iść do miasta.. ble... co jeszcze o mnie wiesz?:cool3::evil_lol:
  16. kogo widzą moje zapuchnięte oczy!..:multi: nareszcie wróciłaś :multi: nie martw się tak pieskami, domyślam się, że się podle czujesz, ale nic im nie będzie;) [SIZE=1](sama zostawiałam psa na miesięczną tresurę.. też mi było przykro, ale sucz przeżył i mi wybaczył;))[/SIZE]
  17. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name=':: FiGa ::']Dobranoc [B]Wiktorciu[/B] :calus:[/quote] ha, moja babcia tak do mnie mówi:lol: [quote name=':: FiGa ::']I ja przyłączam się do życzonek i życzę Wam wszystkiego jak naj naj najlepszego :calus:[/quote] dziękuję i wzajemnie:p:p [quote name='_ChiQuiTa_']Wiq pochlaskałam sie za fotki ze strony 141 no i teraz masz mnie na sumieniu mam sznyty na całe rece ;p;p;p;p[/quote] cholera, kolejna na sumieniu:evil_lol: [quote name='mamabazyla'][CENTER][SIZE=4][COLOR=SeaGreen]Z okazji Świąt i na Nowy Rok wszystkiego naj dla Ciebie i Twojej czarno-rudej sfory !!!![/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [/quote] dziękujemy!:p:p wzajemnie, moje drogie rudziaki;)
  18. no to sie chłopaki dogadali!:multi: im dłużej na niego patrzę, tym bardziej mi się podoba:loveu:
  19. piękne fotki:loveu:
  20. wiq

    czarno-ruda galeria

    bardzo mi miło:eviltong:
  21. też tęsknię:placz: i nienawidzę remontów:evil_lol:
  22. kolejny wątek, do którego się dopiero dokopałam:oops: Tinka i Figa - siostrzyczki:eviltong:
  23. ło, do takiego kaukaza na podwórko bym nie weszła!:evil_lol: [SIZE=1][COLOR=White]ps. studia.. może wet, może stomatolog, może leśnik..:evil_lol:[/COLOR][/SIZE]
  24. wiq

    Precel&Bazyl

    tylko jamniory potrafią strzelać takie miny:loveu: a może przymierzysz Bazylowi ćwiekowane szory?:evil_lol:
×
×
  • Create New...