Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. JA też leczyłam sunię z nużycą. Trwało to ok 6-7 tygodni. Sunia dostawałą 1 zastrzyk tygodniowo z Invermektyny i miała robione wcierki w skórę ale nie wiem z czego (mogę sprawdzic w karcie). Nie kapałam jej w niczym, sunia mieszkała i mieszka :) z moimi psami w domu i nikomu nic sie nie stało. Szczęśliwie nużyca nigdy nie powróciła (leczyłam ja 2 lata temu). A skąd wiadomo ze jest grzyb?
  2. Widze że sytuacja rozwija się w dobrym kierunku. Nic dziwnego takie pieknoty..
  3. Biedny Florek takie paskudstwo mu sie przyplątało
  4. Malagos ja mam aktualnie dwie onki. jedna to agresor. Ni jak trzeciej nie mogę wzią . Wyślę link do wątku pani o której pisze Piranha, bo też mam jej maila. Pisałą też do mnie pani łodzi zaraz jej wyśle info o suni. tylko daj jakis nr telefonu do siebie
  5. Tylko z oneczką nie najlepiej. Ona ma depresje. Ciągle leży w budzie. Co prawda wychodzi do mnie, ale na każdy nieostrożny ruch znów się chowa. Ona też ma problemy jelitowe i znów nie je :(. Załamka
  6. [quote name='sacred PIRANHA']beka jak się czuje drugi psiak? jak Twoja sunia? Nana dziś ostatni raz została na dożylnym leczeniu, chyba można już powiedzieć,że sie z tego wygrzebała...[/QUOTE] Moja sunia już dobrze. Zaczeła jesc i nie wymiotuje. A Miluś to już wulkan energii. Za dwa dni kończymy antybiotyk. Chyba trzeba zacząc go ogłaszac.
  7. Tylko uprzedzcie Funie że psy moga byc chore :(
  8. Tu link do szczeniaka uratowane przrz Ambuvet [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174159-Ugotowany-A-ywcem-szczeniak-POMOCY[/URL] Ale onek chyba nie jest w Warszawie, skoro Lemoniada pisze że w jej mieście są dwa szpitaliki całodobowe?
  9. Od kiedy?? przecież dopiero co tydzień temu ratowali poparzonego szczeniaka?????
  10. Może kundel Polski i dr Orzechowki? Karetka Ambuvet Tel. alarmowy to 660 444 111
  11. Jayo, u mnie jest ta karma co została po Dzekusiu i Denisku. Tylko, ze nie wiem czy u mnie nie ma parwo :(. Niby test wyszedł ujemny ale jeden szczeniaczek umarł.....
  12. Jestem na zaproszemnie Teresy. Przepraszam ale finansowo nie mam jak pomóc. Właśnie walcze z parwo u szczeniaków które wzięłam ze schroniska (jeden szczeniaczek odszedł). Może warto zrobi jeszcze jeden banerek ale używając zdjęcia z tym biednym kikutkiem.. A allegro cegiełkowe miał wystawiane?
  13. Mysza znów dostała prezent od losu;) Fajny psiaczek
  14. Foksia też była zarobaczona i to mocno. I tez dostała antybiotyk jak tylko zle sie poczuła tz w piatek. Wtydy dr myślała że to wina toksyn z umierajacych robali (a zresztą moze wtedy tak było???). Nie mogę sie z tym pogodzic. Nana zdrówka zyczę
  15. Trzymam kciuki za maleńką.
  16. Pudło na karme mogę dac jedno, tylkio wiesz u mnie to parwo :(
  17. [quote name='leni356']A wiadomo dlaczego? co jej było? znowu parwo?[/QUOTE] Leni a czemu znowu? wcześniej umierały już psiaki na parwo w tym schronisku??
  18. Z tym testem to jest tak że jak wyjdzie dodatni to parwo jest na 100 procent, ale jak wyjdzie ujemny to niestety nie znaczy że go nie ma :(... Gdybym wiedziała że w schronie jest parwo mogłam dac jej surowice wcześniej, Miałaby szanse. Nie mogę się z tym pogodzic. Była cudowna i moja rodzina juz robiła podchody żeby została.....
  19. Nie udało się. Moja kochana foksia odeszła dziś rano. Bardzo martwie się o pieska, o Milusia. Ondziś nie chciał jeśc, zupełnie jak ona kilka dni temu. Moja sunia, roczna Suri od wczoraj wymiotuje.... Jak Nana??
  20. Foksia umarła dziś. Piesek przestał jeśc
  21. Cudeńka, tylko domy ze złotymi klamkami
×
×
  • Create New...