Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Oj biedna Zuzia:( Kurcze faktycznie problem z tą Inusią:( Niedobra jest bardzo. Nie wiem co ci poradzić, tu potrzebna glebsza wiedza, jakies kary, nie mam pojecia. Moze ktos wie? Help!
  2. Przepienkny, padam na kolana!
  3. o rany jak to po jutrze? a co z kasą???????? zalamka:(
  4. [quote name='Patia']Mar.Gajko , osoba zainteresowana ma kota , może pan Tomek coś wie.[/quote] Osoba zainteresowana? Jak to ładnie brzmi:):):)
  5. dogomaniaczki, czy my tu nie omawiamy ważnego tematu:D:D:D
  6. chyba nie o to chodzi, tylko o to, ze czesto sa nie zgodne z regulaminem i czesto są poprostu oszustwem
  7. pewnie przez tą cała afere a zreszta ona nic nie sprzedawala, wiec to nie jest zgodne z regulaminem
  8. Myslalam ze to, że to oszystwo juz ustalone... nic nie rozumiem... Aukcja jest juz zakonczona
  9. Heh widac że się starasz:) (I widze ze nawet posluchalas Kiwi, a ta jest tak daleko, na jakiejś wyspie...)
  10. Timba stara weteranka, w dobrej kondycji i o ładnym wyglądzie szuka domku! Jest cuuuuuuuuudna!
  11. smutne wieści... katastrofa z tą kasą... ja też nie zabradzo mam co wplacić:placz: :placz: :placz: podbijam, moze trzeba tytuł zmienić?
  12. Mają sie nie za dobrze... Denis jest nie reformowany... gania za biedną kicią... boje się, ze kicia od nas odejdzie...
  13. Moniu, przepraszam ze Cie tak zignorowałam... Piesek oczywiscie przepiekny:) Niedopoznania, tak wyrusł slicznotek!
  14. Nanami powiedz, czy Denisek ma cos z owczarka, bo ja sie na tym raczej nie znam... jak to jest?????
  15. Przpraszam ze foty sa takie duże...
  16. Zważywszy na duże (;) ) zainteresowanie moją kotką wstawiam jej zdjęcia. No w koncu dogomaniacy zobaczą piękną siostryczke mojego Deniska! W koncu to jego najblizesze otoczenie...;):multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/105/c26a0098731ef8f5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/106/54ad1af71dc152f6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/105/8ed394242ac26dc8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/105/15c1928efd120385.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/105/afb89e70138ca1c8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/105/1409a0b6902a03ab.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/105/2ec62f47572e8bac.jpg[/IMG][/URL]
  17. oby ta kwarantanna nigdy sie nie skonczyła...:)
  18. kasia124 przepiekny piesek i cudne cudniutkie fotki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  19. [quote name='Wiedźma']Mam pomysła (jak Ferdek Kiepski): A MOŻE DAŁOBY SIĘ DO METAMORFOZ DOŁĄCZYĆ MINIFILMIKI O NASZYCH PSIAKACH? Żeby nie było wątpliwości: proponuje to ktoś, kto jeszcze nie umie wstawiać zdjęć (nauczę się, nauczę).[/quote] Wiedźmo, super bylyby filmiki, ale nie wiem ja sie je dodaje, choc zdjecia umiem... Hym...
  20. [quote name='Vectra'] [B]black_sheep[/B]Tobie to należą się podwójne brawa ,gratulacje za to ze zabrałaś Deniska do siebie i tak dzielnie pracujesz nad nim i widać już efekty.:klacz: :klacz: :klacz: prześledziłam wasz wątek i jestem pod wrażeniem :multi: :multi: [/quote] Vectro bardzo Ci dziekuje:):):) (sorki, ale dopiero teraz zobaczylam twoją odpowiedź;))
  21. Mój Denisek On-kiem raczej nie jest:( ale jest najbardziej podobny do tej rasy, co sadzicie? Jest chociaż mieszańcem z owczarka?
  22. a dlaczego musi miec ta operacje? i ile potrzeba kasy?:(:(:(
  23. Aga, ty jeszcze sie nie przyzwyczaiłaś do komplementów??? :):):) Najwyzsza pora:) No i powodzenia życze:)
  24. [quote name='zuziaM']A ja sie boje powiedziec mezowi o Zosi - normalnie mam stracha - ale odpowiedni moment sie musi znalezc i wtedy - zobaczymy . [/quote] Hehe, i trzeba było się żenić?:diabloti: AgaG juz sobie męża wyszkoliła, i teraz mają wesołą czwórke:) I nie jest tak źle, więc moze sie uda...;) Ah ta Inusia, co się taka niegrzeczna zrobiła...:) No fakt, o Pole trzeba bardzo dbać:) W koncu to niezwykły psiaczek:)
×
×
  • Create New...