Jump to content
Dogomania

bric-a-brac

Members
  • Posts

    13929
  • Joined

  • Days Won

    1

Everything posted by bric-a-brac

  1. [quote name='bric-a-brac']Dopóki pamiętam. Wczoraj rozmawiałam z Igam i tak pomyślałyśmy, że dobrze by było w pierwszym poście zamieścić listę linków do wątków związanych z przytuliskiem i ze zwierzami znajdkowymi. Z tego co ja kojarzę: wątek przeprowadzkowy [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209488-Przytulisko-Znajdki-w%C4%85tek-przeprowadzkowy-.....-Kolejne-nieszcz%C4%99%C5%9Bcie...-%28[/URL] wątek pożarowy [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214327-PO%C5%BBAR-ZABRA%C5%81-CA%C5%81Y-DOBYTEK-p.JoliB-z-przytuliska-znajdki.pl-%21%21-POTRZEBNA-KA%C5%BBDA-POMOC"]http://www.dogomania.pl/threads/214327-PO%C5%BBAR-ZABRA%C5%81-CA%C5%81Y-DOBYTEK-p.JoliB-z-przytuliska-znajdki.pl-!!-POTRZEBNA-KA%C5%BBDA-POMOC[/URL]!! te nowe szczeniory dwa onkowate + jeden [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215682-Wyrzucone-szczeniaki-ratowa%C5%82y-umieraj%C4%85cego-maluszka-POTRZEBNA-POMOC[/URL]!! Nila i Nira [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214905-Nila-i-Nira-bardzo-chore-szczeniaki-prosz%C4%85-o-wsparcie-na-leczenie"]www.dogomania.pl/threads/214905-Nila-i-Nira-bardzo-chore-szczeniaki-prosz%C4%85-o-wsparcie-na-leczenie[/URL]. Rudy [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213950-Le%C5%BCa%C5%82-ranny-Rudy-ju%C5%BC-w-lecznicy%21-CHCE-%C5%BBY%C4%86-PILNIE-ZBIERA-NA-OPERACJE-POM%C3%93%C5%BB%21-CITO"]http://www.dogomania.pl/threads/213950-Le%C5%BCa%C5%82-ranny-Rudy-ju%C5%BC-w-lecznicy!-CHCE-%C5%BBY%C4%86-PILNIE-ZBIERA-NA-OPERACJE-POM%C3%93%C5%BB!-CITO[/URL]!!! Gaja [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210248-Gaja-owczarek-niemiecki-szuka-domu[/URL] Samba [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212145-Jestem-pi%C4%99kna-kocham-ludzi-MUSZ%C4%98-SZYBKO-znale%C5%BA%C4%87-dom%21-Mam-tylko-2-deklaracje-sta%C5%82e"]http://www.dogomania.pl/threads/212145-Jestem-pi%C4%99kna-kocham-ludzi-MUSZ%C4%98-SZYBKO-znale%C5%BA%C4%87-dom!-Mam-tylko-2-deklaracje-sta%C5%82e[/URL]. Aron [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215120-%C5%9Aliczny-wyrzucony-ONek-z-pos%C5%82aniem%21%21%21%21-DOM-lub-DT-an-CITO"]http://www.dogomania.pl/threads/215120-%C5%9Aliczny-wyrzucony-ONek-z-pos%C5%82aniem!!!!-DOM-lub-DT-an-CITO[/URL]!! Ale paros ma lepszą pamięć, więc pewnie coś jeszcze dolepi ;)[/QUOTE] [quote name='paros']Rita [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205364-Sunia-po-wypadku-k-Radzymina-ZBIERA-NA-PILN%C4%84-OPERACJ%C4%98%21%21?p=16626895#post16626895"]http://www.dogomania.pl/threads/205364-Sunia-po-wypadku-k-Radzymina-ZBIERA-NA-PILNĄ-OPERACJĘ!!?p=16626895#post16626895[/URL] Szczeniaki ze Skarzyska [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201891-Sze%C5%9B%C4%87-szczeni%C4%85t-i-ich-matka-szukaja-domu-w-Skar%C5%BCysku-Kamiennej-i-okolicach/page4"]http://www.dogomania.pl/threads/201891-Sześć-szczeniąt-i-ich-matka-szukaja-domu-w-Skarżysku-Kamiennej-i-okolicach/page4[/URL] Biała mama [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212251-Prosimy-o-deklaracje-na-szczepienia-dla-7-szczeni%C4%85t-bez-Was-one-umr%C4%85%21%21%21?p=17651599&posted=1#post17651599"]http://www.dogomania.pl/threads/212251-Prosimy-o-deklaracje-na-szczepienia-dla-7-szczeniąt-bez-Was-one-umrą!!!?p=17651599&posted=1#post17651599[/URL] wieczorem wrzucę do 1-go postu[/QUOTE] O te linki ;)
