Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Fifek, ty mnie zamęczysz!! Przez Ciebie mam wyrzuty sumienia;) Gdy tylko będę w krakowie zajrze do mojego kochanego Jasyrka, już ty się o to nie bój!
  2. Naprawde nie wiem o co chodzi z tymi łapami...;) Murzynek potrzebuje domku!!!
  3. Łapki Zahira - psa AgiG [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/139/315bf82cd46ef971.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/139/16778cf29b560af5.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/130/f74186069f90d431.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/139/e0d52a19ac6ed15e.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  4. :) [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/130/4e88c3d8799a95a9.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  5. [quote name='Jagienka']black_sheep jak zawsze nieoceniona... :loveu: Bardzo dziękuję... :Rose: [SIZE=3] [/SIZE][/quote] :oops: :oops: :oops: Trzymam kciuki, zeby to coś pomogło...:(
  6. Oto strona z Misiem na allegro: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=121691164"][COLOR=red]tutaj[/COLOR][/URL]
  7. oki juz wystawiam. Co do zabijania zwierząt, to spring, wybacz, ale jeśli wierzyszw niewinność tych małych potworów... Oczywiście nie wszystkie dzieci takie są, przedewszystkich chłopcy, którym sie wydaje że są duzi, pala papierosy i piją tanie wino. U nas na wsi, to raczej sporadycznie, ale w mieście, taki Bytom, gdzie jeżdze do mojej kuzynki, co tam sie dzieje, tam już koty i psy nie wystarczają. Ile razy słyszałam, o np. wyrzuceniu kota przez okno, podpaleniu, ukamieniowaniu... Ale też biją i zaczepiają inne dzieci, bez powodu. Jako że jestem niska i wydlądam na mniej niż mam, wielokrotnie, poprostu idąc drogą dzieciak podbiegł, chciał mnie kopnąć, splunoł na mnie, zprzezywał. To się dzieje naprawde, i co raz cześciej. To dramat, i czy kiedyś się to zmieni nie wiem, trzeba z tym walczyć.
  8. oki, ja i tak nie mam siły juz dziś wystawiać, zresztą allegro się wiesza, więc jutro:)
  9. Prosze o tekst, nie jestem w stanie dziś liter poprawnie składać...
  10. Słodka boróweczka...:-( Jak biedaczek przeciska nosek słodki:( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/84/6152c52550a96aa4.jpg[/IMG][/URL]
  11. oj juz sie nie zmieści, chyba że coś usunąć, ale wszystko takie ważne. Ale który pies nie szuka domu, tu na dogo w psach w potrzebie:(
  12. heh, dzięki za odpowiedź na moje głuche pytania;) Cieżko byc osobą, która założyła taki popularny wątek;P
  13. Dziewczyny, dobry jest ten tytuł, nie doprosze się was, żybyście powiedziały:(
  14. Jaka piękna panienka! Śliczna ta nasza księżniczka!
  15. hehe, to fajnie że macie tak wesoło:) Moze kiedyś znowu zdecydujecie się na pieska...:) Ściski dla panienki. A czemu ten kolega tak krótko zagości za granicą? Przecież sunia w dobrych rękach!;)
  16. Biedny Teo, tak mi żal tej psiny!
  17. Cioteczki, moze byc ten tytuł? Nikt mi nie powie, a wy tam lepiej wiecie:( Ritka myślimy o tobie słodkości!
  18. Tweety jesteś wielka!!!!!!!!! Wielkie dzięki!!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...