Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. No tak, musze cos napisac o moim Denisku, bo zaniedlugo o nim zapomną wszystkie cioteczki:( Strasznie mam zawrot glowy w tym tygodniu, a jest to zwiazane z moimi urodzinami... Pozniej cos napisze, bo mi spieszno do kosciola, a potem pewnie do babci pojade. Eh, powiem tylko tyle, ze Deniś mnie ślicznie ugryzł w pupcie, dokladnie w urodziny, i mam taki piekny ksieżyc na tyłku, ah Denisiu, bardzo Ci dziekuje!!!;)
  2. Oskarku nasz kochany skarbie:) Caluski dla Ciebie!
  3. becze i nie moge przestać, a mialo byc tak pieknie! :(:(:(
  4. oby, trzymamy kciuki, Azunia, bedzie dobrze skarbie!
  5. Irmo, wiecej fotek...:) Ps, gdzie ta kicka wyszła!
  6. pieknie mu futerko odrasta!!!!! ślczny pisaczek... widzialam juz wczesniej jego foty i poplakalam sie
  7. zaglądamy zaglądamy, i trzymamy kciuki:) Aza musisz ładnie jesc, za cioteczki!
  8. chlip, masienko no nie, tak strasznie nie mam kiedy... ani zadnej okzaji zeby do krakowa podjechac, staram sie, moze mi sie uda w nastepnym tygodniu... oby...;(
  9. rany, tu dalej nic nie ruszyło... :(:(:( do góry sarunia!
  10. Duża przemiana, brawo Savi, piesek wypiekniał jak się patrzy, zaokrąglił ślicznie:)
  11. Tak dziewczyny bardzo piekne, a Inusia to idealnie do mojego Denisia pasuje... są bardzo podobnej budowy:)
  12. Ojejku Demonek jest tatusiem z krwi i kosci! Nie mozna mu juz jego pociechy odebrac!;) A co do smyczy to nie ma sprawy
  13. Ojejku, ale sie bida wycierpiała:( Azunia jesteśmy z tobą, cioteczki kochają Cię! Zeby tylko wszystko było dobrze!
  14. Polcia jest cudniutka, słodki diabełek, wspanialutka:):):) Chociaz z niej jakaś pociecha:)
  15. ojoj Darsiku kochany, musisz jakos to wytrzmac!!!!!!!!:(:(:(:(:(
  16. Raczej nie, jest u mnie miesiac i 2 tygodnie, i moze zostal raz czy dwa... wtedy zamykamy go w tym strasznym kojcu, ale on nie jest zly, bo w dzien i tak śpi, a do kojca sam chetnie wchodzi, widac zostalo mu to ze schroniska, bo nawet gdy moze biegac po ogrodku, czasem tam wlazi i spi:) to chyba dlatego ze go tak ladnie pomalowalam, na brzoskwiniowy kolor. Denis nie moze byc w domu, bo tata nie pozwala, ale czasem spi, tyle ze na dole:( i czasem wchodzi, jak taty nie ma hehe;P Mam nadzieje ze Inusia wkoncu wygrzecznieje;( trzymam kciuki... przeciez to dla jej dobra!!! Ojoj...
  17. Aza potrzebuje pieniedzy, inaczej to moze sie źle skonczyć:(:(:(:(:(
  18. [quote name='kiwi']kupilam wiec dla mnie dla agi i dla patii i dla black sheep jedna bo chciala tez [/quote] Chciała chciała, dzieki Kiwi:):loveu: A czy dobrze zrozumialam ze juz je poslałaś do Krakowa?
  19. Aga widać wspaniale się u was układa, glaski dla Kasanowy i dla reszty bandy:)
  20. Aga super podpis, moze w koncu cos ruszy u Timby:)
×
×
  • Create New...