Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. spokojnie, KarOla odezwała się, napewno zrobi co może... biedna Rita, wydaje mi się, że nie zostało jej wiele czasu:(
  2. bo on jestem ON-kiem (według mnie...;) ) tylko że w mniejszej wersji:) ludzie mówią na niego "szczeniak owczarka", w schronisku tez tak mówili na Deniska:)
  3. Słyszałam, że są takie zastrzyki, które daje się raz w roku... nie wiem. Ale sterylizacja Poli to faktycznie nie za bardzo, jak poczuje znowu ten ból, może być kiepsko. A wiem że to straszny, straszliwy ból i cierpienie, jak sobie przypomnę jak moja kotka po tym wyła, jak leżała nieruchomo. Wycieli jej pół brzuszka:( Wsześniej miała taki "workowaty" brzuszek, prawie do ziemi, teraz ma takie fale, bo jej środek tego brzuszka wycieli. Taka była biedna! Tydzień leżała w bezruchu...:( Kastracja jest okropna, ale konieczna. Zapytaj weta, czy są takie zastrzyki, nie wiem gdzie to słyszałam.
  4. Dokładnie, on mówi "nie chce biegać po ogródku tylko kopać dzióry, mogę??" Faro dzieki za książke:)
  5. Maupa, widze że wziełas sobie te słowa do serca:) Ritunia jest taka biedna:(
  6. zuziu, czy będziesz TO na każdym wątku pisać? Zawstydzasz mnie:) heh:)
  7. nie mart się, moze poprostu nie mają czasu cioteczki.
  8. naszczęście Denis nie chce uciekać, nie robi podkopów:) A dołki tylko tam, za żywopłotem, tak ogródek jest nietknięty:)
  9. Wstawiam fotki Deniska, z brudnym nochalkiem, i tym co pozostalo z ogórdka:( [B]Taką ścieżke sobie wydeptałem:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/131/0561301aac6bf9d5.jpg[/IMG][/URL] [B]Ślicznie wypaćkałem płot, prawda:)[/B] [B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/131/d5e08452ac082a67.jpg[/IMG][/URL][/B] [B]Kto się oprze mojemu spojrzeniu?:)[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/122/4dbdb0b6a39b6450.jpg[/IMG][/URL] [B]Taki mam brudny nosek![/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/122/227999d6019e11c1.jpg[/IMG][/URL] [B]Kopie najpiękniejsze dzióry![/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/122/3d813677a40c3ab0.jpg[/IMG][/URL] [B]Czas na kompiel:)[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/85/bcfd3e1c96591aaa.jpg[/IMG][/URL] [B]Tu się wchodzi do mojego królestwa:)[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/122/e9816ab2ad4a78fb.jpg[/IMG][/URL] [B]Taaaaaaaki jestem piękny![/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/122/5b6f0168f64f3f1c.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  10. i będzie w naszej pamięci na zawsze!
  11. oki oki:) więc czekam napisz mi swój adres na PW, bo wysle ci ten koszyczek
  12. no właśnie, Teo jest śliczny i ma piękne oczka!!!!!!!!!!!
  13. oj Denisek jest u nas raczej na diecie, bo ten głodomorek wszystko by zjadł i ciągle głodny, a grubas z niego, oj grubasek:) ide teraz dać mu śniadanko... przecze sama sobie!
  14. Zosia - Isia ma tak kochany pychol, że aż chce się całować i przytulać! I to spojrzenie! Godne samej Marleny Ditrich!!!:) Oczka ma przesłodkie!
  15. Denis już kilka dni ma cały nochal brudny z ziemi... Co mu wytre, znowu pobrudzi, goni z takim żółtym noskiem:) Tata mówi, (nabija się ze mnie) że robi podkop, aby uciec do schroniska:( Jutro musze dokladnie przeglądnąć całe ogrodzenie, bo to może być prawda:( Oj ten mój łobuz najukochańszy!
  16. Mam gdzies jeszcze jedno... gdzies na plycie, podobne do tego, tylko ma takie oklapniete uszko, nosze je w portfelu, moze jutro poszukam i wstawie. Aha, jest jeszcze to wstawione przez AgeG.
  17. A tymczasem, przypominam Deniska:) [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/121/f01a2a4bf39d8d7f.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  18. Tam to wogóle wariatkowo, u nas jest w miare normalnie. Jak adoptowałam denisa, to własnie pytano czy to stały dom czy tymczas. I można komuś adoptować psa, jeśli się dostarczy przez niego podpisana umowe adopcyjną.
×
×
  • Create New...