-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
bo on jestem ON-kiem (według mnie...;) ) tylko że w mniejszej wersji:) ludzie mówią na niego "szczeniak owczarka", w schronisku tez tak mówili na Deniska:)
-
Słyszałam, że są takie zastrzyki, które daje się raz w roku... nie wiem. Ale sterylizacja Poli to faktycznie nie za bardzo, jak poczuje znowu ten ból, może być kiepsko. A wiem że to straszny, straszliwy ból i cierpienie, jak sobie przypomnę jak moja kotka po tym wyła, jak leżała nieruchomo. Wycieli jej pół brzuszka:( Wsześniej miała taki "workowaty" brzuszek, prawie do ziemi, teraz ma takie fale, bo jej środek tego brzuszka wycieli. Taka była biedna! Tydzień leżała w bezruchu...:( Kastracja jest okropna, ale konieczna. Zapytaj weta, czy są takie zastrzyki, nie wiem gdzie to słyszałam.
-
Dokładnie, on mówi "nie chce biegać po ogródku tylko kopać dzióry, mogę??" Faro dzieki za książke:)
-
Zosia, już Isia pojechała do SWOJEGO Domu do ZuziM !!!!
black sheep replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zuziu, czy będziesz TO na każdym wątku pisać? Zawstydzasz mnie:) heh:) -
KRAKÓW - Birint - zostawiony bez słowa wyjaśnienia
black sheep replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
nie mart się, moze poprostu nie mają czasu cioteczki. -
naszczęście Denis nie chce uciekać, nie robi podkopów:) A dołki tylko tam, za żywopłotem, tak ogródek jest nietknięty:)
-
Wstawiam fotki Deniska, z brudnym nochalkiem, i tym co pozostalo z ogórdka:( [B]Taką ścieżke sobie wydeptałem:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/131/0561301aac6bf9d5.jpg[/IMG][/URL] [B]Ślicznie wypaćkałem płot, prawda:)[/B] [B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/131/d5e08452ac082a67.jpg[/IMG][/URL][/B] [B]Kto się oprze mojemu spojrzeniu?:)[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/122/4dbdb0b6a39b6450.jpg[/IMG][/URL] [B]Taki mam brudny nosek![/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/122/227999d6019e11c1.jpg[/IMG][/URL] [B]Kopie najpiękniejsze dzióry![/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/122/3d813677a40c3ab0.jpg[/IMG][/URL] [B]Czas na kompiel:)[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/85/bcfd3e1c96591aaa.jpg[/IMG][/URL] [B]Tu się wchodzi do mojego królestwa:)[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/122/e9816ab2ad4a78fb.jpg[/IMG][/URL] [B]Taaaaaaaki jestem piękny![/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/122/5b6f0168f64f3f1c.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
-
i będzie w naszej pamięci na zawsze!
-
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
no właśnie, Teo jest śliczny i ma piękne oczka!!!!!!!!!!! -
oj Denisek jest u nas raczej na diecie, bo ten głodomorek wszystko by zjadł i ciągle głodny, a grubas z niego, oj grubasek:) ide teraz dać mu śniadanko... przecze sama sobie!
-
Denis już kilka dni ma cały nochal brudny z ziemi... Co mu wytre, znowu pobrudzi, goni z takim żółtym noskiem:) Tata mówi, (nabija się ze mnie) że robi podkop, aby uciec do schroniska:( Jutro musze dokladnie przeglądnąć całe ogrodzenie, bo to może być prawda:( Oj ten mój łobuz najukochańszy!
-
Mam gdzies jeszcze jedno... gdzies na plycie, podobne do tego, tylko ma takie oklapniete uszko, nosze je w portfelu, moze jutro poszukam i wstawie. Aha, jest jeszcze to wstawione przez AgeG.
-
A tymczasem, przypominam Deniska:) [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/121/f01a2a4bf39d8d7f.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
-
Tam to wogóle wariatkowo, u nas jest w miare normalnie. Jak adoptowałam denisa, to własnie pytano czy to stały dom czy tymczas. I można komuś adoptować psa, jeśli się dostarczy przez niego podpisana umowe adopcyjną.