Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. PRZEPIĘKNISTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale już to pisałam chyba ze sto razy:)
  2. Wstawiam nowe fotki Teonia, z poniedziałku... Teo dalej wypatruje domku... [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/84/6152c52550a96aa4.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/130/5e82f576b8601e16.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/130/7384bac22ce138c9.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/121/989bbdea80fbfbef.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  3. oni pytają zreszta, czy to adopcja do domu tymczasowego. ja adoptowalam denisa 2 razy:)
  4. Ja też nie byłabym miła! Ludzie chcą szczeniaki, starsznie mnie to denerwuje, bo przecież szczeniakiem jest tylko pół roku a potem co???????????? Przeciez te psy też były szczeniakami:-( A teraz nikt juz ich nie chce:(
  5. serce się kraja patrząc na to, dlaczego tak mało ludzo to wogóle rusza:(
  6. [quote name='karusiap']hmmm no tak racja..tylko jakby mi ktos powiedzial jak mam to zrobic...;)bo w tych sprawach technicznych nie jestem najlepsza...[/quote] Karusia, musisz wejść na pierwszy wątek który tu napisałaś, dać EDIT, wtedy pojawi się edytowanie tekstu, i jeszcze raz EDIT i wtedy pojawi się edytowanie tytułu:)
  7. Rita - z C1, biedna sunia, dla której dni są już policzone. Ledwo się porusza, ciężko chodzi, każdy krok to dla niej trudna przeszkoda. Do tego ma wiele ran na nogach. W boksie są trzy, bardzo podobne do siebie suńki, ale to Rita od razu żuca się w oczy...:-( Wczoraj zaglądłam do nich, bo z tego boksu wziełam mojego Denisa. Rita stała łapką w qpie, nogi jej drżały :( Zdjęcia mówią same za siebie... Czy Rita juz jest skazana na śmierć w tym cierpieniu? Zdjęcia Rity z jej domku i ze spacerów: Ostatnie zdjęcie z ostatniego spaceru:
  8. ok, ale to chyba nie od wartosci tylko od wagi, zapytam, do jutra zatem:)
  9. Dobrze że są tacy lekarze!:)
  10. Nikt nigdy o Beruni nie zapomni... taka była śliczna...
  11. Moze ma taką urode, mój Denisek jest młodziutki, a ma w siersci duzo siwych włosów... nie wiem czy to od tego, że bardzo sie czegoś bał, cy tak poprostu... Inusia będzie mieć raj u Ciebie:) Ciekawe co stało sie w uszko, może ktoś ją mocno pociągnoł:(
  12. No tak, chodziło o Polcie, ale ty też jesteś aniołkiem:) Tylko nei wiem czy koszt transportu nie bedzie wiekszy od kosztu koszyczka... Koszyczek jest raczej średni, na Inusie za mały raczej, ale dla Poli myśle w sam raz. Pojde zaraz na poczte, to zapytam ile by to kosztowało:)
  13. Aha, teraz widać, że Jasurek ma na plecach jakąś "ruszająco sie" pod skórą kulke, mam nadzieje ze to nic takiego... Pozatym jest dosyć okrąglutki-grubiutki:)
  14. Denis wysypki? Jeszcze by tego brakowało:) Zeby on taki delikatny był!:) Kanareczek jest przekochany, w sumie fajnie ze nie umie latac, bo biega sobie po pokoju i sie nie musze bac ze odfrunie:) Wczoraj bylam w schronisku i wszyscy pytali o Deniska, nazywają mnie "pani od Denisa". Mówiłam że Denisek przekochany i takie tam, wszyscy się zadziwiali:) Uch, jak ja uwielbiam tego kudłaczka!:)
  15. tak się zmienił, że go nie poznałam:) ogonek wygląda super, jak ma podniesiony do góry, taka fontanna się robi:) i napewno teraz nie jest mu tak ciepło:) i wymlodniał baaardzo:) jestem tylko wdzieczna fryzjerkom, chociaż nie wiem, kto był taki dobry:) obcięły też (chyba) Potopa z A1, był na spacerku wraz z calym boksem. A JASYREK PIĘKNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  16. przepraszam że tak późno!!!!!!!!!!! juz wstawiam foty, ale dopiero wróciłam!
  17. piękne piękne przepiękne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...