-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
ze Azuś i Negro sa piekni, to juz wiesz, ale Hasan im w niczym nie ustepuje:loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
wiq replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://images2.fotosik.pl/315/523d84d700d82fdb.jpg[/IMG] [B][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/314/aebe39ab1c200411.jpg[/IMG][/URL] cudenka:loveu: a dzis piatek:cool3: -
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
wiq replied to bigos's topic in Foto Blogi
fajnieśta się bawili:cool3: co to debili z petardami...:shake::angryy::mad: -
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
hopsa ! ! ! ! -
dotarłam i do Was:p a Wy już śpicie..
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
wiq replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[CENTER][COLOR=DarkGreen][SIZE=3][B]Spóźnione, ale szczere najlepsze życzenia [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/5509/img1092xx1.jpg[/IMG] spełnienia marzeń!:p [/B][/SIZE][/COLOR][/CENTER] -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
wiq replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cześć happysadziaro:) same dobre wieści u Ciebie:) tak trzymac;) p.s. i ktore kawalki ci sie podobaja? mnie slonce, 30 raz, piekna, zielara, lydka, krakoffsky.. i wogole:evil_lol: a ich koncerty polecam:loveu: -
To tylko Bystra sie nadaje do PSeudohodowli, bo ona przed sterylka jeszcze;) rysunki cudo, i ksiezycowe fotki tez:loveu: szczegolnie ta 1.:loveu:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
ale z Hasana jest byk:-o cudny:cool3: -
ja dzis nie zagladalam sama wiesz dlaczego:shake: ciesze sie, ze w wawie o.k. co do przeszlosci... zastrzelic..;)
-
piękny żylasto-mięśniasty, a nie chudziaczek:evil_lol: moje tez sie tak czasem ogluca..:evil_lol:
-
uff.. już mi lepiej.. zrobiłam przegląd twórczości Kanału Audytywnego i mi popuściło..;) [B]Ania[/B], znam ten ból TAK DOKŁADNIE...:shake: [B]Karola[/B], mojej urody juz nic nie jest w stanie zepsuć...:evil_lol: [B]Asia[/B], jesteś outsiderką czy tylko inną?;) [B]Aga[/B], k***y się ścieliły gęsto:evil_lol:, potem zapuściłam muzyczkę i przeszłoo...:p
-
Basia, witaj u nas! Dzieki, ze probujecie mi pomoc, ale... K***a, nic mi nie przechodzi:angryy:, byle czym sie zaraz denerwuje:angryy: suki mnie tez wkurzaja:angryy: do roboty sie zabrac nie umiem, a jak sie zabiore, to idzie jak krew z nosa:angryy: a w sobotę wolnego brak, bo trzeba odpracowac 'alarm bombowy':angryy: K***a!!!:angryy:
-
łosz.. ale mam dzis na nie nerwy:angryy: swoja droga maja ostatnio ciezkie czasy, bo jestem zajeta od 8.00-20.00 i padam na pysk, wiec chodza tylko 4 x dziennie na siku:shake: dluzne mi wiec nie pozostaja.. np. ada bezczelnie kradnie zarcie ze stolu.. czarne maja cieczki, swiruja...:shake: dodatkowo ogolnie jestem wkurzona:angryy: podsumowujac: wrrrr:angryy::angryy:
-
[quote name='misiaczek'] No i może w końcu Wiq wyjaśnisz,tak łopatologicznie,czy na trzeciej fotce to dwa flaty czy dwa goldeny,bo juz się pogubiłam :placz:.[/quote] białe to golden moich znajomych, czarne to Ada;) [quote name='bigos']A bardzo dobrze:p:pdziękuję:p:p Działo się, działo:p[/quote]] hehe,widziałam w Waszej galerii:evil_lol: [quote name='Agushka']Hej Wiqś :) Znowu jesteś zabiegana?[/quote] znowu:placz: i naprawde nie mam prawie na nic czasu:placz: szczerze nienawidzę takiego ganiania za niczym:shake: [quote name='KaRa_TC'] Śliczne to zdjęcie:loveu: ona jest naprawde urocza:loveu: :loveu: [/quote] :eviltong::eviltong::eviltong: [quote name='Marta_Ares']Witam sliczne fotki:loveu: :loveu:[/quote] dzięki:) [quote name='_ChiQuiTa_']Jakie pięknośći :loveu::loveu::loveu: te Twoje zwierzaki sa boskie wiesz? a ja juz to tyle razy mówiłam :D ;) PS Wybacz że was zaniedbujemy... ale jakos ostatnio tak wychodzi ze wciąż za mało czasu :oops: obiecujemy poprawę :)[/quote] ;) rozumiem Cie, ja tez mam multum zaleglosci.. na dogo i w zyciu..:shake:
-
uścisk nożny...:lol::lol::lol:
-
oj, jednak dobrze,że mam kudłate bydlątka..;) jeszcze w kubraczki musialabym inwestowac..;)
-
A piekny ChouChou zostaje z Wami, czy jeszcze nowy dom sie po niego nie zglosil?;)
-
Asia:cool3:, przestan, bo juz mi sie mieni:evil_lol::evil_lol: Justyna, niestety...:diabloti:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
jakie miał cudne łapki:loveu: fotki zaje2biste! moim tez tak obroza odstawala, ale ciachnelam:cool3: -
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/2117/tnimg0402jm7.jpg[/IMG] jaki szforny synek:loveu::evil_lol:
-
Justyna, imie wzięło się bynajmniej nie od przenikliwego umysłu:lol:, ale od Bystrzycy Kłodzkiej, niedaleko ktorej sie spotkalysmy;) APSA (Asia?:oops:), teraz zdecydowanie lepiej:eviltong::evil_lol:
-
[LEFT][COLOR=Black] [/COLOR] [/LEFT] [SIZE=2][COLOR=Black] [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Black][IMG]http://images13.fotosik.pl/2/2c98220252293a29.jpg[/IMG] kupa.. energii:evil_lol: [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=DarkRed] [COLOR=Black][IMG]http://images13.fotosik.pl/2/2a8c55634344ffcf.jpg[/IMG] pienkne:loveu::loveu: [IMG]http://images4.fotosik.pl/276/d461222ceb597408.jpg[/IMG] oczka, uszka..:loveu::loveu:[/COLOR] [/COLOR][/SIZE][LEFT][SIZE=2] [/SIZE][/LEFT]