Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Hej, była dziś u państwa w konstancinie. Elwisek bedzie miał dom z ogrodem, ok 6-7bletniego chłopca do zabawy, ale najbardziej wyczekuje psa Pan :). Zazwyczaj to kobiety są takie emocjonalne, ale tu Pan gra pierwsze skrzypce. Pan zakochany w sznaucerach, z poprzednim psem 4 lata jeźdizł na szkolenie na psa ratownika. Zgadzają się na kastracje , zobowiązali się do rehabilitacji, ale proszę dokładnie wytłumaczyc jak ona ma wyglądac. Z poprzednim psem jeździli wszedzie wiec Elwisek też bedzie jeździł na wywczasy nad Bałtyk... Dobrze trafił... Nawet chciałam im wyadoptowac swoja donkę ale nie dali się namówic;). Za jakis czas mogę wpac zobaczyc jak sie malec aklimatyzuje.
  2. Rozmawiałam w czoraj z dr. Są nowe szczeniaki :( i jakiś nowy donek z Piaseczna Trzeba obfoci towarzystwo Kiedy się wybieracie?
  3. Jaki kojec... tylko kanapa :)
  4. Masz jakieś aktualne zdjecia? I na czym polega problem? Chodzi o koty czy jest coś jeszcze..
  5. Onka od Darka ;) na wszelki wypadek wstawiłam ją tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179852-szukam-ONa/page3[/URL]
  6. Ale podobny do Milusia tylko Miluś bardziej "długowłosy ") Ale nikt poki co go nie chce :( Milus na drugie imie tez powinien mie Cykor, jest dośc bojaźliwy, najlepiej czyje się w sforze
  7. [quote name='beka']Na pierwszej stronie jest informacja że Na konto fundacji wysłałm 60 zł. Ostania pozycja Beata K 60 - to za grudzień styczeń i luty. dopiszcie to do moich deklaracji proszę :)[/QUOTE] Ponawiam prośbę. Następnym razem dopiszę nick...
  8. Ida wstawisz jakiś zdjęcia Glorii?? Niestety Gloria nadal nie daje do siebie podejśc :( Miby macha ogonkiem ale jeden nieostrożny ruch i już jej nie ma...
  9. Ładniutka, koniecznie ja trzeba ciachnąc
  10. O matko, trzustka.... inne leki na tę przypadłośc Preparaty podobne: [LIST] [*]Lipancrea [*][URL="http://www.doz.pl/apteka/p2830-Neo-Pancreatinum_tabletki_powlekane_150_mg_30_szt"]Neo-Pancreatinum,[/URL] [*][URL="http://www.doz.pl/apteka/p3226-Panzytrat_kapsulki_25.000_jednostek_lipazy_20_szt"]Panzytrat, [/URL] [*] [/LIST]Ja podawałam Lipanrea, bo tańsza.
  11. Tak, było kilka telefonów, ale żaden mnie nie satysfakcjonujec :( Głónie do budy.' jeden do domu, ale państwo na jednym poziomie pies na drugim..
  12. Megii pytałam tego pana, o którym ci wczoraj mwiłam. Niestety nie jest zainteresowany (ma małe dzieci)
  13. Piękny psiak, bedę o nim pamiętac
  14. dorzucę 20 zł stałych deklaracji
  15. dorzucę 50 zł jednorazowo proszę nr konta
  16. Mam potwierdzenie że ten molos to tosa inu [IMG]http://psyniczyje.jalbum.net/06-02-2010/slides/DSCF6815.JPG[/IMG]
  17. Podałam tel p. Joli pani Ani z Radzymina która szuka szczeniaczka który bedzie niezbyt duży jako dorosły.
  18. Morrisowa, jesteś dla mnie nieścignionym wzorem.... Dziękuję Wam obojgu.
  19. Ja narazie mogę tylko podniesc
  20. Pięęękny :) może Ida wklej go na ogólny wątek to ciotki tu ściągniesz :) Cukiereczek
×
×
  • Create New...