Jest lepiej niż myślałam.
Wczoraj mały był okropnie przerażony. dziś o niebo lepiej. Wykąpałam go ale na jednej kąpieli sie nie skończy. Nazwałałam go ;) Stinky...
Teraz szaleje z Dżekum moim tymczasowym szczeniakiem.
Na dorosłe psy, przez szybę nieźle szczekał.
Poza tym łapki z początkiem krzywicy.
Joanna, ludzie do których on trafi muszą zapewnic mu odpowiednią pocję witamin i dobra karmę.
Chciałam maluchom zrobic zdjecie, ale nie mam tak szybkiego aparatu :)