[quote name='majuska']
Będzie problem z odebraniem psa, wręcz uważam , że jest to niewykonalne:-( Podejrzewam, że może nawet Luiza dzwoniła wtedy po pobiciu Kamyka i chciała zwrotu psa ale ją koles wyśmiał i pogonił, to musi być specyficzny osobnik, ma dużo różnych durnych przywieszek na bramie;)[/QUOTE]
Jak to po pobiciu??????????????
to kAMYK Był pobity???
to może jakiegoś faceta tam trzeba posłac?