-
Posts
13929 -
Joined
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bric-a-brac
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
bric-a-brac replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
O rany, dom się szykuje! Dokładnie, DS się może dołoży? Powinien według mnie. Nie wiem jak finanse Oczulki stoją, ale pewnie każdy z deklarowiczów nie pożałuje dorzucenia się do transportu w razie potrzeby. -
W emocjach łatwo źle interpretować pewne posty. A na pewno osoby, które miały kontakt z Retro czytają tu z pełnymi emocjami każdy wpis. Ja tylko za wapiszonem chciałam pokreślić, że jako osoba wg której nie było potrzeby zabierania Retro od Czarodziejki, nie mam nic do zarzucenia Kofeinie. Która pisała na bieżąco co się działo, sprzątała te gówna, co jest ogromnym poświęceniem, opiekowała się nim i wszystko na wątku było jasno opisywane. Dodatkowo biorąc go nie spodziewała się pewnie skali problemów z jakimi przyjdzie jej się zmierzyć. Nie dawała rady, co sygnalizowała. Ja też bym nie dała rady. Myślę, że sporo osób myśli podobnie: pisząc, że pies nie powinien być przerzucany, bardziej jest żal, że te przeprowadzki w ogóle się zaczęły... Kofeino, nie przepraszaj, zrobiłaś dla tego psa wiele więcej niż inni by zrobili. Jestem pełna podziwu dla tego co robiłaś, i jak czytałam o codzienności z tym psem, to podobnie podziwiałam Cię, że w ogóle dajesz radę! Miałam tu już nic nie pisać, ale nie mogłam się powstrzymać widząc, że źle interpretowane są pewne posty.
-
Jeśli ktoś ma w planie wystawiać jakiś rzeczowy bazarek dla suń, dajcie znać. Hitoshi milczy, więc może komuś innemu dołożę? Nie zdeklaruję stałej, przepraszam, ale postaram się pomagać, jak będę mogła. Tripti, ja Cię rozumiem, nie ogarniesz sama, to duży koszt... Zresztą, ważniejsze jest zajęcie się sterylkami, bo to realnie zmniejsza problem cierpienia tych bid. Ale wierzę, że na wątku będą dalej pojawiać się ludzie, dzięki którym uda się zabezpieczyć te sunie... One już mają nadzieję, że jest dobrze... :(
-
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Z bazarku cegiełkowo-herbacianego: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216988-Zako%C5%84czony-rozliczam.-DogoJoker.-Zosta%C5%82o-12-los%C3%B3w!!-******-Samba-12.11[/url] doliczam Sambie 120zł, dziękuję serdecznie wszystkim za pomoc. -
Ciotki, a ja pamiętam, chodzi o to, co córa Czarodziejki w szkole powiedziała. O czynnościach przeprowadzanych na męskości Ząbala ;) A Ząbalek jak chłody znosi? Czarodziejko, Retro dziś umarł, nie wiem czy czytasz tamten wątek :(
-
W milczeniu, ale podczytywałam wątek od momentu zabrania psiaka od Czarodziejki... Smutna ta końcówka życia staruszka była, cierpienie. Śpij biedaku, wolny od wszelkich trosk i ludzi.
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
bric-a-brac replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
A to przepraszam najmocniej! Szukałam na początku, gapa. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
bric-a-brac replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Wysłałam już jakiś czas temu deklarację za październik i listopad, ale nie widzę w rozliczeniu. Wysłałam kasę na to nowe konto, to samo, na które wpłaciłam za wrzesień. Dajcie znać proszę czy doleciało. -
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
bric-a-brac replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
A ktoś rozsyła prośby o głosy na dogo? Poza tym i krakvetowym wątkiem oczywiście. -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Haha, ale fota! :iloveyou: No pies ideał, wyglądem groźny na pierwszy rzut oka, a taki do dzieci pasujący. Halo, domy!!! -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Na allegro ktoś Sambę obserwuje :roll: