[quote name='Nightvolf']Beka mam pytanko Sonia boi się syczy czy jak z nią wychodziłaś to trzymała się raczej przy nodze cz leciała gdzie ją nogi niosły?[/QUOTE]
Jakby leciała przed siebie to by wylądowała na dziłce, bo bałabym się z nią wychodzic.
Trzyma się przy nodze, ale ja mam warunki na takie spacery. Z dala od głównej drogi, prosto w pole bez innych zwierząt i prawie bez ludzi :).
Jeśli chcesz z psem duzo spacerowac to Sońka chyba odpada..:(
Popatrz jeszcze na Larę :)
A kiedy jesteś w okolicy? możesz je zobaczyc i poznac.
Albo Roksa. Piękna dostojna, troszkę starsza 4-5 lat chodzi na smyczy, czysta w domu :)