  2. Paros, wklej proszę te linki do wątków psów znajdkowych na początek. Na stronie znajdek dodane aktualne zdjęcia niewidomego Juranda, uratowanego Pimpusia (jest cudny! :cool3: ) i Rudego. [url]www.znajdki.pl[/url]
  3. Pimpuś jest boski. Zobaczcie jaki śliczny! [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/231/pimpus1.jpg/"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4083/pimpus1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/268/pimpus2.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/1286/pimpus2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/18/pimpus3.jpg/"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/8329/pimpus3.jpg[/IMG][/URL]
  4. Rudy uparcie na każdy zdjęciu patrzył w górę na człowieka :lol: Pani Jola wstawiła jedyne zdjęcie, na którym był tak miły i popatrzył przed siebie :loveu: Tu jeszcze w miarę, pozostałych nie wklejam, bo widać na nich jedynie szyję psa, który patrzy w górę na ludzia ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/265/rudyb.jpg/][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/4428/rudyb.jpg[/IMG][/URL] Aniu... :Rose:
  5. Zaglądam poczytać czy są nowe wieści od kangurka. Dobrze, że domek kontaktowy. Wybieracie się może z poadopcyjną?
  6. Ja się nie wyrabiam trochę czasowo, wybaczcie, że rzadziej zaglądam. Ale to tak ostatnio, może mi się rozluźni. Anno, to bardzo konkretna i rozsądna propozycja pomocy. Pani Jola nie ma czasu szukania tymczasu, tym bardziej że nie jest w stanie sfinansować płatnego DT przy tylu zwierzętach na utrzymaniu. Nie mam pomysłów na Rudego poza takim, by szybko go wyadoptować:shake: Tymczasem, przybywam z rozliczeniem bazarku na Rudego. Bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/215122-Zako%C5%84czony-rozliczam.-Mysz-bezprzewodowa-z%C5%82oty-%C5%82a%C5%84cuszek-NilaNiraSamba-udy-6.X[/url] Przelałam właśnie na rzecz Rudego 53zł na konto Znajdek. Proszę o potwierdzenie gdy dotrą i przy okazji potwierdzenie poprzednich bazarków Rudego.
  7. Przybywam z rozliczeniem bazarku na dziewuszki. Bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/215122-Zako%C5%84czony-rozliczam.-Mysz-bezprzewodowa-z%C5%82oty-%C5%82a%C5%84cuszek-NilaNiraSamba-udy-6.X[/url] Przelałam właśnie na rzecz Nili i Niry 342zł na konto Znajdek. Proszę o potwierdzenie gdy dotrą.
  8. Przybywam z rozliczeniem bazarku. Dopisuję do konta Samby 359zł z bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/215122-Zako%C5%84czony-rozliczam.-Mysz-bezprzewodowa-z%C5%82oty-%C5%82a%C5%84cuszek-NilaNiraSamba-udy-6.X[/url] Bardzo dziękuję ofiarodawcom fantów, podnoszącym oraz kupującym! :loveu: Nie wiem co byśmy zrobili, gdyby nie te bazarki.... Jestem wszystkim bardzo wdzięczna za pomoc:roll:
  9. [COLOR=purple][B]25 października w Warszawie odbędzie się koncert. Dochód ze sprzedaży biletów będzie przekazany na przytulisko Znajdki (równolegle można przynieść dary rzeczowe). Bardzo prosimy bardzo o rozgłaszanie tej wiadomości. Wydarzenie FB: [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=226305320763775[/url][/B][/COLOR]
  10. [quote name='Finetta']Zakończyło się głosowanie w ankiecie wewnętrznej Forum Miau. Bardzo prosimy o mobilizację i głosowanie w ankiecie Krakvetu na [SIZE=3][COLOR=blue][B]Pomorski Koci Dom Tymczasowy z Trójmiasta[/B][/COLOR][/SIZE] Kandydat o sobie w poście zgłoszeniowym na Miau [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=8042885#p8042885[/URL][/QUOTE] W tym miesiącu miau wybierało kandydata do Krakvetu, z ponieważ przez przypadek w kandydatach będzie też p.Jola, dla jasności przypominam, że solidarnie z miau głosujemy na [B]Pomorski Koci Dom Tymczasowy z Trójmiasta[/B].
