Jump to content
Dogomania

bric-a-brac

Members
  • Posts

    13929
  • Joined

  • Days Won

    1

Everything posted by bric-a-brac

  1. Dziękujemy, jolam! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. Może ze strachu, ale na pewno nie wygląda na szczególnie zestresowaną. Zwyczajnie stawia granicę i jest asertywna :evil_lol: Fajnie się takie coś ogląda, pamiętając początki wątku...
  3. Zawsze poza własnym głosem można poprosić znajomych, rodzinę ;) Króliki strasznie Rachów gonią, więc konkurencja jest duża:roll: Każdy głos jest ważny. Znajdki we wrześniu przegrały dosłownie dziesięcioma głosami. Przez gadu prośby można rozsyłać, ustawiać opis z linkiem i prośbą, maile, nk, FB. W pracy poprosić znajomych. Im więcej ludzi się zaangażuje, tym lepiej.
  4. Kapryśna panienka, jak nie chce, to nie chce :lol:
  5. Kochana, momento i będzie. Na jej wątku może Paula coś dorzuci do tego, co już jest. Ja kompletnie nie umiem pisać tekstów, choć bardzo żałuję...
  6. [quote name='bric-a-brac']Nira to młodziutka sunia przypominająca na razie owczarka niemieckiego. Urodziła się w czerwcu 2011. Była bezdomna, ale została przygarnięta przez dobrych ludzi, którzy jej pomogli. I dziś jest zdrowym, wesołym psiakiem, który czeka na swój jedyny dom. Może Ty dasz jej ten dom? Sunia przebywa w domu tymczasowym w Warszawie. Jest zaszczepiona, odrobaczona. Kontakt w sprawie adopcji: Paula 790 369 926 Jola 501 980 665 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Zdjęcia z postu[FONT=Arial][SIZE=2]: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214905-Nila-%28Dasza%29-ju%C5%BC-w-DS.-Nira-wci%C4%85%C5%BC-chora-prosi-o-grosik-na-weta-i-karm%C4%99..?p=17963554&viewfull=1#post17963554"]http://www.dogomania.pl/threads/2149...1#post17963554[/URL][/SIZE][/FONT] [/QUOTE] Paula, plis, dopiszesz coś do opisu? Jolam załatwi małej pakiet ogłoszeń, ale tekst mamy kiepski :oops:
  7. Ciapkę ktoś na allegro obserwuje. Sorry, nie zapamiętałam która jest która teraz :oops: Następne wznowienie zrobię z nowymi imionami.
  8. Tekst Gaji sobie skopiuj z [url]http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=1948415727[/url] Zdjęcia: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/28/ma1v.jpg/"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/2556/ma1v.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/59/ma2p.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4483/ma2p.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/38/ma5fr.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/7033/ma5fr.jpg[/IMG][/URL]
  9. Znajdki mają bazarek, gdzie przypadł im częściowy udział :) [B]Agucha[/B], bardzo dziękujemy! :Rose: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217968-MIKO%C5%81AJKOWA-BIBLIO-VIDEO-teka-doros%C5%82ego-cz%C5%82owieka!-19.11-26.11-22-00[/url]
  10. O rany, ale tekst! - rewelacja! [COLOR=gray]Że też mnie nikt nie wyposażył w taki talent :diabloti:[/COLOR]
  11. Po cichu podczytywałam. Kaja, jesteś aniołem ;)
  12. Gaję można jednak ogłaszać. Tylko trzeba dopisać, że musi być w domu, nie w budzie/kojcu. Paros, którym psom będą jeszcze robione ogłoszenia z tych pakietów? Ogarniasz temat, więc wpisz proszę listę ;) Jolam pewnie zrobi kolejną edycję dla Samby plus Nirze. No i te nowe trzeba poogłaszać (stąd moje pytanie komu zarezerwowaliście): [URL]http://znajdki.pl/2011/adopcje/laki/[/URL] [URL]http://znajdki.pl/2011/adopcje/laos/[/URL] ? [URL]http://znajdki.pl/2011/adopcje/anakin/[/URL] Tulowi trzeba imię zmienić p.Jola ma dać znać.
