-
Posts
11955 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beka
-
Miałam piec psów, teraz cztery po śmierci maleńkiej foksi. Golf kupuje karme jednej once. Pozostałe są na mojej głowie. Z pewnościa gdybym wiedziała ze w schronie jest jakiś paskudny wirus zastanowiłabym się dwa razy. A z drugiej srony, gdyby nie były u mnie juz by gryzły ziemie... to tak a propos wyciągania na hurra :(. Doneczka jedzie do kliniki na diagnostykę.
-
Dziewczyny, ta cudowna doneczka jest chora :(. To że nie jadła dwa piersze dni mozna położy na karb stresu. Poźniej próbowałam z gotowanym, bez większego powodzenia. Zjaddła trochę samego miesa bez ryżu czy makaronu :(. w sobotę zjadła parówki które przywiozła JEJ Golf. Wczoraj niestety nie zjadła nic. Do tego od 3 dni ma okropną biegi=unkę. Nie mam nawet jak jej podac leków bo nic nie chce jeśc. Myślę że powinna trafic do szpitala na kilka dni żeby ją nawadniac itp. Nie mam możliwosc codziennie jej wozic na kroplowki. Dzis calą noc spedziłam przy wymiotuj,ącym synu :(. jestem załamana. Na leczenie szczeniaków wydałam blisko 500 zł a to jeszcze bez Staglobanu za który nie zapłaciłam. Niestety ja teraz nie pracuje i nie mam na szpital. Ona jest takim wspaniałym psem, musimy jej pomóc. druda onka, ta wystraszona robi postępy jeśli chodzi o zachowanie , ale też ma biegunkę. Ale ona przynajmniej je, wiec poki co dostaje leki i mam nadzieje że zadziałają.
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
beka replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
poszło 50 zł na maluchy -
MAAASA ONKÓW W OSTROWI - prosimy o pomoc w ogłoszeniach!
beka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
nasza Dorcie ??? :( toi jest ku... nie fair Maleńka śpij spokojnie (*) -
Mru coraz to nawą bidę wynajdujesz..(
-
Otwock- pogryziony LABRADOR śpi na śniegu - juz u jamora !
beka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Ida, do kiedy on ma czas?? -
Sliczny. Teraz jak tyle cioteczek na wątku, to musi się udac
-
Mallizna okropna. Trzeba mu zrobic dużo ogłoszeń. Koniecznie.
-
Piękny Amber:) Znalazł sobie sam hotel - MA SUPER DOMEK:)
beka replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Ale Ci Mikołaj zrobił prezent ;). Trzeba się wziąc za ogłoszenia. -
Otwock- pogryziony LABRADOR śpi na śniegu - juz u jamora !
beka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Idka wiesz że bez zdję to mało kto sie zdecyduje....niestety. Ja mam 4 tymczasy -nic nie wcisnę . Nie da rady porządnych zdjęc zrobic? -
Mru podałaś tyle informacji że Ci co znają i tak wiedzą co to za miejsce ;). Nie sądze żeby ktokolwiek miał pretensje o to co piszesz. Owszem domów się nie sprawdza, ale jak się sprawdza teża wpadki :(. Z tego co rozmawiałam z właściielem, ma dane osób adoptujących psy i juz kilka razy właściciele odzyskali swoje zguby. czesto tam jesteś?
-
Sochaczew - UWAGA, uwaga - trzy latające onki- DO ZAMKNIĘCIA
beka replied to luka1's topic in Już w nowym domu
kobitki mam 3 sunie onki z Nowegodworu u siebie :(. Jakby wam domki zbywały to pamiętajcie o nas.. -
NASZE MALUCHY w opałach - pomóżcie nam je ogłaszać! PROSIMY!
beka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
To trzymam kciuki za maluszki. -
Puma zdrowieje i jest szczęśliwa we własnym domu razem z kotem Leonem.)))
beka replied to UBOCZE's topic in Już w nowym domu
bardzo zaawansowana ta nużyca :(. Ale widziałam psy w gorszym stanie i wychodziły z tego. Jeśli to tylko nużeniec, bez grzybicy to inne psy są bezpieczne. Nużeniec to pasożyt który żyje na czy w skórze każdego psa, ale w sytuacji gdy pies jest w złych warunkch, zle odżywiany itp. nużeniec wywołuje nużycę. Trzymam kciuki za sunieczkę. -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
beka replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
O matko, to katastrofa :(. U mnie psy z Nowegodworu przywlokły jakies wirusy :(. Jeden szczeniak mi odszedł. Nie mogę nic wziąc, niestety. Za dużo nie mam ale 50 złotych wyślę tylko napiszcie na pw do kogo i nr konta proszę. Kto robi banerki? Koniecznie trzeba jakis zrobic