-
Posts
11955 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beka
-
[TOZ ZG] Sonia, 3 lata w męczarni ... Sonia ma dom.
beka replied to enog_si_erdna's topic in Już w nowym domu
Podniose Sonie -
Puma zdrowieje i jest szczęśliwa we własnym domu razem z kotem Leonem.)))
beka replied to UBOCZE's topic in Już w nowym domu
JA też leczyłam sunię z nużycą. Trwało to ok 6-7 tygodni. Sunia dostawałą 1 zastrzyk tygodniowo z Invermektyny i miała robione wcierki w skórę ale nie wiem z czego (mogę sprawdzic w karcie). Nie kapałam jej w niczym, sunia mieszkała i mieszka :) z moimi psami w domu i nikomu nic sie nie stało. Szczęśliwie nużyca nigdy nie powróciła (leczyłam ja 2 lata temu). A skąd wiadomo ze jest grzyb? -
Sochaczew - UWAGA, uwaga - trzy latające onki- DO ZAMKNIĘCIA
beka replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Widze że sytuacja rozwija się w dobrym kierunku. Nic dziwnego takie pieknoty.. -
ON, Bari, po szkoleniu policyjnym, były ochroniarz - prosi o pomoc...
beka replied to israel's topic in Już w nowym domu
Biedni oni obaj..... -
[quote name='sacred PIRANHA']beka jak się czuje drugi psiak? jak Twoja sunia? Nana dziś ostatni raz została na dożylnym leczeniu, chyba można już powiedzieć,że sie z tego wygrzebała...[/QUOTE] Moja sunia już dobrze. Zaczeła jesc i nie wymiotuje. A Miluś to już wulkan energii. Za dwa dni kończymy antybiotyk. Chyba trzeba zacząc go ogłaszac.
-
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
beka replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Tu link do szczeniaka uratowane przrz Ambuvet [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174159-Ugotowany-A-ywcem-szczeniak-POMOCY[/URL] Ale onek chyba nie jest w Warszawie, skoro Lemoniada pisze że w jej mieście są dwa szpitaliki całodobowe? -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
beka replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Od kiedy?? przecież dopiero co tydzień temu ratowali poparzonego szczeniaka????? -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
beka replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Może kundel Polski i dr Orzechowki? Karetka Ambuvet Tel. alarmowy to 660 444 111 -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
beka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Jayo, u mnie jest ta karma co została po Dzekusiu i Denisku. Tylko, ze nie wiem czy u mnie nie ma parwo :(. Niby test wyszedł ujemny ale jeden szczeniaczek umarł..... -
Nana i Cykor, nowodworskie szczenięta - już szczęśliwe w DS!
beka replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Foksia też była zarobaczona i to mocno. I tez dostała antybiotyk jak tylko zle sie poczuła tz w piatek. Wtydy dr myślała że to wina toksyn z umierajacych robali (a zresztą moze wtedy tak było???). Nie mogę sie z tym pogodzic. Nana zdrówka zyczę -
Nana i Cykor, nowodworskie szczenięta - już szczęśliwe w DS!
beka replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za maleńką. -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
beka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Pudło na karme mogę dac jedno, tylkio wiesz u mnie to parwo :( -
Nana i Cykor, nowodworskie szczenięta - już szczęśliwe w DS!
beka replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Z tym testem to jest tak że jak wyjdzie dodatni to parwo jest na 100 procent, ale jak wyjdzie ujemny to niestety nie znaczy że go nie ma :(... Gdybym wiedziała że w schronie jest parwo mogłam dac jej surowice wcześniej, Miałaby szanse. Nie mogę się z tym pogodzic. Była cudowna i moja rodzina juz robiła podchody żeby została..... -
Nana i Cykor, nowodworskie szczenięta - już szczęśliwe w DS!
beka replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Nie udało się. Moja kochana foksia odeszła dziś rano. Bardzo martwie się o pieska, o Milusia. Ondziś nie chciał jeśc, zupełnie jak ona kilka dni temu. Moja sunia, roczna Suri od wczoraj wymiotuje.... Jak Nana?? -
Sochaczew - UWAGA, uwaga - trzy latające onki- DO ZAMKNIĘCIA
beka replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Cudeńka, tylko domy ze złotymi klamkami -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
beka replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
U Chesterka dalej bez zmian?