Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Miałam piec psów, teraz cztery po śmierci maleńkiej foksi. Golf kupuje karme jednej once. Pozostałe są na mojej głowie. Z pewnościa gdybym wiedziała ze w schronie jest jakiś paskudny wirus zastanowiłabym się dwa razy. A z drugiej srony, gdyby nie były u mnie juz by gryzły ziemie... to tak a propos wyciągania na hurra :(. Doneczka jedzie do kliniki na diagnostykę.
  2. Dziewczyny, ta cudowna doneczka jest chora :(. To że nie jadła dwa piersze dni mozna położy na karb stresu. Poźniej próbowałam z gotowanym, bez większego powodzenia. Zjaddła trochę samego miesa bez ryżu czy makaronu :(. w sobotę zjadła parówki które przywiozła JEJ Golf. Wczoraj niestety nie zjadła nic. Do tego od 3 dni ma okropną biegi=unkę. Nie mam nawet jak jej podac leków bo nic nie chce jeśc. Myślę że powinna trafic do szpitala na kilka dni żeby ją nawadniac itp. Nie mam możliwosc codziennie jej wozic na kroplowki. Dzis calą noc spedziłam przy wymiotuj,ącym synu :(. jestem załamana. Na leczenie szczeniaków wydałam blisko 500 zł a to jeszcze bez Staglobanu za który nie zapłaciłam. Niestety ja teraz nie pracuje i nie mam na szpital. Ona jest takim wspaniałym psem, musimy jej pomóc. druda onka, ta wystraszona robi postępy jeśli chodzi o zachowanie , ale też ma biegunkę. Ale ona przynajmniej je, wiec poki co dostaje leki i mam nadzieje że zadziałają.
  3. Pani Agnieszka przygnała dziś do mnie z Lublina. Niestety to nie Figa :(. Miałąm nadzieję, ze niunia odnalazła włascicieli... Wrazie jakby ktooś był w schronie to patrzcie za Figą. Pani Agnieszka była kilka razy w schronisku w Lublinie i tym gabinecie na S..zapomniałąm nazwy ulicy.
  4. No tak ogólnie cięzka sytuacja z taki starymi psami. ALe jeśli w lecznicy nie bedzie miejca to psy które zostana zgłoszone do zabrania /odłowienia moga nie zosta zabrane bo nie bedzie gdzie :(
  5. nasza Dorcie ??? :( toi jest ku... nie fair Maleńka śpij spokojnie (*)
  6. Mru coraz to nawą bidę wynajdujesz..(
  7. Ida, do kiedy on ma czas??
  8. Sliczny. Teraz jak tyle cioteczek na wątku, to musi się udac
  9. Tak, elv, u mnie są 3 onki i Miluś. Troche mi się ta ilosc psów wymknęła z pod kontroli ;). Rokse sponsoruje Golf i Kometa. Tara Donka jest bardzo zadbana i zsocjalizowana. Czy możecie na lokanych stronach ja poogłaszac? Może komuś zginęła.
  10. Mallizna okropna. Trzeba mu zrobic dużo ogłoszeń. Koniecznie.
  11. Ale Ci Mikołaj zrobił prezent ;). Trzeba się wziąc za ogłoszenia.
  12. Ten pies poszedł?? [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/klon/12122009225.jpg[/IMG] Piękny, widziałm go na spacerze z p. Beata. Bardzo mi się podobał. Nawet myślałam czy go nie wziąc do siebie (czasem tak robię;), ale mam cztery tymczasy.. absolutny brak miejsca
  13. Mru a kiedy tam bedziesz? ja mam rzut beretem do lecznicy, mozemy się spotkac z kednego kojca zew psom mogę zrobic zdjecia bo wiem gdzie to jest, drugi nie wiem. Poza tym mam interes ;). Twój tz zajmuje szkoleniem czy coś takiego? mam bardzo wystraszoną onkę... moze byście rzucili na nia okiem?
  14. LadyS wysyłam Ci zdjęcia psiaków u mnie,. Jeśli możesz wstaw proszę.
  15. jedno sprostowanie: onka, a właściwie donka przyjechała do Gajowej tylko na jeden dzień, jest u mnie.
  16. Idka wiesz że bez zdję to mało kto sie zdecyduje....niestety. Ja mam 4 tymczasy -nic nie wcisnę . Nie da rady porządnych zdjęc zrobic?
  17. Mru podałaś tyle informacji że Ci co znają i tak wiedzą co to za miejsce ;). Nie sądze żeby ktokolwiek miał pretensje o to co piszesz. Owszem domów się nie sprawdza, ale jak się sprawdza teża wpadki :(. Z tego co rozmawiałam z właściielem, ma dane osób adoptujących psy i juz kilka razy właściciele odzyskali swoje zguby. czesto tam jesteś?
  18. kobitki mam 3 sunie onki z Nowegodworu u siebie :(. Jakby wam domki zbywały to pamiętajcie o nas..
  19. [quote name='evl'] To schronisko do cholery, a nie sanatorium ani hotel. [/QUOTE] Patrze na jedną z onek z tego schroniska, jak sie czołga przede mną , jak sika pod siebie i nie wychodzi z kojca i i nie mam wątpliwości że w sanatorium lub hotelu to ona nie była.....
  20. To trzymam kciuki za maluszki.
  21. bardzo zaawansowana ta nużyca :(. Ale widziałam psy w gorszym stanie i wychodziły z tego. Jeśli to tylko nużeniec, bez grzybicy to inne psy są bezpieczne. Nużeniec to pasożyt który żyje na czy w skórze każdego psa, ale w sytuacji gdy pies jest w złych warunkch, zle odżywiany itp. nużeniec wywołuje nużycę. Trzymam kciuki za sunieczkę.
  22. O matko, to katastrofa :(. U mnie psy z Nowegodworu przywlokły jakies wirusy :(. Jeden szczeniak mi odszedł. Nie mogę nic wziąc, niestety. Za dużo nie mam ale 50 złotych wyślę tylko napiszcie na pw do kogo i nr konta proszę. Kto robi banerki? Koniecznie trzeba jakis zrobic
×
×
  • Create New...