  13. Iskierka jakaś. Dziewczyny, oddzwońcie pod nieodebrane nr-y:roll: Suńki faktycznie pasują do opisu. Dziękujemy kkasiiiar.
  14. Pewnie też się chciały szkolić, a nie w domu nudzić :evil_lol: Po prostu (taaaaaa po prostu :lol: ) zastosuj chwyt "Nie spuszczaj ich z oka" (chwyt zastosowany przez pewną psią-olbrzymkę, której wątek dobrze znasz na pewno :lol: )
  15. Nira to młodziutka sunia przypominająca na razie owczarka niemieckiego. Urodziła się w czerwcu 2011. Była bezdomna, ale została przygarnięta przez dobrych ludzi, którzy jej pomogli. I dziś jest zdrowym, wesołym psiakiem, który czeka na swój jedyny dom. Może Ty dasz jej ten dom? Sunia przebywa w domu tymczasowym w Warszawie. Jest zaszczepiona, odrobaczona. Kontakt w sprawie adopcji: Paula 790 369 926 Jola 501 980 665 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Zdjęcia z postu[FONT=Arial][SIZE=2]: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214905-Nila-%28Dasza%29-ju%C5%BC-w-DS.-Nira-wci%C4%85%C5%BC-chora-prosi-o-grosik-na-weta-i-karm%C4%99..?p=17963554&viewfull=1#post17963554"]http://www.dogomania.pl/threads/2149...1#post17963554[/URL][/SIZE][/FONT] Rany, jestem słaba w tekstach:oops:, dodajcie coś jak macie wenę ;) Bo to takie minimum, raczej baza niż tekst. Paula, plis!
  16. Nowy bazar, trzeba spłacić dług w lecznicy po Nili i Nirze: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217990-WSZYSTKO-MAMY-Perfumy-ksi%C4%85%C5%BCki-zabawki-T-shirt....-na-d%C5%82ug-Niry-i-Nili-1.12"]http://www.dogomania.pl/threads/2179...ry-i-Nili-1.12[/URL] Zapraszam serdecznie!
  17. Trzymamy kciuki, bo to jeszcze nic pewnego, ale oby wszystko poszło dobrze :) Przy okazji, zapraszam na bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217990-WSZYSTKO-MAMY-Perfumy-ksi%C4%85%C5%BCki-zabawki-T-shirt....-na-d%C5%82ug-Niry-i-Nili-1.12"]http://www.dogomania.pl/threads/2179...ry-i-Nili-1.12[/URL] ;)
  18. Dziewczyny mają bazar, trzeba spłacić ten dług w lecznicy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217990-WSZYSTKO-MAMY-Perfumy-ksi%C4%85%C5%BCki-zabawki-T-shirt....-na-d%C5%82ug-Niry-i-Nili-1.12[/url] Zapraszam serdecznie!
  19. Haszczak podobno trafił do domu ludzkiego ortopedy, więc pewnie profesjonalne oko nad nim czuwa ;) Pies po tułaczce, po klatce lecznicowej, po zmianach miejsc, może być zdezorientowany, wycofany. Ale to pewnie kwestia czasu, oby dobrze się poczuł na swoim.
  20. Z ogłoszeniami Gaji p.Jola mówi, żeby chwilę się wstrzymać. Musi jeszcze raz z wizytą pojechać, żeby własnym okiem ocenić czy dom jest ok. Paros, czy z pakietów które są wykupione dałaś gdzieś do ogłoszeń Vegę i Punto? Chcę je ogłosić, a nie chcę dublować roboty ;)
