Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Pseudo się nie zainteresuje, ale chodzi o fizyczne wykonanie sterylizacji. Nawet jak trafi do normalnych ludzi to może im zwiac w cieczce..
  2. Jak podawałam kroplówki Foksiu to łapki mi się równo trzesły... Kurcze "moje " onki i foksia (*) i Milus z Nowegodworu, które sa u mnie na tymczasie wszystkie walczyły z krwawą biegunką..a krew może byc i od robali i od wirusówki, i od zniszconych jelit.
  3. A dookoła lasy...:( Zaraz wysyłam info Gajowej, ona chodzi codziennie z Gajka na spacedry moze ja zauważy.. Plakaty koniecznie trzeba zrobic. Mru das znac do Andy czy mam podjechac?
  4. Ale pięknośc, koniecznie trzeba ja ciachnąc, bo to łakomy kąsek... Czy schronisko moze ja wysterylizowac? Czy ktos może zrobic banerek?
  5. Erko wysłąłam zdjęcia onka i Twoje namiary panu z Grójca. Może się odezwie..
  6. [quote name='mysza 1']Aha, i tu zapraszam na na bazarek książkowy (Beka, nie sugeruj się moja opieszałością:evil_lol: w wysyłaniu, książka w pracy a ja na urlopie siedzę:eviltong:, 4 stycznia wyślę.) [/QUOTE] Nie, skąd .. co nagle to po diable :diabloti:
  7. Sliczna panienka :). czekamy na info
  8. O matko jak ona musi by przerażona :(
  9. Te maluszki :(, serce pęka jak się na nie patrzy...
  10. Ale piekny pies z niego wyrósł
  11. Taa, moje szakale też wycierają łapki o łóżko. Przy jednym psie to jakoś mi się udawałao te łapiny wytrzec, ale teraz przy 4 do 5 w porywach ni jak mi to sie nie udaje. Widzę że Bruno świetnie się wpasował w Twoje stadko;)
  12. Doczekały się :). Warto było czekac na takie super domki .
  13. o matko jaki on...kochany i pokraczny za zarazem
  14. po palmerze pies też może ucieksć przez jakąś chwilę. Jeśli to otwarta przestrzeń to ok, ale jak krzaczory to może być trudno go zlokalizować. A może mu suczkę podstawić? może ktoś ma sunie w cieczce??
  15. Dziś miałam dwa tel w sprawie onków. Mozesz miec jakieś fotki? coś wiecej wiadomo na jego temat?
  16. Wysłałam dziś pana z Ostrołękii do Kruszewa. Szuka owczarka/owczarki (wysterylizowanej !).
  17. O co chodzi z tą szansą i kwarantanną? Bez kastracji wydadzą czy nie?
  18. ja kupowałam słomę. Trochę mi zostało mogę ci dac a po świętach sobię dokupię
  19. Jakoś dam radę. Do tej pory jakoś mi się udawała i teraz też sie uda.
  20. Kasiu tu masz info o hotelikach [URL]http://www.dogomania.pl/forums/937-Domy-tymczasowe[/URL]
  21. Parosku, stronka super. Jak to dobrze że Chesterek znów bezpieczny. On by zwariował na tym łancuchu
  22. Ja kupowałam u sąsiada. Taką sporą kostke za 5 zł
×
×
  • Create New...