  11. Wróci do nas zregenerowana i ze zwielokrotnionymi siłami ;) Ciekawe co u Foki.
  12. Dziękuję Ci za szybka reakcję, tak, kontakt na p.Jolę. A czy chipa/tatuaż sprawdzała, trzeba dzwonić, nie wiem. Radzymin.
  13. To jest Husky, który przebywa na tej samej budowie z której p.Jola zabrała Rudego. Teraz jeszcze są tam robotnicy, ale zaraz budowa się skończy więc nie będzie miał nawet kto mu dać jeść. Może komuś ociekł i go szukają, jeśli nie to trzeba mu znaleźć dom na CITO. Od siebie dodam, że mam wrażenie, że widziałam tego psa już na dogo wcześniej... :roll: Kojarzę jakiegoś huskiego na tle takiego ogrodzenia z podobnym trawiasto -piaszczystym podłożem, ale kojarzę go jako psa, który znalazł DS... Napiszę w jego sprawie do sylwiji, ona się orientuje w huskowatych. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/17/husky01q.jpg/"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/3462/husky01q.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/854/husky02.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/2755/husky02.jpg[/IMG][/URL]
  14. Maleńki uratowany, aktualne zdjęcia: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/143/malylecznica1.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1826/malylecznica1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/malylecznica2.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/7519/malylecznica2.jpg[/IMG][/URL]
  15. Wreszcie znalazłam chwilę, żeby wyróżnić gumtree: [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Uflna-lagodna-kochajaca-Samba-szuka-pilnie-domu-W0QQAdIdZ322536151[/url] Dopisuję do rozliczenia -20zł za wyróżnienie. Może tym razem się Sambie powiedzie?
  16. Potrzeba nam znaleźć osobę z Włocławka do przeprowadzenia wizyty poadopcyjnej. Może znacie kogoś takiego?
  17. Zdjęcia. Te na rękach jeszcze w miarę, te na ogrodzie w zasadzie niemal wszystkie w ruchu i zamazane: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/535/nilaa.jpg/"][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/3599/nilaa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/198/nilab.jpg/"][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/2179/nilab.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/440/nilad.jpg/"][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/8733/nilad.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/571/nilae.jpg/"][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/1734/nilae.jpg[/IMG][/URL] Przy misce jeszcze nieruchomo: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/8/nilag.jpg/"][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/5494/nilag.jpg[/IMG][/URL] A pozostałe już w ruchu: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/42/nilaf.jpg/"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/3406/nilaf.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze to, Paula czy ona ma wszystko ok z łapami, ze stawami? : [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/191/nilac.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/8809/nilac.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='Incia']Ja nie rozumiem, czemu domki nie biją się o taką piękną, mądra sunię??? Deklaruje dla Niej 20 złotych miesięcznie, od listopada.[/QUOTE] Bardzo Ci dziękuję Inciu :multi: Jesteś z Sambą od początku, podbijasz nam bazarki, kupujesz, a teraz jeszcze deklarujesz! Bardzo dziękujemy w imieniu Samby!
