-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Wstawiam nowe fotki Teonia, z poniedziałku... Teo dalej wypatruje domku... [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/84/6152c52550a96aa4.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/130/5e82f576b8601e16.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/130/7384bac22ce138c9.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/121/989bbdea80fbfbef.jpg[/IMG][/URL][/IMG] -
oni pytają zreszta, czy to adopcja do domu tymczasowego. ja adoptowalam denisa 2 razy:)
-
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
black sheep replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[quote name='karusiap']hmmm no tak racja..tylko jakby mi ktos powiedzial jak mam to zrobic...;)bo w tych sprawach technicznych nie jestem najlepsza...[/quote] Karusia, musisz wejść na pierwszy wątek który tu napisałaś, dać EDIT, wtedy pojawi się edytowanie tekstu, i jeszcze raz EDIT i wtedy pojawi się edytowanie tytułu:) -
Rita - z C1, biedna sunia, dla której dni są już policzone. Ledwo się porusza, ciężko chodzi, każdy krok to dla niej trudna przeszkoda. Do tego ma wiele ran na nogach. W boksie są trzy, bardzo podobne do siebie suńki, ale to Rita od razu żuca się w oczy...:-( Wczoraj zaglądłam do nich, bo z tego boksu wziełam mojego Denisa. Rita stała łapką w qpie, nogi jej drżały :( Zdjęcia mówią same za siebie... Czy Rita juz jest skazana na śmierć w tym cierpieniu? Zdjęcia Rity z jej domku i ze spacerów: Ostatnie zdjęcie z ostatniego spaceru:
-
Dobrze że są tacy lekarze!:)
-
Nikt nigdy o Beruni nie zapomni... taka była śliczna...
-
Zosia, już Isia pojechała do SWOJEGO Domu do ZuziM !!!!
black sheep replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moze ma taką urode, mój Denisek jest młodziutki, a ma w siersci duzo siwych włosów... nie wiem czy to od tego, że bardzo sie czegoś bał, cy tak poprostu... Inusia będzie mieć raj u Ciebie:) Ciekawe co stało sie w uszko, może ktoś ją mocno pociągnoł:( -
Denis wysypki? Jeszcze by tego brakowało:) Zeby on taki delikatny był!:) Kanareczek jest przekochany, w sumie fajnie ze nie umie latac, bo biega sobie po pokoju i sie nie musze bac ze odfrunie:) Wczoraj bylam w schronisku i wszyscy pytali o Deniska, nazywają mnie "pani od Denisa". Mówiłam że Denisek przekochany i takie tam, wszyscy się zadziwiali:) Uch, jak ja uwielbiam tego kudłaczka!:)
-
tak się zmienił, że go nie poznałam:) ogonek wygląda super, jak ma podniesiony do góry, taka fontanna się robi:) i napewno teraz nie jest mu tak ciepło:) i wymlodniał baaardzo:) jestem tylko wdzieczna fryzjerkom, chociaż nie wiem, kto był taki dobry:) obcięły też (chyba) Potopa z A1, był na spacerku wraz z calym boksem. A JASYREK PIĘKNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
piękne piękne przepiękne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!