Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. A jak miło wystawia, taką ilość zdjęc:):evil_lol:
  2. Kochane śliczne psiorki!:):):)
  3. NOWE FOTKI WESOŁEJ GROMADKI:) [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/124/8e22ad16f187c0ff.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/116/1e5475e88992ca7b.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/116/c34ab6fa848bd478.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/124/b5155ac469c6686a.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/124/d7e63c84c011683c.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/115/7f9178dac952665c.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/115/932eabbe31fdab5b.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/124/9fd69b7cbc6eabd1.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/79/fdd73f6b183720e9.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/115/dd65c951e92ad8f0.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/115/2bc9c20d2f3960a0.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/79/c8952c02c9dc751e.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/79/61a20e1b81a045f5.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/79/2ae6b0e9a5006bf5.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/79/2ae6b0e9a5006bf5.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/116/cd9e88b15814cf34.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/116/da4c5977f8b84b2d.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/124/20aa8e11750ae1bc.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/115/0db484b433b47c33.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/79/8c075da5deff5eb2.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/124/b731dadcb74184bf.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/124/7f7cc240717f9189.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/115/dc1b56060a3a24bd.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  4. oki, moze coś ruszy, ale jakby sie go ogoliło, to juz by był identiko:)
  5. Zuziu nie jesteś pechowa, ja napewno bardziej od Ciebie:) Sasiadka faktycznie wariatka, ale są tacy ludzie, juz niedługo, nie mart sie. Zosi-Isi nic nie bedzie, zobaczysz, szybko przeleci i juz bedziecie razem, będziesz ją głaskac i szczotkować do upadłego:)
  6. Zuziu, ty chyba zartujesz, ze nasz jasyr to jeden z nich???????? O matko, gdybym mogla wzielabym go z tego schronu do siebie i ogoliła!!!!!:)
  7. miałam dzis jechac do Krakowa, ale chyba nic z tego nie będzie:(
  8. Ja sie załamie... Teo zapomniany....:(
  9. [quote name='da-NUTKA'] I jest z Tychów - kto wie, gdzie leżą Tychy..........gdzieś na końcu świata. [/quote] Ja wiem gdzie są Tychy! Byłam tam w ten weekend:) Jak co roku jeżdze na festiwal:):):) Danutka jeszcze raz BRAWA:loveu: :klacz: Trzeba Cie chwalić:)
  10. Ojej biedna Zosia-Isia:(:(:( Jak ona wygląda!!! To skandal!!!!!!!! Jeste taką śliczna, ma piękne oczka!!!!!!!!!!
  11. Narazie nie myslmy o tym jeszcze... przeciez nic pewnego nie wiemy...
  12. To juz nie dlugo bedziesz ze swoimi zwierzątkami:) Kochane potforki:)
  13. mar.gajko wiem jak psy wygladały, widzialam je na wlasne oczy w schronisku i nie chce żeby znowu tak wyglądały, ja tylko pytam. Moze sie myle, poprostu nie mam doswiadczenia, mam dopiero drugiego psa, ale nie rozumiem dlaczego miały by się zmienić w to czym były, po jedzeniu ryżu z miesem.
  14. Da-nutka, ale zaszalałaś! Brawa dla Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  15. Tiger co z tymi zdjeciami jest nie tak, nie masz ich nawet na kompie? Co do hoteliku, to jesli jest dobry, mozna skorzystać:)
  16. Okropne:( Jaki żal czytać takie rzeczy. Wredni ludzie, oby zbankrutowali...:(
  17. Omówie z nią tą sprawe. Ale czy muszą jeść takie drogie karmy? Przeciez chlebem i wodą napewno karmione nie bedą, (tzn wodą tak) Ale domowe jedzonko, takie jakim wiekszosc z nas karmi psiorki, jest tez dobre.
  18. No fajni mężczyźni:) Super piesek:) Nic więcej nie potrzeba:)
×
×
  • Create New...