  19. [quote name='Randa']...chyba sama będziesz musiała się za to zabrać:evil_lol::lol: podczytuję i trzymam kciuki:lol:[/QUOTE] Chętnie, tylko najpierw musiałabym wziąć urlop, a na to się nie zapowiada :diabloti:
  20. W tekście plakatu jest już informacja, że zwierzęta szukają domów. edit: Plakaty w dużej rozdzielności do wydruku można pobrać tutaj: [url]http://znajdki.pl/nasze-potrzeby/[/url]
  21. [quote name='jola_li']A czy ktoś szuka jakiegoś DT czy hoteliku?[/QUOTE] Ponowię pytanie. Na dogo bezpłatne domy tymczasowe nie znajdują prawie w ogóle. Czy ktoś szuka DT? Dzwoni, pyta? Czy są zbierane deklaracje? Bez szukania, zbierania, [B]czyli ogólnie pojętej organizacji wątku[/B] trudno oczekiwać, że stanie się cud.
  22. [B]Ula[/B], no jakiś charakter, opis psa szerszy. Wiesz, do ogłoszeń potrzeba opisu z odrobiną marketingu, suche fakty nie wystarczą ;) [B]TVN[/B], pomysł jest fajny, trzeba by przede wszystkim spytać panią Jolę, bo to jej życie i jej sprawa ;) Ja chwilowo odpadam z robienia materiału, mam niedoczas... Właśnie rozmawiałam z Paros, spyta p.Jolę co ona na to. W skrócie chodzi o to, ze zgłaszający i zgłaszany w momencie złożenia zgłoszenia musi się poddać tvn'owi w kwestiach robienia potem reportażu, wywiadów, itd.itp. A teraz coś, co się nam pewnie jeszcze nie raz przyda. Otóż mamy mega fajny [B]plakat [/B]dla przytuliska. Pomysł wyszedł od Pauli82 (u niej jest Samba, Nira, Nila, Biała ta nowsza). Paulę ktoś zapytał o podobny materiał, zagadała czy mamy jakiś plakat, nie mieliśmy. Sama pomyślała także, ze można w przedszkolu powiesić itp. No i od słowa do słowa, pomogła nam Noemi1. I dzisiaj przysłała nam gotowy plakat w dwóch wersjach, kolorowej i czarno-białej. I powiem Wam, że mnie zatkało, bo wg mnie wyszło znakomicie! Noemi, Paula DZIĘKUJEMY!!!! :Rose: :iloveyou: Zaraz wkleję co nam Noemi wydziergała, ale słowo jeszcze o tym po co to nam :cool3: Otóż, czasem ktoś kto jeszcze nie wie, że chciałby pomóc, trafia na wątek tutaj, albo na stronę www. I okazuje się, że mógłby w pracy/szkole gdziekolwiek zrobić jakąś swoją lokalną akcję dla Znajdek. Wówczas taki plakat gotowy do pobrania to dobre rozwiązanie, gotowe do pobrania. Albo np. bez żadnej akcji, ktoś może powiesić w różnych miejscach, np. w zaprzyjaźnionej lecznicy, sklepie zoologicznym itp. Do rzeczy, oto nasze plakaty, wklejam miniaturki do otworzenia/powiększenia po kliknięciu. Tak tylko do obejrzenia. Do druku, pełną rozdzielczość wkleję na stronie www. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/plakatznajdki01kopia2.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8973/plakatznajdki01kopia2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/plakatznajdki01czarnobi.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/8103/plakatznajdki01czarnobi.jpg[/IMG][/URL]
  23. Lolka opis nie wystarcza do ogłoszeń. Mamy tylko info o wieku i stosunku do kotów dzieci, do ogłoszeń trzeba jednak trochę opisu, charakteru, cokolwiek... Zdjęcia są na stronie wystarczające [url]http://znajdki.pl/2011/adopcje/szczeniaki/lolek/[/url] Ula, jak o charakterze umiesz co nieco i wiesz, to ślij. Ja mam tyle "Lolek 10 miesiecy koty ok psy roznie dzieci szkolne ok do malych dzieci dzieci nie bardzo bo moze przewrocic (ADHD),nie kastrowany" ;)
×
×
  • Create New...