Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Napewno wszystko się uda, jak zwykle:) Zosia bedzie w raju!!!!:)
  2. Z allegro t wlasnie chcialam sie wstrzymac, do czasu wypięknienia, a pozatym nic o nim nie wiem, więc nie da sie jeszcze... wystawie Jasyrka, wszystko w swoim czasie...
  3. podoba się???????????????:):):):)
  4. zmodernizowałam troszku pierwszą strone:)
  5. o kurcze to nie ciekawie... co za napakowany tłumok...
  6. Ale pieknis! Cudne fotki! Śliczny piesek!!!! A ten wiekszy kolega zza plotu tez super:)
  7. najlepiej zrob to za pomoca fotosika, [URL="http://www.fotosik.pl"]www.fotosik.pl[/URL] wyszukujesz foty w swoim kompie, a na forum, tam gdzie jest "wstaw obrazek" wklejasz link zdjecia, ktory podany bedzie w fotosiku... nie umiem wytlumaczyc...;P
  8. O jak spała w łożku, to my najbardziej takie domki lubimy;) A co do fotek, to jak macie cyfrówke, mozesz do mnie na mail podesłać: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i ja wstawie je na forum, zeby kazdy sobie pooglądał słodkość (jesli oczywiscie sama nie umiesz tego zrobić;))
  9. heh mar.gajko nie przebiera w słowach;) Aga, oby sie udalo z tą panią od Zahirka, trzeba próbować...:razz: A moze akurat do tej pani ciapek bedzie przylepny? Moze szybką ją pokocha, i bedzie grzeczny jak anioł? :)
  10. o tak Grapka musi miec kogos wyrozumialego i kochajace, a jest cudna, fajnie by bylo ją miec blisko siebie, chetnie bym ją znienacka odwiedziła;)
  11. witaj magda, super ze sie odezwalas tutaj, na dogo, bedziesz nam "donosic" jak sie suni wiedzie;)
  12. Dziekuje Zuziu, i dziekuje ze mialas czas tu zaglądnąć po tych wszystkich przejsciach:) Denisek jest w najlepszych rękach na świecie, kocham go przeogromnie, tego moje łoduzika słodkiego. Denis jest prawie normalny juz, nikt nigdy sie nie domysli, co o nim mówiono w schronisku... Ci państwo którzy go wzieli przedemną ze schroniska, a potem oddali, bo jak mowili zjadał kamienie, pewnie to wymyslili (bo Denisek lubi miekkie rzeczy;p) ale bardzo im dziekuje, bo mam najsłodszego psiorka na Świecie:)
  13. Hura, oby sie udało!!!!!!:)
  14. Ojej biedna Azunia, oby z tego wyszła prędko! Azunia do góry uszka! Gratuluje pomyslnego odbioru porodu;D
  15. Zosia jest śliczna, z Berusią wyglądały jak siostrzyczki:) Tylko Zosia ma oklapniete uszka:) Cudna jest!
  16. Oki Patia, ja tylko pytam, jakby nie miał go kto wystawić, bo ja tez moge. To zrób super fotki naszej Ciapulince:)
  17. Zuzia ją bierzę, moze przyda sie jakis grosz... nei wiem
  18. rozumiem ze sie klocicie, ze macie powody, ale blagam to nic nie da! skonczcie juz!
×
×
  • Create New...