Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. ze Azuś i Negro sa piekni, to juz wiesz, ale Hasan im w niczym nie ustepuje:loveu:
  2. [IMG]http://images2.fotosik.pl/315/523d84d700d82fdb.jpg[/IMG] [B][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/314/aebe39ab1c200411.jpg[/IMG][/URL] cudenka:loveu: a dzis piatek:cool3:
  3. fajnieśta się bawili:cool3: co to debili z petardami...:shake::angryy::mad:
  4. dotarłam i do Was:p a Wy już śpicie..
  5. [CENTER][COLOR=DarkGreen][SIZE=3][B]Spóźnione, ale szczere najlepsze życzenia [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/5509/img1092xx1.jpg[/IMG] spełnienia marzeń!:p [/B][/SIZE][/COLOR][/CENTER]
  6. cześć happysadziaro:) same dobre wieści u Ciebie:) tak trzymac;) p.s. i ktore kawalki ci sie podobaja? mnie slonce, 30 raz, piekna, zielara, lydka, krakoffsky.. i wogole:evil_lol: a ich koncerty polecam:loveu:
  7. hehe, też miałam napisać o tej diabelskiej minie Furii..:evil_lol:
  8. To tylko Bystra sie nadaje do PSeudohodowli, bo ona przed sterylka jeszcze;) rysunki cudo, i ksiezycowe fotki tez:loveu: szczegolnie ta 1.:loveu:
  9. ale z Hasana jest byk:-o cudny:cool3:
  10. ja dzis nie zagladalam sama wiesz dlaczego:shake: ciesze sie, ze w wawie o.k. co do przeszlosci... zastrzelic..;)
  11. wiq

    Precel&Bazyl

    piękny żylasto-mięśniasty, a nie chudziaczek:evil_lol: moje tez sie tak czasem ogluca..:evil_lol:
  12. wiq

    czarno-ruda galeria

    uff.. już mi lepiej.. zrobiłam przegląd twórczości Kanału Audytywnego i mi popuściło..;) [B]Ania[/B], znam ten ból TAK DOKŁADNIE...:shake: [B]Karola[/B], mojej urody juz nic nie jest w stanie zepsuć...:evil_lol: [B]Asia[/B], jesteś outsiderką czy tylko inną?;) [B]Aga[/B], k***y się ścieliły gęsto:evil_lol:, potem zapuściłam muzyczkę i przeszłoo...:p
  13. wiq

    czarno-ruda galeria

    Basia, witaj u nas! Dzieki, ze probujecie mi pomoc, ale... K***a, nic mi nie przechodzi:angryy:, byle czym sie zaraz denerwuje:angryy: suki mnie tez wkurzaja:angryy: do roboty sie zabrac nie umiem, a jak sie zabiore, to idzie jak krew z nosa:angryy: a w sobotę wolnego brak, bo trzeba odpracowac 'alarm bombowy':angryy: K***a!!!:angryy:
  14. wiq

    czarno-ruda galeria

    łosz.. ale mam dzis na nie nerwy:angryy: swoja droga maja ostatnio ciezkie czasy, bo jestem zajeta od 8.00-20.00 i padam na pysk, wiec chodza tylko 4 x dziennie na siku:shake: dluzne mi wiec nie pozostaja.. np. ada bezczelnie kradnie zarcie ze stolu.. czarne maja cieczki, swiruja...:shake: dodatkowo ogolnie jestem wkurzona:angryy: podsumowujac: wrrrr:angryy::angryy:
  15. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='misiaczek'] No i może w końcu Wiq wyjaśnisz,tak łopatologicznie,czy na trzeciej fotce to dwa flaty czy dwa goldeny,bo juz się pogubiłam :placz:.[/quote] białe to golden moich znajomych, czarne to Ada;) [quote name='bigos']A bardzo dobrze:p:pdziękuję:p:p Działo się, działo:p[/quote]] hehe,widziałam w Waszej galerii:evil_lol: [quote name='Agushka']Hej Wiqś :) Znowu jesteś zabiegana?[/quote] znowu:placz: i naprawde nie mam prawie na nic czasu:placz: szczerze nienawidzę takiego ganiania za niczym:shake: [quote name='KaRa_TC'] Śliczne to zdjęcie:loveu: ona jest naprawde urocza:loveu: :loveu: [/quote] :eviltong::eviltong::eviltong: [quote name='Marta_Ares']Witam sliczne fotki:loveu: :loveu:[/quote] dzięki:) [quote name='_ChiQuiTa_']Jakie pięknośći :loveu::loveu::loveu: te Twoje zwierzaki sa boskie wiesz? a ja juz to tyle razy mówiłam :D ;) PS Wybacz że was zaniedbujemy... ale jakos ostatnio tak wychodzi ze wciąż za mało czasu :oops: obiecujemy poprawę :)[/quote] ;) rozumiem Cie, ja tez mam multum zaleglosci.. na dogo i w zyciu..:shake:
  16. uścisk nożny...:lol::lol::lol:
  17. oj, jednak dobrze,że mam kudłate bydlątka..;) jeszcze w kubraczki musialabym inwestowac..;)
  18. A piekny ChouChou zostaje z Wami, czy jeszcze nowy dom sie po niego nie zglosil?;)
  19. wiq

    czarno-ruda galeria

    Asia:cool3:, przestan, bo juz mi sie mieni:evil_lol::evil_lol: Justyna, niestety...:diabloti:
  20. jakie miał cudne łapki:loveu: fotki zaje2biste! moim tez tak obroza odstawala, ale ciachnelam:cool3:
  21. [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/2117/tnimg0402jm7.jpg[/IMG] jaki szforny synek:loveu::evil_lol:
  22. wiq

    czarno-ruda galeria

    Justyna, imie wzięło się bynajmniej nie od przenikliwego umysłu:lol:, ale od Bystrzycy Kłodzkiej, niedaleko ktorej sie spotkalysmy;) APSA (Asia?:oops:), teraz zdecydowanie lepiej:eviltong::evil_lol:
  23. wiq

    Precel&Bazyl

    [LEFT][COLOR=Black] [/COLOR] [/LEFT] [SIZE=2][COLOR=Black] [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Black][IMG]http://images13.fotosik.pl/2/2c98220252293a29.jpg[/IMG] kupa.. energii:evil_lol: [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=DarkRed] [COLOR=Black][IMG]http://images13.fotosik.pl/2/2a8c55634344ffcf.jpg[/IMG] pienkne:loveu::loveu: [IMG]http://images4.fotosik.pl/276/d461222ceb597408.jpg[/IMG] oczka, uszka..:loveu::loveu:[/COLOR] [/COLOR][/SIZE][LEFT][SIZE=2] [/SIZE][/LEFT]
  24. wiq

    czarno-ruda galeria

    ahoj panie bobrze:evil_lol:
×
×
  • Create New...