Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Drożdżówka, była niezwykłą suczką, bardzo inteligentną i wesołą. Tak pisano o niej na stronie schroniska: "Trafiła do schroniska pod koniec 2005 roku w nienajlepszym stanie. Tutaj przeszła poważne leczenie skóry i teraz jest już ładna i zdrowa. Drożdżówka nie przepada za towarzystwem innych suczek, ale jest bardzo miła w stosunku do ludzi. Choć pyszczek Drożdżówki jest już siwy, to jednak jest w niej jeszcze dużo energii i chęci do zabawy. Szybko nauczyła się podawać łapę i siadać na komendę. Ta miła sunia czeka z utęsknieniem na kogoś, kto zabierze ją na spacer, a później do domu." Z pewnością wiele z was zna tą suczkę, i wie że była niezwykła. Drożdżówka nie przeżyła zabiegu sterylizacji...:-(
  2. Kiwi nawet w Anglii nie zapomina o pieskach:)
  3. Tweety, ale nas rozczuliłaś, trudno łezke powstrzymać, ale łezke szczęsia:) Rita w szpitalu w schronisku
  4. A to foty które mam od AgiG, Rita w schronisku jakiś czas temu, i w szpitalu w schronisku:( Taka była biedna:(
  5. Green Evil dzięki za wstawienie fotek tu. No i dziewczyny, na jaki tytuł zminić???
  6. Cioteczki, cudne wieści!!! Wstawie te fotki na wątku Rity:)
  7. No i właśnie się zastanawiam, ile on może miec lat, moze jest młodszy niz mówili... Rok byl w schronisku. W ksiazeczce ma wpisane ze urodzony 2004. Nie wiem jak to jest. Bo podobno ma 3 lata. Nic sie nie zgadza.
  8. Nie denerwuje się, nie no cioteczki, jestem bardzo szczęśliwa że będą nowe śliczne foty Rity!!!
  9. hehe niezłe zamieszanko, no coż, wszystkim nie mozna bylo powiedzieć na PM:) Ale jak juz jedzie, to chyba wszyscy moga sie oficjalnie cieszyć:) I dzięki wszystkim za tak wielką pomoc i tak wielkie zainteresowanie! Jakie to szczeście, że juz Rity nie zobacze w schronisku takiej biednej i smutnej:)
  10. Cioteczki, ale Deniś narozrabiał:( Ta wydeptana ścieżka, która była na zjdeciach, teraz jest błotną ciapą:( Popadało wczoraj, a Deniś biegał i biegał... Jest cały z błota, cała brama i droga z błota, wszystko brudne! Co ja mam z tym draniem! Ale i tak go kocham:)
  11. Akucho, przecież nie denerwuje się, to miał być taki "czarny" żart, ale chyba nie wyszło. Rita myślimy o tobie!
  12. Ela, to juz wina Rity, że taka biedna:( Ritunia nie mart sie, bedzie dobrze:(
  13. Karola, co to znaczy lepsze zdjecia? Jak wyladnieje? Moje sie nie podobają:(?
  14. :):):) wspaniale wieści!!! Tweety pisz co teraz trzeba robić
  15. obrócone foty:) [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/133/1d66dccf0a924ca4.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/124/f3ccc9004d342528.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Wszystkie zdjęcia piękne, pieski przekochaniutkie:)
  16. Dziewczyny więcej info będzie jutro lub w poniedziałek:) Rita 3maj się:)
  17. Tiger, ty chyba w pałacu mieszkasz:) Zosia sobie poksiężniczkuje:) Na zdjęciach wygląda tak pięknie, że gdyby nie TE oczy, to bym jej nie poznała:)
  18. Poprosiłam jedną cioteczke, o sprawdzenie ile ma lat, jak długo w schronie, mam nadzieje że napisze. Jest często w schronisku, to może sprawdzi.
  19. no to widać tylko moja kotka miała takiego pecha, dobrze że inne tak nie cierpią:) ja tylko raz ciachałam moje zwierzątko, i bardzo źle to zniosłyśmy (tu już naprawde robie za kocią mame;) )
  20. piesek jak najbardziej, nadaję się dla jakiegoś arystokraty, który będzie go rozpieszczał go granić możliwości.
  21. tweety, ja tez nie wiem, pewnie napisze tutaj jak bedzie coś wiadomo. Narazie pytała mnie tylko o pieska.
×
×
  • Create New...