Nightvolf daj telefon lub zadzwoń bo ja lubie pogadac ;)
Zarówno tara i sonia moga zamieszkac w domu. Tara ma umówiona sterylkę na piątek. Po niej musi miec sterylke Lara, SOnia póxniej jak znajdę na to pieniądze :(.
Tara pieknie chodzi na smyczy i bez, jezdzi samochodem, cudowny pies. Wet ocenił ją na max 1,5 roku.
Sonia ma lęk przed smyczą, ale chodzimy na spacery bez niej, ale na pole z dala od ruchu ulicznego (zalety wsi :)).
Sonia jest spokojna i opanowana, Tara wulkan energii super pies dla osoby aktywnej lubiącej spacerowac.
Ja można wiele jeszcze nauczyc :)
Nightvolf a skąd jesteś?