  21. [FONT=Arial][SIZE=2]Nilka-Daszka, szczęściaro :) Czy Nira miała jakiś tekst do ogłoszeń? Nie bardzo mam kiedy wątek przekopywać.[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] edit:[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] Dobra, nie było tekstu, przejrzałam. Zdjęcia Niry fajne mam w tym poście: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214905-Nila-%28Dasza%29-ju%C5%BC-w-DS.-Nira-wci%C4%85%C5%BC-chora-prosi-o-grosik-na-weta-i-karm%C4%99..?p=17963554&viewfull=1#post17963554[/URL] No i Paula powiedz, które z tych to Niry są, bo ja tych czarnul nie rozróżniam :oops: : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214905-Nila-%28Dasza%29-ju%C5%BC-w-DS.-Nira-wci%C4%85%C5%BC-chora-prosi-o-grosik-na-weta-i-karm%C4%99..?p=17818171&viewfull=1#post17818171[/URL] Noga jestem w tekstach, ktoś umiałby coś sklecić?[/SIZE][/FONT] Próba rozliczenia: [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][B]Wpłaty [/B]odnotowane na czarnule: Magdalena K. 58,83 Marta Z. 10zł Krzysztof Z. 5zł Katarzyna G. 30zl Monika K. 41,26zl Anna J. 20zl Małgorzata F. 20zl Pucka6 20zl Bazar mój 342zł [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215122-Zako%C5%84czony-rozliczam.-Mysz-bezprzewodowa-z%C5%82oty-%C5%82a%C5%84cuszek-NilaNiraSamba-udy-6.X[/URL] 2 bazary mimiś 40,50: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215900-Ksi%C4%85%C5%BCeczki-na-chor%C4%85-Nir%C4%99-maluszk%C4%99-z-przytuliska-quot-znajdki-quot-do-21.10.2011?p=17782688#post17782688[/URL] oraz [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215906-jeszcze-raz-ksi%C4%85%C5%BCki-na-Nir%C4%99-chorego-szczeniorka-%21-do-18.10.11?p=17782881#post17782881"]http://www.dogomania.pl/threads/215906-jeszcze-raz-ksi%C4%85%C5%BCki-na-Nir%C4%99-chorego-szczeniorka-!-do-18.10.11?p=17782881#post17782881[/URL] [B]RAZEM 587,59zł[/B] [B]Wydatki:[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2] USG 105zł przetoczenie krwi 70zł karma, którą zamawiałam ja na koszt p.Joli 172zł poza tym p. Jola wydała do tej pory w lecznicy niemałą kwotę ............... (będzie rozliczenie) Pozostało do opłacenia w lecznicy 675zł [B]RAZEM -1022zł[/B] [/SIZE][/FONT]
  22. Jest już wspólny kandydat dogo-miau: Instrukcja głosowania na forum KrakVet: 1. Proszę wejść na stronę [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL] 2. Następnie na górze strony wcisnąć link Zarejestruj się 3. Proszę zaakceptować warunki rejestracji 4. Teraz trzeba wypełnić pola wymagane do rejestracji: Pole "użytkownik", "email", "hasło", "powtórz hasło" oraz wpisać kod z obrazka, następnie nacisnąć "wyślij" 5. Otrzymacie Państwo e-mail aktywujący konto (który może być w zakładce spam) 6. Logujecie się na Forum Krakvetu [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL] wpisując nazwę użytkownika i hasło 7. Następnie prosimy wybrać dział "Pomoc dla schronisk" oraz wybieramy temat "Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - listopad 2011" 8. W ankiecie która się pojawi, prosimy zaznaczyć "[COLOR=red][B]Przytulisko w Rachowie Starym[/B][/COLOR]" i zagłosować Bardzo dziękujemy. Każdy głos jest na wagę złota! [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2757/plakatrachow4cb.jpg[/IMG]
  23. [SIZE=5][COLOR=red]Kup kilometr drogi do piekła , nie pozwól suniom wrócić pod bramę schroniska[/COLOR][/SIZE] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/822/p1260761.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/5268/p1260761.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217831-Kup-kilometr-drogi-do-piek%C5%82a-%21%21Nie-pozw%C3%B3l-im-wr%C3%B3ci%C4%87-do-Korabiewic-%21%21%21Do-20.11"]http://www.dogomania.pl/threads/217831-Kup-kilometr-drogi-do-piek%C5%82a-!!Nie-pozw%C3%B3l-im-wr%C3%B3ci%C4%87-do-Korabiewic-!!!Do-20.11[/URL].
×
×
  • Create New...