Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='furciaczek'] ktos juz kiedys napisal ze bystra najlepiej wychodzi w lenym plenerze:loveu: i zgadzam sie z tym w 100%:loveu: :loveu: :loveu: prawdziwe lesne stworzenie:loveu:[/quote] dzieki:p:p [quote name='bigos']Witaj wig:loveu::loveu::loveu:[/quote] witojciez! jak po Sylwku?;) [quote name='aska2517']Przepiekne sa Twoje suczki.Poprostu urocze. Ucałuj je wszystkie od Prezeska i do jego Pani.[/quote] witam w galerii!:multi: dziekuje i zapraszam jak najczęsciej:p [quote name='BBeta']A ja ich nadal nie rozróżniam :shake: :-([/quote] kwestia wprawy, obroży i plakietek:lol: i instrukcji na str. 4 cz 5;)
  2. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Ola&Kora']Uwielbiam portreciki w twoim wykonaniu :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] jak mi miło:p [quote name='milena182'][B]Fotka z języczkiem:cool3:[/B][/quote] bez skojarzeń:evil_lol: to małe pieski są..:evil_lol: [quote name='Tina.Sara']boskie... troche mało!!! ale zawsze cosik[/quote] trzeba docenić, to, co sie dostaje;) [quote name='APSA']Zamyślona? czy zawęszone? :) Czarny golden i biały golden :lol:[/quote] zapiłczona:evil_lol: a za czarnego goldena...:mad::lol: uczulenie flaciarzy:evil_lol: [quote name='mamabazyla']Niby starocie, a jakoś myszką nie trąci... :loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] myszki nie mają przy niej rzadnych szans:diabloti:;)
  3. nie wiem dlaczego, ale mam przeczucie, ze juz niedlugo posiedzi u Wandul..:p
  4. wiq

    czarno-ruda galeria

    :eviltong::eviltong: prosze, oto fotki;) [IMG]http://img472.imageshack.us/img472/1208/monkahk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3447/adava6.jpg[/IMG]
  5. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Tina.Sara']już cie kocham :cool3::multi:[/quote] nie Ty pierwsza, nie ostatnia:evil_lol: [quote name='milena182'][B] To ja tez sie poplacze:-(:-(:razz:[/B][/quote] 'rycz mala, rycz':evil_lol: ok., jeszcze cos wygrzebie, ale za chwile spadam..:evil_lol:
  6. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Agushka']Jestem wzruszona:placz: nie wiem, jak Ci dziękować tylko... teraz nie wiem, która jest biała:evil_lol::evil_lol:[/quote] biała nazwa się Balto i jest psem:lol::evil_lol:
  7. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Tina.Sara']szkoda :(:(:([/quote] nie smuc sie.. dalam kilka fotek na otarcie łez:eviltong:
  8. wiq

    czarno-ruda galeria

    cholera, a chciałam Ci pomóc..:placz::evil_lol:
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    jakies starocie.. [IMG]http://img485.imageshack.us/img485/801/b24251206090xy9.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7738/b261206126te5.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/6177/aib261206128eg9.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8526/monatn8.jpg[/IMG]
  10. wiq

    czarno-ruda galeria

    hej kochane:) ciesze sie, ze tu zagladacie:p u mnie znow zaczal sie zapier***, więc ja tu tylko chwilowo:placz:
  11. [quote name='gochgoch']dostojny JEM z gilem na pysiu: [IMG]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/spacerki%20z%20kolegami/bazyl/ligowiec%20z%20jemem%20we%20mgle/img_7068.jpg[/IMG] [/quote] rewelacja:lol::lol::lol:
  12. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='furciaczek']wiq tanie winko to tylko w plenerze:evil_lol: na salonach to juz nie jest to samo:lol:[/quote] fakt.. wycofuje pomysl:evil_lol: [quote name='Samturia']jeny ale masz cudnego flata :D:D:D :loveu: Rudzielec też kochany... z jakiej hodowli jest flatka? ;)[/quote] dzieki, tyle ze flatów jest sztuk 2:evil_lol: Ada to ARTEMIDA Wieczne Szczęście, Mona to MONTANA Mapoma
  13. wiq

    Precel&Bazyl

    [quote name='mamabazyla'] [CENTER] [IMG]http://images11.fotosik.pl/6/1118459879c140b8.jpg[/IMG] [/CENTER] [/quote] jak studyjne:loveu: jak zwkle, cala reszta tez mi sie podoba:eviltong: no skoro Cię ciągnie do nikonow, to znak;)
  14. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='misiaczek'][COLOR=Blue][B]Wiquś i reszta ferajny...szczęścia,zdrówka i spełnienia marzeń życzymy w Nowym Roku. [IMG]http://i11.tinypic.com/2rw0ql4.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/quote] dzię-ku-je-my:p [quote name='furciaczek']matko swieta gdzie nie spojze tam tanie wina widze:evil_lol: wiq eria zaplanowala juz nam katowicka wystwe:evil_lol: nieukrywam ze te plany maja zwiazek z wyzej wymienionym trunkiem:lol:[/quote] o.k., ja się piszę:eviltong: nie dajm zginąć tanim winom i wprowadzmy je na salony:evil_lol: (choc nie ma to jak plener:evil_lol:) [quote name='Tina.Sara']ja se poczekam na foty :cool3: mam czaaas...[/quote] okaaaa:evil_lol:
  15. hej Ola:) widze, że mialas ostatnio hustawke;) co do sylwestra - ja tez wole go przesiedziec z psami.. co prawda nie boja sie, ale mam prznajmniej je pod kontrola;)
  16. uhuuu... Marta, smigasz..:cool3::evil_lol::evil_lol:
  17. cudnie, wątek się rozwija:evil_lol::evil_lol: dam głowę, że gdybyśmy to wkleiły na off, to by się więcej koneserów ujawniło..:D:evil_lol:
  18. [quote name='gochgoch']a widzisz...jednak... no cóż....futra się nie zmieni.... ale zawsze można założyć sztuczne dodatkowo! :):)[/quote] właśnie o tym pomyślałam:lol:
  19. cholera, a ja mam 98..:shake::eviltong:
  20. widze, ze w kwestii trunkow jestesmy zgodne;):evil_lol:
  21. biedne PSy sie stresowały:shake: mnie na szczescie te atrakcje omijaja, bo sie suki nie boja.. Saba..:loveu: Ma cos z Bystrej;)
  22. jak to jak, normalnie:evil_lol:
  23. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Agushka']Hej Wiquś :) Jak ja się za Wami stęskniłam noooo...[/quote] łaaa!! kogo ja widze!! :multi::calus::multi: tez sie stesknilam! [quote name='Tina.Sara']Cześć Wiq :)[/quote] hej:) coś Was ostatnio zaniedbuję.. nie mam fotek:shake:
  24. ee... gadaniem sie nie przejmuj..;) przynajmniej my Cie rozumiemy, bo chyba kazdy tu wysłu****e podobnych tekstów..;)
×
×
  • Create New...