Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Nic dodac nic ując...... Nie da sie nadrobic w jeden dzien tego czego nie zrobiło się przez rok
  2. Szach też jest nie był chyba na giełdzie bo dziś był na jakiejś kontroli, oglądała go p. doktór a co do benka, to gdyby pół dnia polatał na otwartym terenie (w sensie jakaś działka, wybieg) to penie by tak nie waroiwał.. niestety u mnie na działce komplet
  3. benio, jest widzia lam dzisiaj jego spacer z p. Beata. Horror, ona (a nie jest ułomkiem) biegła za nim, badx była ciągnięta..:(
  4. Dzwonił dzis do mnie pan z Przemyśla, który chciał moja sunię onke (ale ona już w domu ::). Dodatkowo ta odległośc.. Pan ma sunię ze schronu, łagodną, duży ogród, pieski beda luzem na dworzu i szuka drugiej do towarzystwa.. Mogę przekazac nr telefonu. Jeśli ktoś zainteresowany to pw proszę.
  5. spróbuje odgrzebac maile i wysłac zdjecia Osy
  6. Na kiedy potrzebna ta sterylka? spróbuje może się uda cos załatwic... Tak sie bałam że to może byc sunia :( Dzwoniła do mnie kobieta w sprawie Soni, która juz jest w domu. Jutro spróbuje tam zadzwonic..
  7. Biedulka, ale rzeczywiście chyba starsza niz na 5 lat.
  8. Niestety owczarki linieją. Moja terrierka, po trymowaniu 2-3 razy w roku w ogóle nie gubiła sierści... A teraz 2 razy dziennie latam z odkurzaczem :(, no ale 6 sztuk w domu
  9. Już wiem mniej więcej.. ten onek to znajdzie dom, gorzej z jego kumplem...:(
  10. Mysza a gdzie to dokładnie jest?? a moze to czyjeś psy?
  11. Która miała kleszcze ? Kora czy ta druga sunia??
  12. Ewa a może mogłaby poczekac u ciebie do wieczora?? to tylko kilka godzin. spójrz w jej puste, smutne oczy i pomóż
  13. I ja jestem na zaproszenie Marlenki :)
  14. Piękny.... Ile może u Ciebie zostac?? onkowi długowłosemu stosunkowo łatwo znaleźc dom.... Tyle że dwoni mnstwo debili co chcA pieknego psa i koniecznie chca go trzymac w kojcu...\
  15. [quote name='beka']Tolu chcę zabrac zabrac oneczkę do hoteliku. Pomozesz to jakoś zorganizowac? chodzi o tę dziewczyneczkę [INDENT] [URL="http://img535.imageshack.us/img535/8940/p1050506q.jpg"][COLOR=#4444ff]http://img535.imageshack.us/img535/8940/p1050506q.jpg[/COLOR][/URL] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/9174/p1050508.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/4464/p1050505w.jpg[/IMG][/INDENT][/QUOTE] Zacytuje się dla przypomniena
  16. Ewa, leki to nie wszystko. niech za komentarz starczą te zdjecia. Jeszcze troszkę koleżeństwa: Jest mi bardzo przykro, Ewo. Bardzo :(:(
  17. Matko, wyobrażam sobie jak musiało mu byc ciężko..
  18. Kontaktowałam się z p. Anią. Czekają na sunię. i co właścicielka przyjechała?
  19. A ten z Tomaszowa jest na stonie dr lucy? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173025-Tomaszów-Mazowiecki-i-jego-zwierzęce-biedy?p=13449661&viewfull=1#post13449661[/URL] [SIZE=2][B]COLLIN - [/B]pies przypominający psa collie stąd imię. W schronisku króciutko, niewiele jeszcze o nim wiemy. Jest przepiękny i szuka domu, który będzie umiał zadbać o jego futro i oczywiście da jak najwięcej miłości psiakowi. Niestety ma coś z okiem. Nie wiemy co[/SIZE][B][SIZE=3] [/SIZE][/B][URL="http://img215.imageshack.us/i/pc273171.jpg/"][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7528/pc273171.jpg[/IMG][/URL]
  20. Morbital?:????? matko, to co oni chcieli go uśpic, przyśpic ??? Czy on jest płukany??
  21. Tolu chcę zabrac zabrac oneczkę do hoteliku. Pomozesz to jakoś zorganizowac? chodzi o tę dziewczyneczkę [INDENT] [URL="http://img535.imageshack.us/img535/8940/p1050506q.jpg"][COLOR=#4444ff]http://img535.imageshack.us/img535/8940/p1050506q.jpg[/COLOR][/URL] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/9174/p1050508.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/4464/p1050505w.jpg[/IMG][/INDENT]
  22. Tania została zabrana ze schroniska bo psy nie dopuszczały ją do jedzenia, ona prawie nie wychodziła z budy wiec nie sądze żeby miała problemy (w sensie agresji )z innymi psami...
×
×
  • Create New...