Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Mam doła, może macie jakieś dobre wiadomości co podniosą człowieka na duchu?
  2. nie wiem co napisac, ale jak zadzwoni do mnie stępny filozof co to uważa że suka raz musi, to chyba sobie odreaguje Dzieciaczki jesteście w dobrzych rękach
  3. Taka wiadomośc a Ty mi nic nie powiedziałaś???????????????????? Jesteś..........
  4. Podnoszę, Reksio musi szybko znaleźc dom
  5. udało mi się z banertkiem :) Idusiek zrobisz mi banerek moich onków??proszę
  6. Ciekawe czy udało mi wrzucic baner do podpisu? Idusiek , Fela jeśli to dysplazja to słyszałam, że Janicki jest tak dobry jak i drogi ale jeśli neurologiczne problemy to polecam dr. Olkowskiego. Ma klinike w Milanówku, na sggw chyba też przyjmuje nie udało :(. w tym nowym dogo nic mi nie wychodzi...:(
  7. Maluszki cudne, do schrupania :). Ja kiedyś wychowywałam 10 dniowe kociaki ale tylko dwa, musisz się nieżle nazasuwac przy piątce..
  8. Luna cudna :). A zdjęcia zaj....ste. A co ze sterylką? przed adopcją czy później?
  9. jak bedzie w schronie zobaczcie czy jest ten onek z dwójki [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/1645/onek2.jpg[/IMG]
  10. Nightvolf daj telefon lub zadzwoń bo ja lubie pogadac ;) Zarówno tara i sonia moga zamieszkac w domu. Tara ma umówiona sterylkę na piątek. Po niej musi miec sterylke Lara, SOnia póxniej jak znajdę na to pieniądze :(. Tara pieknie chodzi na smyczy i bez, jezdzi samochodem, cudowny pies. Wet ocenił ją na max 1,5 roku. Sonia ma lęk przed smyczą, ale chodzimy na spacery bez niej, ale na pole z dala od ruchu ulicznego (zalety wsi :)). Sonia jest spokojna i opanowana, Tara wulkan energii super pies dla osoby aktywnej lubiącej spacerowac. Ja można wiele jeszcze nauczyc :) Nightvolf a skąd jesteś?
  11. oczywiscie miało byc 250-300. To super :) jedną mi obiecała pani ze stowarzyszenia pomagającego zwierzakom, wiec zostaną jeszcze dwie
  12. Matko a co jej jest?? może ropomacicze skoro niesterylizowana?????
  13. Witam szukam domów dla 2 suczek zabranych ze schroniska TARA w typie DON. Uwielbia ludzi i inne psy - nie nadaje się do stróżowania. Nie lubi kotów. Fotka: kontakt do mnie [email protected] 513490780 ROKSA ok.4-5 lat. Ostra do psów. Dobrze stróżuje. Fotka:
  14. Słuchajcie, to nie zaden kangur tylko fajny łowcarek i musimy go odczarowac. Na początek potrzeba jakieś fajne imie dla naszego kawalera. Takie które kojarzy się z czymś fajmym przyjemnym
  15. W oczekiwaniu na igłę....:(
  16. Ida mówiła że nie zauważyła żadnych problemów wcześniej, czyli w grę wchodzi jakiś uraz zewnętrzny :(
  17. usiłuję załatwi "po znajomości", ale to i tak ok 25-300 zł :(
  18. no i cisza :( pilnie szukamy domu, 30 wyjeżdżam....
×
×
  • Create New...