Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Ja słyszałam że u Was w hoteliku to źle się dzieje...:( przecież na tym zdjeciu widac że znecacie się nad psami.... [IMG]http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S6dbuRqIMgI/AAAAAAAADwU/Q0w1D87s4yM/s400/5.JPG[/IMG]
  2. Tu go wrzuciłam [URL]http://www.dogomania.pl/threads/134478-Labradory-w-potrzebie?p=14364903&viewfull=1#post14364903[/URL] może ktos od labów się odezwie
  3. Domku szuka labek ( lub jego mix) ze świętokrzyskiegp [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182534-PrzepiAE-kny-A-agodny-czekolad-mix-prawdopodobnie-labradora-ale-teA-innych-ras-Kielce[/URL] [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/3606/dsc00320k.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/7766/imgp7243.jpg[/IMG]
  4. wysłałam Shile dwóm zainteresowanym owczarkami..
  5. Mogę ją wzią na dt jeśli ma byc na ulicy..... 513 490 780 potrzebowałabym tylko wsparcia w zakupie karmy
  6. tyle pięknych psiaków.... a coliin jeszcze jest? czy forum colaków o nim wie?? a ten kudłaty z pierwszego postu??
  7. ok to wysyłam ją ludzikom co szukają onka który zaakceptyje domowe kotki
  8. Podniosę zamojszczaki
  9. W Jeziórku są kojce po 10 zł za dobe plus karma, miejsca są. Kojce są wielkości 2,5 na 3 m. jeśli psy niezbyt duże to mogą by oba razem ale ona raczej spora prawda?? Jeśli były by razek to kosz ok 450 zł plus karma. Minusem jest to że nie wychodzą na spacery . ale można je odwiedzac i zabierac. Jeziórko jest w okolicech Zalesia (piaseczno). Nie miałam tak nigdy psa, ale znam ludzi którzy tan psiaki trzymają
  10. Rita co myślisz żeby zabrac tą terriereczkę z Zamoscia??? czy darczyncy wyrazą zgodę??
  11. Może zmień mu imie i "dopisz historię".....wiesz taki chwyt marketingowy
  12. to czekam na wynik testu :)
  13. Neris, czy Aria toleruje koty???
  14. A jaka ona na wielkośc ? do kolana czy większa?
  15. Pamiętam Tolu ....:(
  16. [quote name='beka']Tolu, kochana jak bedziesz w schronie sprawdź czy jest foksia, dobrze?' Czy można jej robic ogłoszenia ze wskazaniem na Ciebie czy to bez sensu???[/QUOTE] zacytuje siebie żeby Tola nie przegapiła ;)
  17. KOlejne polowanie i kolejna mysz;). Jak ona to robi???? najgoesze że muszę ja później zabierac żeby nie jadła bleeee (myszy maja mnóstwo pasożytów). SOnia jest gotowa do adopcji tylko dlaczego nikt jej nie chce???? Ze nie wspomnę o Milusiu. Pomóżcie z ogłoszeniamii proszę
  18. Mirabellko co u owczarka ? znalazł dom?
  19. A dzwonił w ogóle ktos w jego sprawie, wysyłałam kilku osobom....
  20. A nie można jej juz ciachnąc ? Zeby była gotowa do adopcji.
×
×
  • Create New...