Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. U Milusia nteż bez zmian. SIedzi jak siedział. Z psami zintegrowała się swietnie, na obce szczeka jak szalony. DO ludzi..hm ja córka i syn ok na meża zdarza mu sie szczekną jak Darek wpadniue szybko na ocych szczeka wszystkich. Kiepsko to widzę :(
  2. moja jamniczka zdzierała sobie nosek zakopujac zabawki i rzeczy szczególnie ważne w swój kocyk albo pod dywan
  3. Tolu, kochana jak bedziesz w schronie sprawdź czy jest foksia, dobrze?' Czy można jej robic ogłoszenia ze wskazaniem na Ciebie czy to bez sensu???
  4. A muszą go dostac z powrotem???? szukali go ? chcą go I moze niech zapłacą za hotel, a te pieniadze przeznaczymy na kolejnego np tę cudną foksię?????
  5. Majeczko czy Ty mi wysyłałaś nr konta?? nie mogę znalexc. Też chce miec udział w ratowaniu Baszki :) a to mój najnowszy nabytek (oprócz SOnii cudnej oneczki, Milusia i Reksia) http://www.adoptujpsiaka.pl/psiak,140.html
  6. Jolu dzi ękuję. Niestety nikt po nie dzwoni. W zeszłym miesiącu O Reksia miałam jeden telefon,'a milusia kilka ale na dwór i do kojca tragedia
  7. Nie da się wytargowac jeszcze trochę czasu?
  8. Biedna sunia :( duże psów ma jeszcze ten gnojek?
  9. Jest piękna.................................
  10. I tak naprawdę trzeba by poznac jej charakter chodzi mi o te dzieci) bo jak narazie to wiemy tylko to co mówia włsciciele.
  11. [quote name='beka']A ta królewna jeszcze jest? [URL]http://picasaweb.google.com/SankjaSankja/SchroniskoZamosc#5442296761725957858[/URL][/QUOTE] Tola czy ona jest jeszcze w schronie???
  12. L/D jest na wątrobę a I/d (intestinal) na trzustkę. i/d dostawał Boni z z łodzi 3xdziennie a do tego enzymy trzustkowe: kreon lub lipancrea (ten jest tańszy).
  13. zapisze się. Sunie to moze na mikro psy zgłosic a sunieczkę na kudłacze
  14. Rita musimu coś wykombinowac... szczyl cudny a ja utknęłam z dwoma szczeniakami w domu....:( poza tym miałam parwo w listopadzie ta sunieczka nie daje mi spokoju i te oneczki te ż
  15. A ta królewna jeszcze jest? [URL]http://picasaweb.google.com/SankjaSankja/SchroniskoZamosc#5442296761725957858[/URL]
  16. Oneczki śliczne ale ostanio taki zastój.. Ja SOni od grudnia nie moge wydac.. 'Czy Bianka 01 widziała onki? szukała dla kogoś suni....
  17. Mru te zmiażdżone paluszki to chyba u tylnej łapki... Takich psów jak Kama jest mnóstwo. Skąd brać domki?
  18. Suczka wiek 7 miesięcy Gandzia nie ma za sobą schroniskowej przeszłości. Nie wiem jak trafiła do swego poprzedniego czy był to [COLOR=blue][U]prezent[/U][/COLOR] czy zakup, ale zarówno zdrowie, tryb życia i pracy niestety nie sprzyjały posiadaniu [COLOR=blue][U]psa[/U][/COLOR]. Gandzia jest obecnie w hoteliku pod Warszawą. Jest super psem, czysta w [COLOR=blue][U]mieszkaniu[/U][/COLOR], dogaduje się z iinymi psami. W domu jest trzylenie dziecko i kotakty z nim ok. Jest troche rozpuszczona i trzeba ja ułoży ale poza tym supeer. kontakt do mnie 513 490 780 Nie moge wstawic zdjęc (moze ktoś pomoze?) tu link do allego [URL="http://www.allegro.pl/item963319932_gandzia_mody_owczarek_dlugowlosy_szuka_domu.html"]http://www.allegro.pl/item963319932_gandzia_mody_owczarek_dlugowlosy_szuka_domu.htm[/URL]
  19. Boni z łodzkigo schronu który miał rozwaloną trzustkę też zrzerał swoją kupę..
  20. Majeczko czy on jest u Ciebie??? Jest piękny i nie wyglada na swoje lata. Na pewno znajdzie sie ktoś kto go pokocha i da mu dom. I już jest jest mi przykro ze nie mogę to by ja :(, to tym jak ostatnie tymczasu tkwią u mnie i liczba psów wzrosła do 7 nie mam o czym marzyc... Przeleje jakis grosik bezposrednio na konto bez udziału allegro..
  21. ja mogę dołoży 20 zł stałych deklaracji. A z forum terierkowego ktoś pomoże? Znasz ten hotelik w tuszynie?
  22. I kolejny przykład [URL]http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100307/OSTROLEKA/253949017[/URL] co się dzieje z tym swiatem?????????????????????????????????/
×
×
  • Create New...