Dziekuje Zuziu, i dziekuje ze mialas czas tu zaglądnąć po tych wszystkich przejsciach:) Denisek jest w najlepszych rękach na świecie, kocham go przeogromnie, tego moje łoduzika słodkiego. Denis jest prawie normalny juz, nikt nigdy sie nie domysli, co o nim mówiono w schronisku... Ci państwo którzy go wzieli przedemną ze schroniska, a potem oddali, bo jak mowili zjadał kamienie, pewnie to wymyslili (bo Denisek lubi miekkie rzeczy;p) ale bardzo im dziekuje, bo mam najsłodszego psiorka na Świecie:)