-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
black sheep replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A jak miło wystawia, taką ilość zdjęc:):evil_lol: -
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
black sheep replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Kochane śliczne psiorki!:):):) -
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
black sheep replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
NOWE FOTKI WESOŁEJ GROMADKI:) [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/124/8e22ad16f187c0ff.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/116/1e5475e88992ca7b.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/116/c34ab6fa848bd478.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/124/b5155ac469c6686a.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/124/d7e63c84c011683c.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/115/7f9178dac952665c.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/115/932eabbe31fdab5b.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/124/9fd69b7cbc6eabd1.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/79/fdd73f6b183720e9.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/115/dd65c951e92ad8f0.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/115/2bc9c20d2f3960a0.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/79/c8952c02c9dc751e.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/79/61a20e1b81a045f5.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/79/2ae6b0e9a5006bf5.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/79/2ae6b0e9a5006bf5.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/116/cd9e88b15814cf34.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/116/da4c5977f8b84b2d.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/124/20aa8e11750ae1bc.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/115/0db484b433b47c33.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/79/8c075da5deff5eb2.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/124/b731dadcb74184bf.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/124/7f7cc240717f9189.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/115/dc1b56060a3a24bd.jpg[/IMG][/URL][/IMG] -
Fotki naszych psiaków (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
black sheep replied to doddy's topic in Owczarek niemiecki
zajefajniste!!!!!!!!!!!!!:) -
Zosia, już Isia pojechała do SWOJEGO Domu do ZuziM !!!!
black sheep replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zuziu nie jesteś pechowa, ja napewno bardziej od Ciebie:) Sasiadka faktycznie wariatka, ale są tacy ludzie, juz niedługo, nie mart sie. Zosi-Isi nic nie bedzie, zobaczysz, szybko przeleci i juz bedziecie razem, będziesz ją głaskac i szczotkować do upadłego:) -
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Ja sie załamie... Teo zapomniany....:( -
Zosia, już Isia pojechała do SWOJEGO Domu do ZuziM !!!!
black sheep replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ojej biedna Zosia-Isia:(:(:( Jak ona wygląda!!! To skandal!!!!!!!! Jeste taką śliczna, ma piękne oczka!!!!!!!!!! -
KRAKÓW - Birint - zostawiony bez słowa wyjaśnienia
black sheep replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
A tu żadnych wieści... -
Zosia, już Isia pojechała do SWOJEGO Domu do ZuziM !!!!
black sheep replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tiger co z tymi zdjeciami jest nie tak, nie masz ich nawet na kompie? Co do hoteliku, to jesli jest dobry, mozna skorzystać:) -
Okropne:( Jaki żal czytać takie rzeczy. Wredni ludzie, oby zbankrutowali...:(
-
Fotki naszych psiaków (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
black sheep replied to doddy's topic in Owczarek niemiecki
No fajni mężczyźni:) Super piesek:) Nic więcej nie potrzeba:) -
Fotki naszych psiaków (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
black sheep replied to doddy's topic in Owczarek niemiecki
:):):) A z kim piesek gra?;)