[quote name='Wiedźma']Mam pomysła (jak Ferdek Kiepski): A MOŻE DAŁOBY SIĘ DO METAMORFOZ DOŁĄCZYĆ MINIFILMIKI O NASZYCH PSIAKACH? Żeby nie było wątpliwości: proponuje to ktoś, kto jeszcze nie umie wstawiać zdjęć (nauczę się, nauczę).[/quote]
Wiedźmo, super bylyby filmiki, ale nie wiem ja sie je dodaje, choc zdjecia umiem... Hym...