mam zdjecia donka bez krat, wyślę ci Mru mailem.
Nie jestem za wydawaniem psów na giełdzie, ale jak trafią do schronu to tez nie wiadomo gdzie trafią, a jak ich nie odda to nie bedzie miejsca w lecznicy na następne. Trudne to wszystko..
A napewno jadą na giełdę ? bo jeszcze nie szczepione