-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
Drożdżówka, była niezwykłą suczką, bardzo inteligentną i wesołą. Tak pisano o niej na stronie schroniska: "Trafiła do schroniska pod koniec 2005 roku w nienajlepszym stanie. Tutaj przeszła poważne leczenie skóry i teraz jest już ładna i zdrowa. Drożdżówka nie przepada za towarzystwem innych suczek, ale jest bardzo miła w stosunku do ludzi. Choć pyszczek Drożdżówki jest już siwy, to jednak jest w niej jeszcze dużo energii i chęci do zabawy. Szybko nauczyła się podawać łapę i siadać na komendę. Ta miła sunia czeka z utęsknieniem na kogoś, kto zabierze ją na spacer, a później do domu." Z pewnością wiele z was zna tą suczkę, i wie że była niezwykła. Drożdżówka nie przeżyła zabiegu sterylizacji...:-(
-
No i właśnie się zastanawiam, ile on może miec lat, moze jest młodszy niz mówili... Rok byl w schronisku. W ksiazeczce ma wpisane ze urodzony 2004. Nie wiem jak to jest. Bo podobno ma 3 lata. Nic sie nie zgadza.
-
Cioteczki, ale Deniś narozrabiał:( Ta wydeptana ścieżka, która była na zjdeciach, teraz jest błotną ciapą:( Popadało wczoraj, a Deniś biegał i biegał... Jest cały z błota, cała brama i droga z błota, wszystko brudne! Co ja mam z tym draniem! Ale i tak go kocham:)
-
obrócone foty:) [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/133/1d66dccf0a924ca4.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/124/f3ccc9004d342528.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Wszystkie zdjęcia piękne, pieski przekochaniutkie:)
-
Zosia, już Isia pojechała do SWOJEGO Domu do ZuziM !!!!
black sheep replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tiger, ty chyba w pałacu mieszkasz:) Zosia sobie poksiężniczkuje:) Na zdjęciach wygląda tak pięknie, że gdyby nie TE oczy, to bym jej nie poznała:)