-
Posts
11955 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beka
-
NASZE MALUCHY w opałach - pomóżcie nam je ogłaszać! PROSIMY!
beka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
podnosimy maluszki -
Miluś zostaje z nami. Nowodworskie onki - domach :)
beka replied to beka's topic in Już w nowym domu
mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] No tak jak by było mało różnych problemów to Lara dostała cieczki. Dostaje leki na zatrzymanie i zaraz trzeba ją bedzie ciachnąc. Tara miała wczoraj pobraną krew w kierunku badania trzestki i morfologię. Sonia zdrowa, Miluś też. -
Zaniedbana wyciągnięta ze schronu Klara grzeje pupkę w domku :))))
beka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Podniosę, Klara potrzebuje pomocy -
Miluś zostaje z nami. Nowodworskie onki - domach :)
beka replied to beka's topic in Już w nowym domu
Długowłosa jest Tara ale ona nie nadaje się do budy, ona kocha ludzi :). A Roksa jest starsza ok 4-5 lat i nie toleruje innych psów. -
Atos - On który miał być zagryziony...ma swój dom!
beka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
To trzeba rozreklamowac, inaczej czeka go śmierc -
Miluś zostaje z nami. Nowodworskie onki - domach :)
beka replied to beka's topic in Już w nowym domu
Każde ogłoszenie mile widziane, allegro właśnie wygasło wczoraj :) -
Miluś zostaje z nami. Nowodworskie onki - domach :)
beka replied to beka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Piękne są, piękne.:loveu: Wszystkie. Domy zaraz będą się bić, czuję to:evil_lol: Gdzie psiaki są ogłaszane?[/QUOTE] Myszka one są u mnie od listopada.... no w wyjątkiem Lary. Niestety owczarek to pies stróżujący i powinien mieszkac w budzie w kojcu, a u miłosników psów bez kojca. Może i tak ale nie moje dziewczynki. One wszystkie kochaja ludzi i szukaja kontaktu z człowiekiem. Zadne budy nie wchodzą w grę -
Miluś zostaje z nami. Nowodworskie onki - domach :)
beka replied to beka's topic in Już w nowym domu
W badaniach kału Tary nic nie wyszło. Ani robali ani lambii. Dziś robimy morfologie i badanie w kierunku trzustki.... A Paulinka wysyłam Ci nowe fotki Milusia, który zaczął rosną ałtownie. łapska ma takie grubaśnie :) -
Fruzia ma domek ma cudowny domek !! Dług spłacony !! Dziękujemy !!!
beka replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Dorotka wysyłam ci namiary na tego lekarza o którym rozmawiałyśmy, on jest neurochirurgiem -
Sochaczew - UWAGA, uwaga - trzy latające onki- DO ZAMKNIĘCIA
beka replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Co ze Stefą?? Doleciała juz do domku? -
MAAASA ONKÓW W OSTROWI - prosimy o pomoc w ogłoszeniach!
beka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Felu, tylko co z tego ze się kopsniemy jak nie ma gdzie szpilki wetknąc.. -
MAAASA ONKÓW W OSTROWI - prosimy o pomoc w ogłoszeniach!
beka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Ida musisz jej założy nowy wątek a potem poprosimy Myszkę o pomoc w promocji ;) -
Fruzia ma domek ma cudowny domek !! Dług spłacony !! Dziękujemy !!!
beka replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Podnosze malutką -
Skrajnie wyniszczone szczeniaki wyżła i ich matka ! Mają domy.
beka replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgaiTheta']Basiu, do końca sprawy, one nie mogą opuścić schroniska, na dom to przyjdzie pora jak załatwimy sprawę z właścicielem.[/QUOTE] A takie sprawy mogą się ciągnąc :( Wysyłam do Tanitki -
MAAASA ONKÓW W OSTROWI - prosimy o pomoc w ogłoszeniach!
beka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Nie ma innych zdję tego onka?? 2. onek ,piekny chłopak, nikt się po niego nie zgłasza- sytuacja podobna, zostawiony tam pójdzie albo do mnożenia albo do jakiegoś chłopa rolnego [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://psyniczyje.jalbum.net/9-01-2010/slides/DSCF4697.JPG[/IMG] -
Atos - On który miał być zagryziony...ma swój dom!
beka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Może udałoby się zebrac stale deklaracje na niego i zabrac go gdzies w bezpieczne miejsce? -
Colinek sie wrszcie doczekał :) A ja wczoraj pod szkołą znalazłam szczeniaka, kundelka. Piesek od kilku dni biegał raz po jednej to podrudziej drosze. "opiekowali się nim panowie od robót drogowych. ALe przedwczoraj widziałam jak cznychnął spod kół samochodu, wiec jak do wczoraj spotkałam pod szkołą to zawiozłam do ANdy, ale w ciągu 15 min rozczulił mnie totalnie i jest u mnie. Dostał surowice wieczorem, bo kurde zapomniała że u mnie był jakiś wirus i jeden szczeniorek odszedł miesiąc temu. Mam nadzieje że maluch bedzie zdrowy. Jak uda mi się zrobic zdjęcia na których jest w całości (jest szybszy od aparatu) to wyśle Mru z prośbą o wstawienie (a moze prześlesz mi instrukcje jak to robic bo to nowe dogo....:()