-
Posts
11955 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beka
-
Nic dodac nic ując...... Nie da sie nadrobic w jeden dzien tego czego nie zrobiło się przez rok
-
Rzeszowkie psiaki z "Kundelka" - zdjęciowy wątek zbiorczy
beka replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
Dzwonił dzis do mnie pan z Przemyśla, który chciał moja sunię onke (ale ona już w domu ::). Dodatkowo ta odległośc.. Pan ma sunię ze schronu, łagodną, duży ogród, pieski beda luzem na dworzu i szuka drugiej do towarzystwa.. Mogę przekazac nr telefonu. Jeśli ktoś zainteresowany to pw proszę. -
spróbuje odgrzebac maile i wysłac zdjecia Osy
-
ZABŁOTNA - czyli pies, którego nigdy nie widać... SZUKAMY DOMKU!
beka replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
śliczna sunia zapisze sobie -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
beka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Na kiedy potrzebna ta sterylka? spróbuje może się uda cos załatwic... Tak sie bałam że to może byc sunia :( Dzwoniła do mnie kobieta w sprawie Soni, która juz jest w domu. Jutro spróbuje tam zadzwonic.. -
Carmen-piekna ONka . Odeszła za TM. (*)
beka replied to bela51's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedulka, ale rzeczywiście chyba starsza niz na 5 lat. -
DORIAN - SZKIELET ONka - pojechał do domku w Gdańsku!
beka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Niestety owczarki linieją. Moja terrierka, po trymowaniu 2-3 razy w roku w ogóle nie gubiła sierści... A teraz 2 razy dziennie latam z odkurzaczem :(, no ale 6 sztuk w domu -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
beka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Już wiem mniej więcej.. ten onek to znajdzie dom, gorzej z jego kumplem...:( -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
beka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Mysza a gdzie to dokładnie jest?? a moze to czyjeś psy? -
Która miała kleszcze ? Kora czy ta druga sunia??
-
Ewa a może mogłaby poczekac u ciebie do wieczora?? to tylko kilka godzin. spójrz w jej puste, smutne oczy i pomóż
-
I ja jestem na zaproszenie Marlenki :)
-
Pilnie potrzebny nowy dom dla owczarka długowlosego!!!
beka replied to bunny80's topic in Już w nowym domu
Piękny.... Ile może u Ciebie zostac?? onkowi długowłosemu stosunkowo łatwo znaleźc dom.... Tyle że dwoni mnstwo debili co chcA pieknego psa i koniecznie chca go trzymac w kojcu...\ -
[quote name='beka']Tolu chcę zabrac zabrac oneczkę do hoteliku. Pomozesz to jakoś zorganizowac? chodzi o tę dziewczyneczkę [INDENT] [URL="http://img535.imageshack.us/img535/8940/p1050506q.jpg"][COLOR=#4444ff]http://img535.imageshack.us/img535/8940/p1050506q.jpg[/COLOR][/URL] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/9174/p1050508.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/4464/p1050505w.jpg[/IMG][/INDENT][/QUOTE] Zacytuje się dla przypomniena
-
Ewa, leki to nie wszystko. niech za komentarz starczą te zdjecia. Jeszcze troszkę koleżeństwa: Jest mi bardzo przykro, Ewo. Bardzo :(:(
-
5 letnia suczka On-ka Luna dostała szansę! Ma dom! :D
beka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Kontaktowałam się z p. Anią. Czekają na sunię. i co właścicielka przyjechała? -
A ten z Tomaszowa jest na stonie dr lucy? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173025-Tomaszów-Mazowiecki-i-jego-zwierzęce-biedy?p=13449661&viewfull=1#post13449661[/URL] [SIZE=2][B]COLLIN - [/B]pies przypominający psa collie stąd imię. W schronisku króciutko, niewiele jeszcze o nim wiemy. Jest przepiękny i szuka domu, który będzie umiał zadbać o jego futro i oczywiście da jak najwięcej miłości psiakowi. Niestety ma coś z okiem. Nie wiemy co[/SIZE][B][SIZE=3] [/SIZE][/B][URL="http://img215.imageshack.us/i/pc273171.jpg/"][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7528/pc273171.jpg[/IMG][/URL]
-
I jak wycieczka?
-
Psiak skatowany czy chory? Tomografia to sprawa życia i śmierci POMÓŻ
beka replied to paros's topic in Już w nowym domu
Morbital?:????? matko, to co oni chcieli go uśpic, przyśpic ??? Czy on jest płukany?? -
Tolu chcę zabrac zabrac oneczkę do hoteliku. Pomozesz to jakoś zorganizowac? chodzi o tę dziewczyneczkę [INDENT] [URL="http://img535.imageshack.us/img535/8940/p1050506q.jpg"][COLOR=#4444ff]http://img535.imageshack.us/img535/8940/p1050506q.jpg[/COLOR][/URL] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/9174/p1050508.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/4464/p1050505w.jpg[/IMG][/INDENT]
-
Tania została zabrana ze schroniska bo psy nie dopuszczały ją do jedzenia, ona prawie nie wychodziła z budy wiec nie sądze żeby miała problemy (w sensie agresji )z innymi psami...