Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Schronisko to dla nich śmierc :(. Czy one są zaszczepione?? Dzidda a gdzie są maluchy??
  2. Wreszcie Was znalazłam...
  3. Piranha czy mozesz mi wysłą, albo tu wkleic link do wątku Zamojskiego? po tych zmianach nic nie mogę znależc. Jak dodac wątek do subskrybcji??
  4. Piękne są, nie rozumiem dlaczego nie maja wziecia...
  5. Mam nadzieję że z sunia wszystko ok.
  6. Mogę ja wziąc na dt. wlaśnie oddałam wczoraj ostatni tymczas. a do terierków mam ogromny sentyment. 13,5 roku mieliśmy suczkę welsha.
  7. A o Chestera ktos pyta? To taki śliczny piesek. I prośba. Może jest jakieś zdjęcie na którym on nie ma tej ogromnej kolczatki. To się żle kojarzy...
  8. Czy one jeszcze tam są? Chodzi mi o foksikowate cudo i małe czarne z tyłu? [URL="http://img502.imageshack.us/i/psiaki001.jpg/"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/7130/psiaki001.jpg[/IMG][/URL]
  9. Dżeki mieszka w Warszawie z dwoma kotami :). W sobotę właścicielka była go poznac a ja wczoraj byłam zobaczyc domek. Bedzie miał dobrze, jestem pewna. Inaczej bym go nie oddała, zwaszcza, że niektórzy członkowie mojej rodziny nie chca mi tego wybaczyc. Dziś dzwoniłam Dzekus troszke popiskiwał i penie teskni za moją bandą czworga ( a może i za mną...tak jak ja za nim) a pani powiedział że jest nadzwyczajny i baardzo mądry :). Obaj bracia mają swoje domki. Można zamkąc wątek.
  10. Cudny jest. Jeszcze będą sie o niego bic.
  11. Beata K bez nika to to ja . Nie mogłam nic wpisa w okno opisu przelewu. Cieszę się że z łapeczką lepiej.
  12. Szukał, szukał aż znalazłc:) Od wczoraj Dzekuś w nowym domku.
  13. Piękny chłopak, pewnie wkrótce dom znajdzie.
  14. Basia, super pomysł. Ja wrzucałąm do słika już wcześniej takie grosiki. juz się co nie co zebrało. Jak to wysyłac? poczta do Ciebie???
  15. Morisowa, czy Ty sie przeprowadziłaś? ;) Twoje mieszkanie chyba jest z gumy..... Dzielna z Ciebie kobieta
  16. I takie wiadomości dodają chcęci i energii do dalszego działania. Kamulec bądz szcześliwa w nowej rodzinie
  17. To ja z rana podrzuce dla przypomnienia
  18. Szkoła powiina się o tym dowiedziec. Co z maluszkami?? Prosze o konto.
  19. Eeee, jak on załatwia sie w łazience to chyba krok w dobrym kierunku ;). jeszcze niech opanuje te czynności z użyciem sedesu...
  20. Ale Ty jesteś..:) Florek, okupowana łazienka, dzikie kociaki ...normalnie szacun
  21. Doprac koniecznie trzeba. Ja go kąpałam tylko raz, był bardzo wystraszony i nie chciałąm go dłuzej męczyc.
  22. Każdy hotelik który weżmie te psiaki mósi się liczyc z tym ze to dożywocie, a my że bedzie potrzebna jeszcze kasa na np. leki. Biedaki straszne :(. Ja na razie stałej deklaracji nie moge złoży :(. Jak bedą juz zbierane pieniądze napewno wyślę jakiś grosz.
×
×
  • Create New...