Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. O mateńko jak to dobrze. Kamień z serca
  2. Przepraszam z a offa Dziewczyny tragedia, zobaczcie znalazłąm na stronie palucha ktos po 2 latach zwraca 2 shitzu do schronu zdjęcia psiaków sa na stronie [URL]http://www.paluch.org.pl/system_kwarantanna.php[/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/foto/001000661_mini.jpg[/IMG][FONT=verdana][SIZE=1][B]ID[/B]: 0574/10[/SIZE][/FONT] [SIZE=1][FONT=verdana][B]Gatunek[/B]: PIES [ SHIH-TZU ] [ samica ][/FONT][/SIZE] [SIZE=1][FONT=verdana][B]Masc[/B]: beżowo-szara[/FONT][/SIZE] [SIZE=1][FONT=verdana][B]Waga[/B]: 5,000[/FONT][/SIZE] [SIZE=1][FONT=verdana][B]Skad[/B]: zwrot z adopcji po 2 latach z powodu wyjazdu w celach zarobkowych[/FONT][/SIZE] [IMG]http://www.dogomania.pl/foto/001000660_mini.jpg[/IMG][FONT=verdana][SIZE=1][B]ID[/B]: 0573/10[/SIZE][/FONT] [SIZE=1][FONT=verdana][B]Gatunek[/B]: PIES [ SHIH-TZU ] [B]Masc[/B]: bezowo szaery[/FONT][/SIZE] [SIZE=1][FONT=verdana][B]Skad[/B]: zwrot z adopcji po 2 latach z powodu wyjazdu w celach zarobkowych[/FONT][/SIZE] [FONT=Verdana][SIZE=1][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=1]lub na stronie[/SIZE][/FONT] [URL]http://www.psy.warszawa.pl/[/URL] z dnia 27 02 pod 3 [FONT=Verdana][SIZE=1][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Verdana][SIZE=2]27 lutego 2010 r. [/SIZE][/FONT][/B][URL="http://www.dogomania.pl/20100227/494_528.htm"][B][FONT=Verdana][SIZE=2]1,[/SIZE][/FONT][/B][/URL][B][FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][/B][URL="http://www.dogomania.pl/20100227/530_553.htm"][B][FONT=Verdana][SIZE=2]2 [/SIZE][/FONT][/B][/URL][B][FONT=Verdana][SIZE=2], [/SIZE][/FONT][/B][URL="http://www.dogomania.pl/20100227/554_574.htm"][B][FONT=Verdana][SIZE=2]3 [/SIZE][/FONT][/B][/URL][B][SIZE=2][FONT=Verdana] - numery: 494 - 574/10 [/FONT][/SIZE][/B][B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#cc3300][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#cc3300]jak one się tam odnajdą :(:([/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  3. Przepraszam z a offa Dziewczyny tragedia, zobaczcie znalazłąm na stronie palucha ktos po 2 latach zwraca 2 shitzu do schronu zdjęcia psiaków sa na stronie [URL]http://www.paluch.org.pl/system_kwarantanna.php[/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/foto/001000661_mini.jpg[/IMG][FONT=verdana][SIZE=1][B]ID[/B]: 0574/10[/SIZE][/FONT] [SIZE=1][FONT=verdana][B]Gatunek[/B]: PIES [ SHIH-TZU ] [ samica ][/FONT][/SIZE] [SIZE=1][FONT=verdana][B]Masc[/B]: beżowo-szara[/FONT][/SIZE] [SIZE=1][FONT=verdana][B]Waga[/B]: 5,000[/FONT][/SIZE] [SIZE=1][FONT=verdana][B]Skad[/B]: zwrot z adopcji po 2 latach z powodu wyjazdu w celach zarobkowych[/FONT][/SIZE] [IMG]http://www.dogomania.pl/foto/001000660_mini.jpg[/IMG][FONT=verdana][SIZE=1][B]ID[/B]: 0573/10[/SIZE][/FONT] [SIZE=1][FONT=verdana][B]Gatunek[/B]: PIES [ SHIH-TZU ] [B]Masc[/B]: bezowo szaery[/FONT][/SIZE] [SIZE=1][FONT=verdana][B]Skad[/B]: zwrot z adopcji po 2 latach z powodu wyjazdu w celach zarobkowych[/FONT][/SIZE] [FONT=Verdana][SIZE=1][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=1]lub na stronie[/SIZE][/FONT] [URL]http://www.psy.warszawa.pl/[/URL] z dnia 27 02 pod 3 [FONT=Verdana][SIZE=1][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Verdana][SIZE=2]27 lutego 2010 r. [/SIZE][/FONT][/B][URL="http://www.dogomania.pl/20100227/494_528.htm"][B][FONT=Verdana][SIZE=2]1,[/SIZE][/FONT][/B][/URL][B][FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][/B][URL="http://www.dogomania.pl/20100227/530_553.htm"][B][FONT=Verdana][SIZE=2]2 [/SIZE][/FONT][/B][/URL][B][FONT=Verdana][SIZE=2], [/SIZE][/FONT][/B][URL="http://www.dogomania.pl/20100227/554_574.htm"][B][FONT=Verdana][SIZE=2]3 [/SIZE][/FONT][/B][/URL][B][SIZE=2][FONT=Verdana] - numery: 494 - 574/10 [/FONT][/SIZE][/B][B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#cc3300][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#cc3300]jak one się tam odnajdą :(:([/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  4. Przepraszam z a offa Dziewczyny tragedia, zobaczcie znalazłąm na stronie palucha ktos po 2 latach zwraca 2 shitzu do schronu zdjęcia psiaków sa na stronie [URL]http://www.paluch.org.pl/system_kwarantanna.php[/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/foto/001000661_mini.jpg[/IMG][FONT=verdana][SIZE=1][B]ID[/B]: 0574/10 [B]Gatunek[/B]: PIES [ SHIH-TZU ] [ samica ] [B]Masc[/B]: beżowo-szara [B]Waga[/B]: 5,000 [B]Skad[/B]: zwrot z adopcji po 2 latach z powodu wyjazdu w celach zarobkowych [/SIZE][/FONT][IMG]http://www.dogomania.pl/foto/001000660_mini.jpg[/IMG][FONT=verdana][SIZE=1][B]ID[/B]: 0573/10 [B]Gatunek[/B]: PIES [ SHIH-TZU ] [B]Masc[/B]: bezowo szaery [B]Skad[/B]: zwrot z adopcji po 2 latach z powodu wyjazdu w celach zarobkowych [/SIZE][/FONT]
  5. przeslę grosik , póki coo jednorazowo.. na jakie konto?
  6. Jak jest sytuacja z tą jej nóżką??
  7. mam ok 3 kg karmy dla szczeniąt, mogę da dla maluszków
  8. No Fionek, trzymaj się chłopie...juz niedługo
  9. Nie z tym schronem to wyskoczyłam jak Filip z konopii. Myślałm ze one gdzieś na Mazurach.... trza szukac tymczasów
  10. O matko ale ze mnie kołek. Myśłałm że chodzi o Ryn.... Trzeba je gdzieś zabrac
  11. A ja nie dotarłam do lecznicy mój synek chory.. Biedactwa :(
  12. kobitki zajrzyjcie ... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181560-8-szczeniakA-w-w-norze-Rynia-koA-o-NieporAE-tu-POMOCY[/URL]
  13. [quote name='beka']Matko kochana, jak ona je teraz wykarmi?? A w pobliżu nie ma jako takiego schroniska ?? :([/QUOTE] Lulka kto może zrobic banerek??
  14. Matko kochana, jak ona je teraz wykarmi?? A w pobliżu nie ma jako takiego schroniska ?? :(
  15. [quote name='mru'][SIZE=4][B]Pimpek po wypadku [/B][/SIZE] (Akrum, to ten! :)) Pimpek ma 7 lat, waży około 9,5 kg. tyle o nim wiem z karty ;) wiem jeszcze, że Pimpek trafił do lecznicy po wypadku jest potłuczony, ma jakieś rany - nic poważnego boi się, ma stresa, siedział tak w miejscu aż mu otworzyliśmy drzwiczki to wtedy nieśmiało wyszedł... :) kochany! [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pimpek/09032010757.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pimpek/09032010759.jpg[/IMG] ukrywam się, a tak naprawde jestem piękny :) [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pimpek/09032010766.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pimpek/09032010768.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pimpek/09032010771.jpg[/IMG] [/CENTER][/QUOTE] ten piesek od 2 tygodni błłakał się po Chylicach, podobno dzieci widziały że ktoś wyrzucił go z samochodu...
  16. Piękny pies, napewno znajdzie dom. Jest młody. Gdzie ma ogłoszenia?
  17. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Ten wzrok patrzący niemo w dal , bez nadziei, szklisty i nieobecny....:( Potrzebny dt, ale najpierw ocenienie stanu psa u weta.[/QUOTE] nie można ocenic jego stanu bez zabrania go stamtąd... a jak się go zabierze to trzeba gdzieś umieścic....
  18. Nie wiem nic o tym z Jeziorki. Idę na szczepienie z Reksiem to popytam. Jest sunia lab [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178691-Wyrzucona-Zagubiona-zziAE-bniAE-ta-wygA-odzona-sunia-bA-AE-kaA-a-siAE-bez-celu[/URL]
  19. Dajcie link do jakiegoś jej ogłoszenia. Allegro np. Chcę komus wysłac
  20. A może pan z Józefowa chciałby innego psiaka??
  21. Do lecznicy wczoraj przyjechały też dwa psy z Cieciszewa, wyłowione z wyspy czy kry na Wiśle. I słyszałam o jakis kaukazie z Zalesia co chyba ma przyjechac... A labka ta o której Ci mówiłam Mru, wróciła do właścicieli :) Przynajmniej jedno szcześliwe zakończenie
  22. Potrzebny banerek żeby rozleklamowa wątek. Wygląda okropnie :(
×
×
  • Create New...