Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Niewiem kiedy, ale jak się dowiem gdzie ona mieszka pojadę tam, sprawdze warunki, moze zrobie zdjecia dla mar.gajko. Dziewczyna jest dobrą osobą, jej rodzice nie żyją:(
  2. [quote name='AgaG']jak tez uważam tak jak Ty Raf. Psy dają więcej niż ludzie... niestety... są lepsze niz nasz gatunek. pies nigdy nie odpłaci złem za dobro, kocha całym sercem, jest szczery i uczciwy... i między innymi dlatego mam cztery psy.[/quote] Ja też uważam zwierzęta za lepsze od ludzi. Ludzie zabijają dla zabawy, znęcają się nad innymi ludzmi i zwierzętami. Zwierzęta zabijają żeby przeżyć. Zwierzęta kochają i nic nie chcą w zamian.
  3. malagos wiem juz o tym, ale wtedy nie wiedzialam:( i pochowalam juz gołąbka, strasznie żałuje że nie spisałam numerku! ale poprostu sie na tym nie znam...
  4. Hym... całkiem nieźle:) Trzeba korzystać:)
  5. Sara hop!!!!!!!!!!!!!!!!! Musisz miec domek!!!!!!!!!!!
  6. Azunia chciaż ty bądz zdrowa i żyj nam długo!!!!!!!!!!!!!!
  7. Rafbaleno niedługo, jak odejdzie smutek, bedziesz juz wspominał Darsika z wesołą miną, i śmiał się do wspomnień:) Moj ukochany piesek odszedł 4 lata temu, ale czasami w nocy za nim popłakuje... ale ja jestem troche rabnieta;) Reskiu, kocham Cie nazawsze!!!
  8. hehe moja mama, ona ma talent!!!!!!! zawsze z bratem się śmiejemy że niezły byłby z niej rosyjski szpieg:)
  9. Moja babcia to by mnie zabiła chyba, jakby się dowiedziala że nazwałam psa jej imieniem, chociaż Julia to ładne imie:) Isia jest śliczne i psie:)
  10. Jestęscie wspaniali, nie płaczcie, wiem że ja tez bym ryczała, gdybym lepiej znała Darsika, bo sama mam łzy w oczach, ale trzeba się cieszyć, bo zakończenie było naprawde dobre!!! Lepiej przecież nie mogło być!
  11. Juz wiem kim jest ta dziewczyna, bo moja mama spryciula, super szpieg, wypatrzyła z kiosku, gdzie pracuje, jak czyta ogłoszenie i podsłuchała, jak dzwonią... Hehe Znam tą dziewczyną i wiem że jest dobrą osobą. Tylko nie wiem czy da sobie rade rade. Mieszka sama z babcią, którą się opiekuje. Najwyżej bym jej pomogła jakoś. Kurde, to są wydatki, a one nie są bogate. Zobaczymy, co z tego wyniknie...
  12. Zmieniam temat pana Tomka;) Dzwoniła pani, albo dziewczyna, po głosie trudno poznać wiek, która pytała o malamutki, chciałaby je zwiąć. Dzwoniła do mnie, bo jeszcze ze starego ogłoszenia... Mówiła że ma 2 psy i domek z ogródkiem. Powiedziałam co trzeba, że są w hotelu [B](czy ktoś może napisać adres tego hotelu, bo ja nie znam) [/B]i że trzeba tam jechać, poznać je i że Mariola, albo ja przyjedziemy oglądnąc domek, bo panie mieszaka w mojej miejscowości. Wszystko pięknie, tylko ja, (nie jestem chyba zbyt rozgarnieta, wybaczcie!) powiedziałam że się do niej odezwe, ale... ona miala nr zastrzezony! I teraz nie mam do niej kontaktu...
  13. Cieżko powstrzymać łzy...:-( Dobrze że Darsik na koniec poznał co to miłość, że miał dom i na chwile normalne życie! Wszyscy powinniśmy na to tak patrzeć, i cieszyć się z tego. Odszedł, bo poznał już wszystko co było mu potrzebne, i nie mógł być już szczęsliwszy, dotarł do swojego przeznaczenia, czekał na to całe życie.
  14. Jestem w szoku, tacy ludzie pewnie chcieli byc lekarzami ludzi, ale że się dekle nie dostali na studia, poszli na wterynarie, nie rozumiem ich, co za chamy wredne!:angryy: Nasz weterynarz jest dobrym człowiekiem, bardzo go lubie, czesto przychodze, to po rade, to z ktorymś z moich zwierzątek na badanie i nigdy nie chce kasy, tylko za operacje raz wziol, i to bardzo mało... Wtedy gdy przywiozłam tego pieska, co opisałam powyżej, leczył go i też nie chciał ni grosza. A Ci w tej klinice! Niech ich piorun trzaśnie! W tamtym tygodniu wziełam z drogi gołebia, był albo wykończony lotem, albo potrącony. W każdym razie napewno by go coś rozjechało, bo leżał w ruchliwym miejscu, prawie na środku... Niestety, pomimio że dałam mu razaz pić, i pomimo że go wziełam, biedak zdechł po jakiejś godzinie:( Ale i tak powtórzyłabym to, bo przynajmniej odszedł w godny sposób, a nie pod kołami. A to był piękny gołąb z obraczką.
  15. Ojej, a tu taki kiepski odzew! Aga, moze allegro, to ładna sunia... Tylko tekst sie przyda, chyba ze ten moj z pierwszej strony pozmieniac?
  16. Cudne wieści Zuziu, jesteś naprawde nie zastąpiona! Plounia to słodki aniołek! Denisek tez po jeździe nie chciał wyjsc z auta:) Uwielbia to, szceka na wszystko za oknem i podskakuje... Co do ranki, to pewnie skóra jest tam cieńka i delikatna i pęka. To pewnie nic takiego:) Ale mamusia Zuzia tak dba o maluską sunie:) Cudne opowieści! Polunia juz Ci uległa, kto by się opierał!
  17. :) to super, zaczyna sie układac, jeden płotek a tyle może!:)
  18. ale Darsik młody jeszcze, co to 10 lat! wyzdowieje pewnikiem!
×
×
  • Create New...